Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WORLD WAR Z Film oluyor

sostizm

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
bu arada filmin en saçma yerini belirtmemişim. yazmazsam içim rahat etmez

tamam zombiye inandık. adamın uçaktan kurtulduğu falanda alışkın olduğumuz hadiseler filmlerde. peki o last of us kıvamında güzel giden lab sahnesinde , ilaç odasında kağıt kalem olduğu halde neden kağıda hangisini içeyim lan diye sormadın ?. kamera var. adamlar ışığı kapatıp açabiliyor. öyle bi numara çekebilirdin. random ilaç içmek nedir. ordaki eleman sağ taraftakileri içerse ölür dediydi mesela.

bi de çatıya çıkarken ispanyol köylü çocuğunun rahatça arkadan gelmesi. koyma işte öyle bi sahne. siz oraya çıkana ananız ağladı. bi tane velet tek başına geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

yukardaki kitapla arasındaki farklara değinen resim iyiymiş, ben kitabı olduğunu bile bilmiyodum gerçi

Red said:

bu arada filmin en saçma yerini belirtmemişim. yazmazsam içim rahat etmez

tamam zombiye inandık. adamın uçaktan kurtulduğu falanda alışkın olduğumuz hadiseler filmlerde. peki o last of us kıvamında güzel giden lab sahnesinde , ilaç odasında kağıt kalem olduğu halde neden kağıda hangisini içeyim lan diye sormadın ?. kamera var. adamlar ışığı kapatıp açabiliyor. öyle bi numara çekebilirdin. random ilaç içmek nedir. ordaki eleman sağ taraftakileri içerse ölür dediydi mesela.

bi de çatıya çıkarken ispanyol köylü çocuğunun rahatça arkadan gelmesi. koyma işte öyle bi sahne. siz oraya çıkana ananız ağladı. bi tane velet tek başına geldi.

belki o çocukta da ölümcül bi hastalık vardı ama eğer öyle bişey varsa bile belirtilmesi lazımdı haklısın

ha film kötü değildi bu arada, yani "bakın zombiler ne biçim yiyor insanları" değildi sadece, sıkıldım artık o zoraki gore sahnelerinden
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

abi zombi saçmalığı azalarak bitsin. bıktık.

abi zombie franchise'ı son 10 yılda iyi para kastı, Türkiye'de bile belki para yapar düşüncesiyle sikko bi zombi filmi çekildi. Bana göre zombie apokalips insanı kendine çeken bir plot, tatile giden gençleri öldüren katili değil de, onları yiyen zombileri her zaman tercih ederim. take my money.

http://i.imgur.com/eLMeCyF.gif
Sosyal ağlarda paylaş

zombi niye bitsin yahu. romantik komedi bitsin bende onları sevmiyorum o zaman sdfs

hepsi birbirinin aynı onların da.

zombi güzeldir. ben seviyorum insanların yokolmasını. walking dead zombileri boktan ama.o dünyada babannem bile hayatta kalır. eline bi tane sopa alan bin tane zombi yok ediyor.

bu arada devam filmiyle ilgili düşüncem

bu şekilde devam etmeyecektir. virüs dünyaya henüz yeni yayıldı. bu hasta numarası işe yaradı ama şuan zombiler yemek yemiyorlar. açlık hisleri bastırdığı zaman hasta masta ayırt etmeyip tekrar saldırmaya başlayacaklar herhalde. başka mantıklı yol bulamadım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...