Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

cok basit ogrenilicek seyleri, peki su ne peki bu ne diye sorunca atiyor salterim. hem karadenizliyim, hem kocum.

ne olduğunu öğrenmek için bi sürü wot okumak istemiyorum, 2 tane ilgilendiğim detayı öğrenmek için 50 tane detay karıştırmak istemiyorum. hem sorumun cevabını bilen biri senin şalterinin atmasıyla ortaya çıkan enerjiden çok daha azını harcayarak benim sorumu cevaplayabilirdi, çok da daha yapıcı olurdu, senin de şalterlerin sabit dururdu. fena mı olurdu? bence olmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Peki bu efsane oyunları yapan adamlar niye gönderildi ve yerlerine ayak takımı geldi? Çünkü yayımcılar oyunlardaki zeka seviyesini aşağıya çekmelerini istedikçe karşı çıktılar, "Biz pleblere oyun yapamayız, bilgisayar oyunlarıyla bir misyonumuz var, dünyayı ileriye taşımaya çalışıyoruz." dediler. "Popülizmi ve vasatlığı oyunlar aracılığıyla yücelterek, binlerce yıllık kültürel birikimin bir anda yok olmasına göz yumamayız!" dediler. Bu yüzden de tek tek işten çıkarıldılar, istifa etmek zorunda kaldılar.

Consoletardizm dediğimiz bu yeni yapılanmaya karşı çıkan ve onu içten yıkarak bilgisayar oyunlarının altın çağını ve o ihtişamlı asaleti yakalamaya çalışan bir grup yapımcı Obsidian gibi firmaların çatısı altında birleşerek, konjonktüre karşı durmaya ve onurlu bir şekilde oyun yapmaya çalışıyorlar. İşte KotOR2 bu asil duygulara ait bir oyun. KotOR1 ise vasatlığın ve sıradanlığın mihenk taşlarından biri olmaya devam ediyor.

abi simdi kabul et kotor 2 dandik, o nihilus ne ole CEEEE diyor daha isin kilicimi cekemeden kendi kendini yere atip oldu yetersiz

bole yetersiz yetersiz karakterleri savunma arkadasim!
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Şu yukardaki alıntının kaynağını bulursam, bütün biowhore topiclerini domine edicem bundan sonra. Sadece kaynak lazım bana.

eğer bi firma tolkien ve terry pratchett'i yerip rowling ve stephenie meyer'i övüyorsa, o firmanın anında ölmesi gerekiyor. hatta düşüp ölsün lütfen.

black isle ve blizzard gibi firmaları sevmemizin nedeni douglas adams ve h.p. lovecraft benzeri hikayeler yazmış olmaları ve oyunlarında bol bol bu adamlara gönderme içermiş olmalarıdır.

bioware gitsin bi köşede ağlasın bence o "yaşlı adamların" hikayeleri kadar güzel şeyler yapamıyor olmalarından dolayı...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...