Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Old Class Grumpies (Pati Guild) (Sagespire - EN PvP)

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Gunde 4 saat zorunludur yoksa atarız denmiyor arkadaşlar... Gunde 4 saat "Progres" yani PvE-Raid kovalayan oyuncular için, yani ben günde 2 saat oynarım, social player takılırım diyen arkadaşlara kimse olmaz demiyor

Sonuçta mmo oyunlarda tarz bellidir, her oyuncu emeğinin karşılığını alır... Emeği kadar alır

(mesela ben PvP oyuncusuyum saat zorunluluğum yada uymam gereken bir raid takvimi söz konusu değil, dilediğim gibi takılırım. Sadece uymam gerekenler guildin genel kuralları ki o da gayet normal)
Sosyal ağlarda paylaş

abi, adamlarla konuştuğum kadarıyla öyle kesin "en az 4 saat online olucaksınız, olmayanı atıyoruz" gibi bi durum yok. olursanız hem kendiniz için hem de guild için faydalı olursunuz, yani olursanız iyi olur manasına geliyor kanımca o. ayrıca vent serverlarına girip kafanıza takılanları sorun. ben girdim, konuştum, bana uygun geldi. zh.guildvent.net 8430
Sosyal ağlarda paylaş

vay be pati guildi de kalmadı oyun başlamadan(:P).Başarılar size zh da:)

ama şeyi anlamadım ben gene. Şurda casual/muhabbet takılmak isteyen fazla arkadaş yok. Onlarıda Zerg Hostile'a çekmenin mantığını çözemedim.Zh ın nüfusu fazla zaten( zh ın ihtiyacı da yok fazla playera) takılcaktık kendi aramızda biz.
Neyse warhammerdan geçen yabancı guild bakınıyım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben donem donem hardcore, arada direk casual takılan bi adamım, benim icin onemli olan belli bir cizgiyi tutturan, keyif almayı bilen, en onemlisi de birbirine saygısı olan insanlarla bir araya gelmek, level kasarken muhabbetimi yapmak vs vs. Gordugum kadarıyla ZH bu istegi karsiliyor, umarim aynı mentalitede herkes bir araya gelir bi sekilde. (Haha daha ZH'ye basvurmadim ama yakındır, ciksin da su release hele bi)
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır herkesin bir arada olması sart degil tabii ki ama kafa dengi kalabalıkca bi ortam olsa da gun gelse PvE'den sıkılanlar gidip kamp bassa, actiona girse, sayıyı tutturabilsek super olur. Eseriz server'da ayrıca :) Neyse hayırlısı, benim icin def guard farketmiyor aslında, iki tarafı da denedim gayet oynanabilir konseptleri var
Sosyal ağlarda paylaş

interperez said:

vay be pati guildi de kalmadı oyun başlamadan(:P).Başarılar size zh da:)

ama şeyi anlamadım ben gene. Şurda casual/muhabbet takılmak isteyen fazla arkadaş yok. Onlarıda Zerg Hostile'a çekmenin mantığını çözemedim.Zh ın nüfusu fazla zaten( zh ın ihtiyacı da yok fazla playera) takılcaktık kendi aramızda biz.
Neyse warhammerdan geçen yabancı guild bakınıyım ben.

zerg hostile'da hardcore takılmak isteyen oyuncu için de gayet hardcore bir ortam var, casual+muhabbet+geyik takılmak isteyen oyuncu için de gayet öyle bir ortam var, en azından benim ilk izlenimim buydu. o yüzden kasmadan, muhabbet ede ede, sıkılmadan, bir arada oynamak istediğim için Zerg Hostile'da toplanalım diyorum.

ayrıca guildin karar alma konusundaki demokrasiye olan karşıtlığını item drop paylaşımına yormak yanlış olur. yani guild raid yapıcak, bossu kesicek, sonra liderler dropu kime vereceğine karar vericek durumu değil buradaki. örnek veriyorum guild içinde birisinin guild huzurunu bozduğunu düşünüyorsa liderler, bununla ilgili hükmü guilde sormadan yapacaklar. sanırım anlatmak istedikleri bu. bana uyar açıkçası, sorun çıkarma potansiyeli olan adam olmasın zaten, hatta bu konuda demokrasiye ben de karşıyım diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...