Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Craftingi sevdim güzel level alınıyor.
Mage için ama BS gereksiz gibi öyle dil mi ? Zaten Arch Mage Robes var ondan iyisi var mı ? Light Armor kullanmak daha mı iyi yoksa ?

Enchant'da da sağ ve soldakiler gereksiz gibi geldi ortadaki yola veriyorum. Skill ve mana vs enchantları geliştirene. Zaten tek önemli skill master olunca.

Son olarak speec hiç artmıyor ya, dünya transaction yaptım kitap okudum hala 20 mi ne. Level 20 oldum bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

speech en iyi persuade/intimidate check'le artar. onun dışında training.

sağa sola tıklarken kazara 5 gayme bounty aldım, ne zaman guard görse "dur bir dakka seni gözüm ısırıyo bi wanted posterinden" dedi, ben de "these are not the droids you are looking for" dedim onlar bana dedikçe, az kalmıştı 100'lendi öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

lol bunu toplama içinde görmüştüm.
vaako51 said:

oyunda kürek bi işe yarıyormu? biyeri falan kazabiliyormuyuz.

sadece kazma ve balta kullanılıyor bildiğim özel bir quest için kullanılmıyorsa. etrafta mezarlar var gerçi, mezar kazma quest'i filan olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Soul gemlerde daha iyi bi soul absorbladığın zaman düşük kaliteli soulun yerini alıyo mu? Greater gemlerim petty ve lesser soullarla dolmuş ta ziyan mı oldu bunlar yoksa bi greater soul absorblarsam başka gem yokken petty soulun yerini alır mı?

lord_gorthaur said:

Epic archer is epic!
[video]www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xE4uzGaQDQg?feature=oembed" width="459">

Çok iyi. Kuş vurduğu videoları izlerken kıskandım ya, ben daha öküz kadar dragonu vurmakta zorlanıyorum:(
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Craftingi sevdim güzel level alınıyor.
Mage için ama BS gereksiz gibi öyle dil mi ? Zaten Arch Mage Robes var ondan iyisi var mı ? Light Armor kullanmak daha mı iyi yoksa ?

Enchant'da da sağ ve soldakiler gereksiz gibi geldi ortadaki yola veriyorum. Skill ve mana vs enchantları geliştirene. Zaten tek önemli skill master olunca.

Son olarak speec hiç artmıyor ya, dünya transaction yaptım kitap okudum hala 20 mi ne. Level 20 oldum bu arada

abi level almak ii bişi deil bu arada, mage için yani hatta ben çingenelik yapıp level atlayınca bekliorm biraz, skill gelsede level progress gelmio ( belki bi sonraki levela atıodur :/ ).
Sosyal ağlarda paylaş

http://s3.amazonaws.com/kym-assets/photos/images/newsfeed/000/205/665/tumblr_luqcvpkADR1r19504o1_500.jpg?1322037420
http://s3.amazonaws.com/kym-assets/photos/images/newsfeed/000/200/968/E2rvn.png?1321484643
http://s3.amazonaws.com/kym-assets/photos/images/newsfeed/000/200/931/Gn4Az.jpg?1321483726
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

resmen hoşuna gidiyomuş öldürmek

bi de friendly fire gibi bişey yok ama mod vardır companionları ölümsüz yapan

ya 3 tane undead cikiyo onume

basiyorum chain lightningi gerizekali lydia bu yuzden yatti

dragona fireball attim zenci companion splash dmg yedi yatti

scroll of blizzard caktim bossa mage companion yatti beni de college'den attilar sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...