Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Dekolte giyene tecavüz ederler'

mokoko

Öne çıkan mesajlar

sir said:

sansasyonel cevap alma amaçlı soru sormak, sonra da "bakın bomba haber" diye patlatmak. bu habere şaşıranlara da ben acaip şaşırıyorum.

bu zihniyeti kınayanlar (ki haklısınız tabii ki)fakat hıncal uluçun "su testisi su yolunda" lafına katılanlar var mı aramızda? bi parmak kaldırsınlar da şöyle..çünkü birebir aynı zihniyettir bu işte.

ona da sövdük sayfa sayfa. he savunan da vardı tabi. onların ayıbı o da.
Sosyal ağlarda paylaş

sonra bu adamlara tepki verince suçlu olunuyor ahha

yani dekolte her erkeği tahrik eder.bu inkar edilemez birşey.ama tecavuzu bu şekilde savunmak insanlık dışı olmus

hani bazen böyle adamların karşısına geçip.anan beni tahrik etti tecavuz edeyim bakalım ne dicen diyesim geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

kermit said:

sen bile bol bi şort giydiğinde yaz mevsiminde
bi taraflarım gözükmesin bacak aramdan diye dikkat edersin ama.
öyle düşünelim

yaz mevsimini anlarım bi nebzede, soğuktan kıçım donuyor kız miniyle dolaşıyor. bu ne şimdi?

edit:typo

yasalara uydukları sürece istediklerini giyerler salyalarına hakim olamayanlar dışarda dolaşmasın onun yerine daha temiz çözüm
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

sonra bu adamlara tepki verince suçlu olunuyor ahha

yani dekolte her erkeği tahrik eder.bu inkar edilemez birşey.ama tecavuzu bu şekilde savunmak insanlık dışı olmus

hani bazen böyle adamların karşısına geçip.anan beni tahrik etti tecavuz edeyim bakalım ne dicen diyesim geliyor

her erkek kadına kaba et olarak bakmıyor üzgünüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

yaz mevsimini anlarım bi nebzede, soğuktan kıçım donuyor kız miniyle dolaşıyor. bu ne şimdi?

Sana ne baba? Sana ne? Sen kendine hakim olamıyorsun diye insanlar pantalon mu giymeli. Bu düşüncenin bir sonraki adımı, saç telinden tahrik oluyorum kapatsın. Bu mu yani? Sen kendini eğitsen, ehlileştirsen olma mı? İlla başkaları mı bişey yapmalı, sen hep böyle mi kalmalısın?
Sosyal ağlarda paylaş

orhan çeker gibi insanları işkence edip öldürmek istiyorum.

ne güzel insanlar eskiden mini etek giyermiş, daha bir özgürlükçüymüş, şimdi "HÖRÖRÖRÖÖÖÖÖ! MÖNÖ ÖTÖK GÖYÖRSÖN TÖCÖVÖZÖ DÖVÖTÖYÖ ÇÖKÖRMÖŞ ÖLÖRSÖÖÖÖN" diyenler var....

bi de lakabı "pröfösör".
bacağımın pröfösörö
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Joker said:

kermit said:

sen bile bol bi şort giydiğinde yaz mevsiminde
bi taraflarım gözükmesin bacak aramdan diye dikkat edersin ama.
öyle düşünelim

yasalara uydukları sürece istediklerini giyerler salyalarına hakim olamayanlar dışarda dolaşmasın onun yerine daha temiz çözüm

neymiş yasal sınırı bi aydınlatsana beni.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk önce kafandan bişeyler sallayıp üstüme bırakmazsan sevinirim.
çirkinleşmeye gerek yok. şu saldırganlığınıda al üstünden bi zahmet.

konuya dönersek;
senin dediğine göre ben hergün evimden çıkıp çırılçıplak bi şekilde işime gidip gelebilirim? bu benim yasal hakkım?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bakmıyorum valla, ama benim ki tamamen bilinçli bi hareket. Tüm toplum benim gibi olursa, uzun vadede hatunların bi taraf kalkıklığı iner ve biz prim yaparız gibi bi ütopyam var :).

ama ilgi çeker, nerede yaptığına bağlı sanırım bu. Plajda mesela mayolu bi insan hiç ilgi çekmezken, beşiktaş dolmuşunda görsem yadırgayabilirim kısa bi süre.

@joker

Çırılçıplak işe gidemezsin nüdistanda değilsen, "manyak mısın bilader" diye içeri atarlar. Toplum huzurunu bozmaktan.
E toplum huzurunu kim belirliyor?
toplum tabii ki, ve bizim toplumumuzda etekle gezmek normal, hatta pantolon yerine etek cesaretlendirilir iş yerlerinde, okullarda vs.
Sosyal ağlarda paylaş

O ütopya işte.

Etekli kıza bakarsın, bunda problem yok. Zaten olay ondan sonra senin verdiğin tepkide bitiyor. Ağzından salya akıp, kızı takip edip taciz mi edeceksin? Yoksa güzelmiş deyip yoluna devam mı edeceksin.

İlkinde hayvansın, ikincisinde insan. Choose your destiny.

İngiltere'de mesela herkes göğüs dekoltesi, miniminnacık etek, parklarda yazın üstsüz güneşlenen kızlar falan var Lonra'nın göbeğinde. İlk 1 ay "ulan ne güzel yer ya, insanlar ne rahat" diyorsun, gözün kayıyor hep tabi. Sonra alışıyorsun, olman gereken insan oluyorsun. Çıkıp tecavüz spree'sine kalkışmadım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

bu adama bir nebze bile hak veriyorsan daha az tepki bekleme.

eğer her gün evinden işine giderken çıplaklığın yasal olarak yasak olduğu kamusal bir alandan geçmiyorsan git bana ne. bu alakasız sorularla nereye gideceğiz merak ediyorum. kışın mini etek giymenin yasal olarak suç olduğunu kanıtlamayı falan umuyorsun sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...