Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PSP2

roket adam

Öne çıkan mesajlar

LathspeLL said:

Alet kalın baya onu görebiliyoruz. Prezentasyonda çok göstermediler. Ama kalınlığı önemli değil. yıllarca Game Gear taşımış adamım!

abi mk2 oynarken 6 pilin 2.5 saatte bitmesi bende erken bo$alma sorununa yol acmi$ti.

sonra gecti.
Sosyal ağlarda paylaş

MÜ-KEM-MEL-!-!-!

tasarım 10 numara, psp classic tasarımı hala en iyi handheld konsol için. kullanışlılık olsun, görüntü olsun. psp go feciydi.

beklediğim herşey var, kafamdaki tek soru işareti batarya değiştirilebiliyor mu. yok yok resmen, ipod'u da gömmüş, 3ds'i de. valkyria chronicles 4 buna çıkar inşallah. hemen alasım var çıkar çıkmaz ama pc yenileme tarihiyle aynı ana rastlaması kötü olacak.

neyse biraz daha oyun duyursunlar da.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

LathspeLL said:

Alet kalın baya onu görebiliyoruz. Prezentasyonda çok göstermediler. Ama kalınlığı önemli değil. yıllarca Game Gear taşımış adamım!

abi mk2 oynarken 6 pilin 2.5 saatte bitmesi bende erken bo$alma sorununa yol acmi$ti.

sonra gecti.

Onun yediği pil kadar başka hiçbir cihaz pil yemedi heralde. Adaptör harici oynamazdım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

5 saat demişler, umd sürücü olmadığı ve oled kullandığı için normal psp ömrüne geliyormuş. tek kötü olay pilin kullanıcı tarafından değiştirilememesi. arka touchpad'e yüklemişler suçu ama kesin korsan pil olayını baltalamak ve milleti pil eskidikçe soymak maksatlı.

mevcut dijital ortamda satın alınmış psp oyunları ve ps oyunlarını da çalıştırıyormuş. store'da çıkmayanlar gg ama. :(

unreal engine 3 tanıtımı izledim de, anti-aliasing bile var. baskı kalitesine ulaşılır 220ppi varken onunla.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk PSP için çok heyecanlanmıştım ve alet çıkar çıkmaz 5 gün içinde getirtmiştim ama benim için biraz hayal kırıklığıydı. Bir kere AA olmaması, 3D oyunların uzakta olan nesnelerini ayırt edemememiz canımı sıkmıştı, köşede kalmıştı sonra satmıştım.

Bu gayet güzele benziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...