Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Old Class Grumpies (Pati Guild) (Sagespire - EN PvP)

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

yav ben yatıyorum, yatmadan sorayım hemen, sabaha cevap gelir belki, bir arkadaşımla katılacaz, bi kriter falan yok değil mi pati guildine katılmak için?

aynen casual, semi-hardcore oynamayı planlıyorum zaten, muhabbet olunca oyun tadından yenmez. ama normalde pve açacaktık, bu guild olursa, güle oynaya geliriz.

edit: biliyorum konuşma var şu an ama ventrillio yüklü değil, yatacam + ömrü hayatımda da hiç kullanmadım vent. o yüzden affola.
Sosyal ağlarda paylaş

official eu server listte sagespire yok.

European Severs

* Blightweald - EN PvP
* Cloudeborne - EN PvP
* Steampike - EN PvE
* Icewatch - EN PvE
* Argent - EN RP
* Firesand - EN PvP RP
* Whitefall - EN PvP
* Brutwacht - DE PvP
* Trübkopf - DE PvP
* Akala - DE RP
* Brisesol - FR PvE
* Rubicon - FR PvP

Betada whitefall da oynamıştık burda napalım. Yarın bunu konuşalım bir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Cloudeborne - EN PvP diye düşündüm ama, burada grd takılanların karşısına geçecek şekilde de değiştirebiliriz.

Kriter içinde:
said:
Guild imiz casual bir guild olacak, saatlerce oynamanızı beklememekle birlikte, guild a karşı sorumluluklarınızdan haberdar olmanızı bekliyoruz. Nedir? Birbirinize ve diğer oyunculara karşı saygılı olun, mümkün olduğu kadar küfür etmemeye çalışın gc de, rahat olun, sinir yapmayın, item`ın değil, muhabbetin önemli olduğunu bilin. Budur.
Sosyal ağlarda paylaş

felfecir said:

yav ben yatıyorum, yatmadan sorayım hemen, sabaha cevap gelir belki, bir arkadaşımla katılacaz, bi kriter falan yok değil mi pati guildine katılmak için?

aynen casual, semi-hardcore oynamayı planlıyorum zaten, muhabbet olunca oyun tadından yenmez. ama normalde pve açacaktık, bu guild olursa, güle oynaya geliriz.

edit: biliyorum konuşma var şu an ama ventrillio yüklü değil, yatacam + ömrü hayatımda da hiç kullanmadım vent. o yüzden affola.

Kriter şu: Casual-semi HC takılırız ama muhabbetin seviyesini yüksek tutmamız lazım. Ventrilo şart ama. Ventrilo oldukça, konuştukça, samimiyet de artar. :)

interperez said:

official eu server listte sagespire yok.

European Severs

Betada whitefall da oynamıştık burda napalım. Yarın bunu konuşalım bir.

Diğer 2 guardian guildi hangi serverda ise, o serverda oluruz biz de. Onlardan uzak olmayalım. :)

dreagloth said:

Ben Cloudeborne - EN PvP diye düşündüm ama, burada grd takılanların karşısına geçecek şekilde de değiştirebiliriz.

Cloudeborne da olur. 3 guild birarada hemen karar vermek lazım. Server lokasyonlarını bilen var mı?

dreagloth said:

Kriter içinde:
said:
Guild imiz casual bir guild olacak, saatlerce oynamanızı beklememekle birlikte, guild a karşı sorumluluklarınızdan haberdar olmanızı bekliyoruz. Nedir? Birbirinize ve diğer oyunculara karşı saygılı olun, mümkün olduğu kadar küfür etmemeye çalışın gc de, rahat olun, sinir yapmayın, item`ın değil, muhabbetin önemli olduğunu bilin. Budur.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...