Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

arkimod said:

aslında darkelf kaynıyo olması lazım ortalığın red mountain ardından gelen kertenkele felaketinden sonra nordistana göçüyolar diye biliyorum

biji başbuğ ulfric sınırdan çevirmiştir kesin heh
said:
ya martini görünce aklıma geldi, son dragonborn buydu demi,hatta oda değil bu dragonborn aynı kandan gelenlerde olması gerekmiyomu ilk st. alessia mı ne ondan sonra septimler,huh benim khajiit in dragonborn olmaması gerekio ozaman bu hesaba göre* eğer septimlerden biri khajiit bi hatunla... yoksa yeni dragonborn mu yaratmış akotosh düdüğü naapmış

main quest'te sohbeti geçiyordu greybeard'larla, akatosh vergisi işte. akatosh yapar, kul şaşar. :p

ben bi sekil potemaya baglicaklar diye dusundum, solitude questlerindede heveslendim baya ama meh
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

ondan bıraktım işte bende abuse olayını, bide full setimi 95 enchantingde yapmıştım üstüne basarım yeni enchantleri diye

neden 100'ü beklemiyorsunuz ki zaten full etkisi olmuyor 99'da bile. :p
Viktor said:
ben bi sekil potemaya baglicaklar diye dusundum, solitude questlerindede heveslendim baya ama meh

neyse gene de potema, deli pelagius falan önceki oyunlarda kitaplardan merak ettiğim bayağı karakteri gördük. bir de tiber septim cameo çıkarsa morrowind'deki gibi bana yeter. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

abi main quest meh dediniz beni korkuttunuz lan. oblivion kadar tekrar eden ve o derece meh degil di mi. bu oyun da bok olmasin =( ben hala whiterun civarlarinda takiliyorum side quest companions vs

portala gir portalı kapa gibi bi monotonluk yok bab, nefis bir dünya var takılıyosun

ha her fırsatta off ne kadar süpersin çok kaslısın diye gazlıyorlar o biraz bayıyor beni bi tek
Sosyal ağlarda paylaş

4 kişi dolanıyoruz skyrim sahillerinde artık atak bile vermiyorum moblara lolol

Lydia standart birde spectral assasin ile shadowmere var gençler sololuyor ya hahah

Bu arada spectral assassin aka Lucien'ın sesi çogzel ayrıca bazı koşullu questler için akıl veriyor bakalım onun aklıyla neler olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

abi bisey sorucam bu arada. simdi level scaling sebebiyle, ben level 13'de nasil mamut kesemiyosam 50'de de kesemicem di mi? perkler ve shoutlar mi degistirecek isi? cunku mamut kesemiyorum, giant falan zaten dokununca bulutlara eristiriyo beni ziplatarak, nolucak bu pure melee karakterin sonu?

bi de archery de kasiyorum bi yandan, heavy armorin archery'e zarari neydi tam olarak? stealth inde falan degilim isin, ranged de bisiler yapabilmek istiyorum sadece o yuzden
Sosyal ağlarda paylaş

level scaling olabilir ama hani bu senin sadece level'ını hesaba katarak yapılan bir hesap tahminimce. skillerin, armorların, itemların vs gibi bir sürü faktör var. ben level 5'te kurtlarla kapışıyordum bildiğin, şu anda tek lightning bolt ile uçuyorlar. öyle 7'sinde neyse 70'inde de o'luk bir scaling yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ben level5-6 falanken kasım 100 küsür okla giant kesmiştim. ama normal olarak kesilemiyor tabi o levellerde.

level scaling o kadar etkili değil penthcim. armor ratingin ve dmg yükselince giant sadece dmg vuruyor sana, one shot yapamıyor. eğer silahın çok iyiyse 2 veya 3 vuruşta giant alabiliyorsun 40larda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...