Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

best villains at the movies

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

o sırada komuta o yanında oturan üstadda ondan dolayı ses çıkarmıyor. bir sonraki filmde izleyiniz kendisini.

vader benim için acıların çocuğudur, hiç bir zaman kötü biri olarak görmedim ciddiye almadım. bana göre en iyi kötü elbette imparatorumuz darth sidious! tek başına cumhuriyetin ...muş, anakini dark side'a çekip hayran kaldığınız vader yapmış. şekil şekil hikayeler anlatmıştır, sesi, force lightingiyle karizmadır, unlimited powerdır. saygılar :P

Sosyal ağlarda paylaş

jack nicholson'dan bahseden mi oldu? joker denmiş o joker değil dedik.

ha jack amca o gömer ayrı, hakir görmek absürd olur. adam sinema tarihinin en ikonik korkunç sahnesini tek başına yapmış zaten.
http://www.turkcealtyazi.org/resimler/film/0081505/l-the-shining-5be47887.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada vader kötü adam değil diyenler, o hesaba göre her filmin son dk'sinde tövbe edeni kötü adam saymamak lazım. gayet kötü adam, nedeni niçini mühim değil. akademik değerlendirmelerde bile hep kötü adam kontenjanından girdi oylamalara.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam orada katılıyorum sam sana, vader kötü demiyorum, zaten vader biraz da karizmasından dolayı öne çıkıyor. demek istediğim palpatine kat be kat daha kötü. :)

vader: death star niye bitmedi?
imperial officer: elimizden geleni yapıyoruz abi.
vader: imparator bizzat denetlemeye geliyor ama ona göre.
imperial officer: çift vardiya çalışırız abi
vader: valla ben anlamam imparator benim kadar bağışlayıcı değildir (bağışlamak derken your apology accepted captain needa sahnesi göz önüne gelsin)
imperial officer: ahanda s...tık
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Darth Vader villain değildir. Tüm star wars serisi G.Lucas'ın ağzından "Darth Vader isminde bir adamnı trajedisi" olarak tanımlanmıştır. Oylamadan çıkarılmasını talep ediyorum.

her villian'ın arkasında bir trajedi vardır abi, yoksa niye villian olsun adam. O zaman joker'de villian değil, trajediler olar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...