Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

arkimod said:

ölümsüz değiller o afalladıkları sıra düşmanlar onu bırakıp sana koşturmaya başlıyo eğer o sıra bi darbe gelirse kazara düşmandan ölüyolar genelde afalladıklarında ok yiyip öldü benimkiler kaçkere reload yaptım onun yüzüne

Bu sneak levelinle alakalı birşey misal companionunu gösterip tüm mobları ona salıp kendini göstermeden geçebiliyorsun bir çok yerden farklı bir mekana geçince zaten otomatik senin yanında summonlanıyor.Dediğim gibi öldürmediğiniz sürece ölümsüzler npclere karşı.
Yukarıdaki durumda da npcler companion afalladığı zaman sizi arıyorlar fakat sneak olduğunuz için companion ayaklanınca geri ona koşuyorlar nerde olurlarsa olsunlar heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

arkimod said:

ölümsüz değiller o afalladıkları sıra düşmanlar onu bırakıp sana koşturmaya başlıyo eğer o sıra bi darbe gelirse kazara düşmandan ölüyolar genelde afalladıklarında ok yiyip öldü benimkiler kaçkere reload yaptım onun yüzüne

euh ben öyle malladım ki reload da yapmadım, gitti valla lydia hala hüzünlüyüm. yani dönebiliceğim en son save bu sabah 10:35'te aldığım bi save :p

hani ok falan geldi öyle öldü de değil, troll yedi mi naptı bilmiyorum cesedini bile bulamadım hatunun.

kacirmistir.
Sosyal ağlarda paylaş

arkimod said:

ahaha tüm male darkelfleri aynı adam seslendirmiş,normalde takmazdımda 3 tane erkek dark elfin birbiriyle konuşması tam bi felaket,herkesin sesi aynı,hangisi neden bahsediyo belli değil

obliviondan iyidir gene, guarddan innkeepera, blade ustadindan sokaktaki dilenciye kadar butun imperiallari ayni adam seslendiriyordu adfadsf, hayir bide imperiallarin ana yurdu yani

ha gerci sean bean vardi ama malum

http://www.youtube.com/watch?v=zJODirze5EM&feature=related
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Oblivion'da aynı adamın ses tonu cümleden cümleye değişiyordu. Farklı seslendirmeleri çorlayıp bi adamı koymuşlar gibi.

Bu arada Level 30 ile bitirdim. Galiba...

Oyun sonu böyük spoiler!

Bu Alduin'i öldürdük. Geri döndüm Skyrim'e. Tepede 150 ejder uçuştu. Gelip iki laf ettiler. Sonra kaldım öyle. Bu mudur oyun sonu?

Sosyal ağlarda paylaş

of sean bean cidden ölmeyeceği rolü seçmiyor galiba lol.

evet dark elf fazla yok diye fazla adam tutmamışlar herhalde. oyun zaten morrowind gibi o açıdan, %75'i filan nord npc'lerin. oblivion o çeşitlilik açısından en keyifliydi bence hem npc hem mekan olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

LAN
ya bu Skyrim:Revealing the Unseen questi için bi yere girdim cüce işiymiş, içerde vampirler var tüküren böcekler var
ulen manam regen olmuyor? yani oluyorda normalde lightbolt atarken dolardı daha, şimdi öylece sabit kalıyor çok zorlanıyorum.

daha demin bi dragon bi giant kestim güle oynaya tüküren böcek kesemiorm HELP
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

of sean bean cidden ölmeyeceği rolü seçmiyor galiba lol.

evet dark elf fazla yok diye fazla adam tutmamışlar herhalde. oyun zaten morrowind gibi o açıdan, %75'i filan nord npc'lerin. oblivion o çeşitlilik açısından en keyifliydi bence hem npc hem mekan olsun.

aslında darkelf kaynıyo olması lazım ortalığın red mountain ardından gelen kertenkele felaketinden sonra nordistana göçüyolar diye biliyorum

ya martini görünce aklıma geldi, son dragonborn buydu demi,hatta oda değil bu dragonborn aynı kandan gelenlerde olması gerekmiyomu ilk st. alessia mı ne ondan sonra septimler,huh benim khajiit in dragonborn olmaması gerekio ozaman bu hesaba göre* eğer septimlerden biri khajiit bi hatunla... yoksa yeni dragonborn mu yaratmış akotosh düdüğü naapmış
Sosyal ağlarda paylaş

arkimod said:

aslında darkelf kaynıyo olması lazım ortalığın red mountain ardından gelen kertenkele felaketinden sonra nordistana göçüyolar diye biliyorum

biji başbuğ ulfric sınırdan çevirmiştir kesin heh
said:
ya martini görünce aklıma geldi, son dragonborn buydu demi,hatta oda değil bu dragonborn aynı kandan gelenlerde olması gerekmiyomu ilk st. alessia mı ne ondan sonra septimler,huh benim khajiit in dragonborn olmaması gerekio ozaman bu hesaba göre* eğer septimlerden biri khajiit bi hatunla... yoksa yeni dragonborn mu yaratmış akotosh düdüğü naapmış

main quest'te sohbeti geçiyordu greybeard'larla, akatosh vergisi işte. akatosh yapar, kul şaşar. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:

Bitirdikten sonra level 30 warrior char devam etmek yerine pure mage açayım dedim. Oyunun başındaki destruction büyüleri çok bayık geldi. İlerde zevkli oluyor mu mage? Aslında thief/assassin açıcaktım bir mage deniyeyim dedim. Nasıl sizce mage?

Güzel de büyüler öyle beklediğin gibi çeşit çeşit değil...''Master büyüleride'' dedikleri AOE spell..abi ne yazdırıyorsun bana ultima onlinenın avatar modeli oyun herşey az ve öz fazla birşey yok self masturbation oyun :) Aç işte mage sonra git lvl 5 iken mage guildın questlere başla hatta lvl 2 git arch mage ol oh yeah de sonracıma patlat 2 3 fire ball sarmadı ice lance at oda sarmadı blizzardla aoele oh yeah efectlere bakde mage m bende otur single playerda glitchle skill kas buraya yaz falan :)
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

az önce "daedra avlıyoruz biz, yani hepsini avlıyoruz da en çok daedra avlıyoruz" diyen iki tiple karşılaştım, öyle bi grup varmış ama biz katılabiliyor muyuz bilmiyorum

vigilants of stendarr, bildiğim kadarıyla yok. bütün doğaüstü tiplerle kapışıyorlar ama yolda giderken filan yardımcı oluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...