Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

'Dekolte giyene tecavüz ederler'

mokoko

Öne çıkan mesajlar

kızların giyinmesinde bi sıkıntı var evet doğru, tahrik de edici evet ama bu tecavüz falan demiş olmamış. insanın fikri neyse zikri de oymuş demekki bu dandik prof onu düşünüyodu baya bi; "off dekolteye bak buna şöyle tecavüz ederim böle tecavüz ederim. önce şöyle tutarm sonra böyle..." vs
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:

Acaba internet-forum fight yöntemi ile karşı tarafa haklı olduğunu kabul ettirebilen 1 kişi varmıdır dünyada ?

Ben haklıyım, sende kabul edeceksin demiyorum.

milyonlarca kişinin katledilmesini, "gerekliydi" diye savunan birinin, gelip tencere dibin kara tarzında bir argümana girişmesini komik buluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

kermit said:

sen bile bol bi şort giydiğinde yaz mevsiminde
bi taraflarım gözükmesin bacak aramdan diye dikkat edersin ama.
öyle düşünelim

yaz mevsimini anlarım bi nebzede, soğuktan kıçım donuyor kız miniyle dolaşıyor. bu ne şimdi?

edit:typo

bir bayan için dış görünüm her zaman önemlidir.
akşam yatmadan önce bile "sabah işe giderken ne giysem" "okula giderken şunu giysemmi" diye düşünürler hazırlık yaparlar.
illaki vicudumu göstereyimde milleti azdırayım gelip bana tecavüz etsinler düşüncesi yoktur.
sadece o eteği giydiklerinde bacakları yada vücutları güzelse (LÜTFEN kısa boylular ve çarpık bacaklılar ve şişmanlar bu mini eteklerden giymesinler, onun yerine basket şortu falan giysinler) giyip kendilerine bi "ben güzelim, çekiciym taş gibiyim" diye bi özgüven sağlarlar.
illa kötü niyetmi oluyo kızlarda mini giyince ?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

pekaziz said:

Aslında komünizm çok güzel bir ideoloji, komünistler kaka, yoksa das kapital'i uygulasak şahane olur. işçilere gelirden 4'te 4 hak veririz, işverenleri kazığa bindiririz vs.

Komünizm ayrı, Stalinin ukraynalıların buğdayını alıp, Amerkaya satması yüzünden kıtlıkta yüzbinlercde kişinin ölmesini gerekli olarak göstermek ayrı, 1941de 20bin polonyalı subay, öğretmen, bilimadamının komünist değil diye kurşuna dizilip toplu mezara gömülmesini gerekli görmek ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

@kermit
bende onu diyorum teşhircilikten hoşlanıyor kız milleti. bunun sonucunda tecavüz tabiki abartı olur ama bazı düşünceleri gögüslemeleri lazım. hatta saçma insanlardan laf atılmalarınıda kabullenmesi lazım.
ben yumruk atmaktan hoşlanıyorsam önem veriyorsam bana özgüven sağlıyorsa. önüme gelene yumruk atarsam karşıdakininde bi tepkisi olacaktır, bunu kabullenmek zorundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hatun neyi nerde ne zaman giyeceğini bilecek o kadar yani.

bi şekilde çekici giyiniyosa amacı tabi ki dikkat çekmek, bakışları toplamak. ama bunu yaparken ki amacı it kopuk da baksın, keko da laf atsın değil, kendi statüsüne yakın kişilerin ondan hoşlanmasını sağlamak.

he eğer yanlış zaman ve yerde yapıyosa bunu, sıkıntı çıkar. kimin bakıp kimin bakmayacağını iyi filtrelemek gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bi memlekette yaşıyoruz
cebine 100 200 lira koyan davarlar "yaz geldi lan antalyaya gidelim meme göt görürüz" diye buldukları ilk otobüse atlayıp, antalya plajlarına gelerek sabahtan akşama kadar o güneşin altında izleyip laf atmayı kendine mesai edinmiş insanlar var.
antalyaya sırf rus var karı kız var diye taşınan var lan daha ne diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

nomsaR said:

abi hatun neyi nerde ne zaman giyeceğini bilecek o kadar yani.

bi şekilde çekici giyiniyosa amacı tabi ki dikkat çekmek, bakışları toplamak. ama bunu yaparken ki amacı it kopuk da baksın, keko da laf atsın değil, kendi statüsüne yakın kişilerin ondan hoşlanmasını sağlamak.

he eğer yanlış zaman ve yerde yapıyosa bunu, sıkıntı çıkar. kimin bakıp kimin bakmayacağını iyi filtrelemek gerekiyor.

ha bu doğru işte
sen gidip konyada giyersen tecavüz etseler iyi.
adın orospuya çıkar. 3 güne bi camına taş atarlar. 5 gün sonra kapın çalar falan.
Sosyal ağlarda paylaş

abi alışkanlık birazda. 60lar da 70lerde kadınlar şuan mini denilen etekleri rahatça giyiyormuş ama sorun çıkmıyormuş. yani herkes o şekilde giyinse plajda nası ilk gün bir uu beybi diyip ikinci üçüncü günler alışıyorsan sokakta da bu olur. yani sokakta 10 kız varken 9u pantolan birisi mini giyiyorsa ister istemez miniye gider göz de 10u da mini giyiyorsa normal bir duruma gelir. şimdi ilk seçenekteki kıza herkes pantolon giyiyor, sen mini giyiyorsun diye kızma hakkımız var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Efrasiyab said:

pekaziz said:

Aslında İslam çok güzel bir din, müslümanlar kaka, yoksa Kuran'ı uygulasak şahane olur. Kadınlara mirastan 4'te 1 hak veririz, sadakatinde sorun olursa döveriz vs.

Ha tabi pekaziz sen herkesten iyi biliyorsun normaldir.

Sonuçta sana göre stalinin milyonlarca insanı gulaglarda çürütmesi, ukraynada bilinçli olarak kıtlık çıkartaran toplu ölümlere sebeb olması, üzerine 400-500bin türkü öldürtmesi "gerekli" birşeydi.

görüşlerinin mantıklılığına saygım sonsuz.

Alakayı kurarsan haber ver.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...