Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 yaş yasağı başlamıştır sultanım

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

TD)Pentagram said:

ya aga idda oynayamayan gençlerin bayideki kupon dolduran abilerine ' abi şunu yatırıver ' diyip ara çözüm buluyorda,bira aldıramıyorlarmı o abilere xD

kısa çözüm olarak yani

Giremiyorlar festivale diye biliyorum ben. Yamuluyor olabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ergenler dediğiniz kesim bu ülkenin en çok havaya para saçan kesimi. onlar olmasa bi çok firma kepenk indirirdi lan. sömürmek varken adamların para harcayacağı yerleri kısıtlayıp duruyoruz.

bi de bu saatten sonra aklı olan 40 yılda birden fazla alkol kullanmaz türkiyede. çok pahalı lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Doğal beslenmeye başladığımdan beri alkol içmiyorum yeni 22 oldum alkol beni bağlamıyor benim sevdiğim türden etkinlik senede 1 oluyor ülkede onlarda artık tirişka geçiyor benim için problem yok açıkcası ama demekki gösteriyor ki tarikat beyin yıkama yaş limitini 24 olarak belirledi. Şakirtlerin 24 e kadar vakti var demek ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Canlı müziğin karşısında duran herkesin yanındayım.

Gerçi istiklaldeki o ara sokak durdukça canlı müzik zor biter.

Sebep? Canlı müzikle ne gibi bir derdin olabilir ki?

Dicem tamam çok kötü gruplar + çok kötü ses sistemleri + çok kötü ses yalıtımları + çok kötü ses teknisyenliği falan da yani yine de canlı müziğin bitiyor olması çok fena. En azından alternatif müzikler için bitiyor yani. Sadece türkü bar mı olsun etrafta bunu mu istiyorlar?

Sanırım bunu istiyorlar =/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...