Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çocuk tecavüzüne 'hadım' önerisi

Napolyonn

Öne çıkan mesajlar

Ben açıkcası bu hormon seviyesini düşürme olayını açıkca destekliyorum.Testesteron düşünce mutsuzluk ve isteksizlik artıyor hali ile bu adamın ruh halini tümden değiştirebilir ve kendi yaptığı hatalar ile yüzleşebilir.(mecbur içe dönecek)

Bazı arkadaşlar demiş ki adamlar sapıksa yine sapıklık yapabilir ancak durum tam öyle değil yani adam atıyorum sübyancıysa bu zevk eğiliminde elbette ki psikolojik sebepler var ancak testesteron da bu sapkınlığa eğilimi arttırıyor hali ile hormon seviyesi düşerse eğilimi de azalıyor.(yüzde yüz bir etki beklemek zaten aptallık olur ama yüzde 25 bile etkilese önemli bir oran)

Yani olay intikam değil bazı arkadaşlar böyle algılamış ancak yanlış bir düşünce bu cezanın yıllardır uygulandığı ülkeler de ki oranlar ve istatistiki veriler elbette ki yararını/zararını daha iyi verecektir
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

olay bence cinselliğin rahatlığı değilki.bu çok ayrı bi sapıklık

90 nesli ile birlikte cinsel özgürlük gayet var.yani yeni nesilde abazalıgın azalıcagını düşünüyorum

bu eski kafalı sapıklardanda bu şekilde kurtulunuabilir

ayrıca bu olayın köküne inip herşey çözülse tabi güzel olur ama polyanna bile düşünmez bunu

sapıklar tecavuzculer her ülkede cıkıyor.onlarında mı cinsel ozgurlugu yok yada kökten eğitimsizler.yani tamamen çözülecek bir problem değil bu.bu tarz cezalar göz korkutur.tecavuz edip 2sene yatarım cıkarım gibi bi adalet olursa engelemeyezsin

Cinsel özgürlük nası bişey merak ediyosan gel bi hollandayı gör derim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Turkceplease said:

Flassh said:

niye kafan hemen public sex'e gitti ki?

cinsellikten ne anlıyorsun sen,uzağa işeme mi?

hayır ama yazdığımda sonra oldu olacak sokakta sevişsinler gibi saçma bir argümanla ağlaman çok garip

senin kızın, kız kardeşin sevişse iyi mi olur lan diyede gel tam olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...