Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Blacksmithlere bi sorum var dwarven warhammerın damage ı niye orcish warhammerdan az? Daha mı hızlı savuruyor falan diye baktım ama aynı gibi. Of oyunda bilgi yok o da uyuz ediyor, insan swing time falan bişeyler koyar.

Hatta baktım da dwarven bütün silahların damage ı orcishlerden daha fazla. E ne anladım ben bu işten
Sosyal ağlarda paylaş

yani. 2300 mesajı elbette okumadım ama sorum var..

item yelpazesi ne kadar geniş bu oyunun? ben en ufak okumadan, bilgilenmeden etmeden giriştim oyuna. amacım one handed sword kullanabilen mage yapmak.. robe falan giyiyorum yani. kendi kendime bi kaç ufak tefek enchant'lerim var ama o kadar. adam akıllı loot alamadım daha bariz. level 12 oldum.. whiterun'da ev falan aldım. o kadar. playtime'im 10-15 saat arasıdır.. baya baya herkesleri dinleyip, sağı solu araştırıyorum sürekli bişeyler çıkar umuduyla ama baydı inceden. ben mi çok bahtsızım loot konusunda yoksa oyun mu böyle?..

evet bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

levella scale oluyo lootlar bi nebze, tabi sabit spawnlarda var oyun başında companionlardan elven bow felan (ç)alabilyosun.

ebony dwarven elven vs hep çok yakın damageları birbirine.. skill ile scale oluyou bilmiyorum ama ilk alabildigin 5 levellı perkler 2x e kadar çıkarıyo damageı. bide eldiven bulursun (ben dükkandan aldım) %30 one handed damage veren.
100 bs + %32 better smithingle enhancelediğin deadric sword 90 civarı vuruyo(65 civarı 1 handed skilli ile).

bazı questler/mekanlar scale olmuyor, giriyorum %90 tek atıyorum ne gelirse. scale olanlarda ağlatıyo resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

dual casting destruction kullaniyormusunuz?

1h/ destro ikilisinden daha mi kullanisli?

Dual casting direk imba. Hiç zorlanmadan en son zorluk seviyesinde bitirirsin oyunu. Mini stun perkinden ve yeterli manadan sonra en baba düşman bile sana yaklaşamadan ölüyor. Oyundaki nerdeyse tüm bossları tek damage yemeden geçtim. Ama bi noktadan sonra sıkıcı oluyor. Ben şimdi tüm light dragon armorlarını alıp legandry yaptım, bi elde kalkan diğer elde büyü deniycem.

Oyunun en önemli sorunu sorucam şimdi çok önemli benim için, enchanting denen olaya yeni başladım ve 17 level skili. Bunu 70 yapmam lazım. Nasıl yapabilirim? Sadece büyülü eşyaları kırarak mı artıyor. Oyun başından beri topladığım büyülü eşya 20-30 filandır en fazla 15-20 level yükseltir gerisini nasıl yapıcam? Smithingdeki iron dagger gibi bir yolu var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

Ahaha. Bug buldum sanırım. Sadece 1 saatte 20 level conjuration'u 100 level yaptım. Ama iyi mi yaptım bilmiyorum ^^

Kasarken baya bir restoration levelı da geldi, dolayısıyla ekstradan 10 karakter leveli verdi bunlar gelişirken.

Bu arada bu nasıl yapılıyomuş öğrenek ya :P Ben de şehirlerde detect life açarak geziyorum hayvan gibi alteration geliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...