Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

mono said:

ehu benim dun bitti adeptte..bir ara mastera cikarsaymisim keske dedim..(ego dan degil yanlis olmasin..daedric ve super armorlari giyince, adept zorlugu sanki biraz kolay kaciyor du..ondan...bide..laptop da low grafiklerle oynayinca..o fps de master yemedi ok ok:) )

companion larla ve 2-3 sehirle takildim genelde, two handed berserker modunda lvl30 da bitti..

2ci oyunumda baska sehirlerde takilcam bu sefer, haliyle baska loncalara yamanirim diye dusundum.

Skyforge companionlarin sonunda ufak bir upgrade e ugruyor, ama sadece 1-2 tip yeni craft menusu aciyor..base itemlara etkisi yokmus.

oyun sonu hissiyati

Ha bide ben senaryoyu begendim..spoiler etmeden, eski TES serilenden dilim yanmistir son savas ZART diye 3 sn de bittigi icin...bunda oyle olur gibi oluyor bi noktada ama ...olmuyor :p o ZART efekti cirkin bisiydir..icinden dersin "lan lan lannn daha yapcak islerim vardi laaaann cok erkeeen!" diyip uzulerek kilic sallarsin..eheh Skyrimde sana bol bol sans taniyor.

onun disinda, fantezi bazli bilgisayar oyunlari tarihinde, en cok beklenip de: herhalde yapilmasi, yansitilmasi en zor NPC yi..yani ejderleri, atmosferi ve "oldugu kadar" random etkilesimiyle, "bence" guzel grafigiyle yaptiklari icin bethesdaya, UIsi cok boktanda olsa koca bi tenkyu cekerim..

kimse deginmemis harbi..o kadar rpg mi degilmi yok torment kotor degil falan eski oyun muhabbeti diye miyavlarken nasil gozden kacirdiniz bunu eh?....ayip be B)-

"ama dragon age babs?" demeyin, orda ejderlerin static objectten farki yoktu ehueh.

abi koskoca DRAGON eyc de topu topu 2 dragon vardi gercek, biri urn questinde tank&spank ejder, digeri ise son boss zaten onuda npc ler tanklarken leliana ile agzian agzina ballista spamlayarak kesmistim lol, oyunu nadi dragon age abri 3-5 daha koyalim diye random koydukalri 2 dragonu ve flemethi saymiyorum bile

diragin eyc 2 daha rezildi gerci, sadece tek dragon vardi lol
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

yahu mage college'e girmeden önce yolda bir ejderha kesmişim, sırf fire büyüsü kullanarak,
herif hala flame atronach summon etmemi istiyor. peh.

camcorder'la çekseydin, nerden bilecek adam?

edoardo elrikkü de kolunu verdi life transmute için ama gene çoktan seçmeliye soktular. olur o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:

sana gene iyi havali bir buyu onermis..benim two-handed nord ayiciga "bi fear buyusu at da gorelim" dedi...

dedim yok abla buyuyu bilmiyorum..
dedi satayim sana 30golda?
dedim ayipsin o halde ver de okuyim bi..

magicka benimde yeto cikti, boynum bukuk uzaklastim.

ahaha aynen, bi yerden mana veren burc buldum öle attım sonra tekrra warriora gectim
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

camcorder'la çekseydin, nerden bilecek adam?

edoardo elrikkü de kolunu verdi life transmute için ama gene çoktan seçmeliye soktular. olur o kadar.

iki adım ötedeki guard "oo aslanım nasıl kestin koca ejderhayı" diyor,
şehrin üstünde tur atan ejderhayı bu geçitteki herifgil mi farketmiyor?

basarım kafasına fire büyüsünü akıllı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

mono said:

"ama dragon age babs?" demeyin, orda ejderlerin static objectten farki yoktu ehueh.

abi koskoca DRAGON eyc de topu topu 2 dragon vardi

diragin eyc 2 daha rezildi gerci, sadece tek dragon vardi lol

Skyrim cikmasaydi muhtemelen Dragon Age 3 de hic ejder olmayacakti..ejderler DLC olur du anca.

(3 cuyu kesin cikarirlar diye dusunuyoruz, hatta eminiz..para para para..cok fena dusuk cumle oldu ama..yapcak bisi yok. Gelecege yazdim ben bu postu. )
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

bazen yeter bu kadar koştuğum diyerek howdoyouturnthison yazmak istesem de çok güzel oyun ya. hatta dün başımdan geçen bişeyi paylaşmak istiyorum.

kuzeyde sahile yakın bi yerde bi quest bitirmiştim, çıktım mağaradan atladım atıma, şehre dönücektim tam, sonra dedim acaba bu yol nereye gidiyo. kar kış felaket bi mekandı hoşuma gitmişti çünkü, devam etmeye karar verdim. az daha ilerledim, sonra baktım ilerde bi kurt var uluyo falan. indim attan, sneak falan çektim yayı taktım oku fırlattım, uu muu öldü bu. 2. bi kurt vardır kesin onu da öldüreyim diyerek hala sneak modda yürümeye başladım. bi ara detected oldun hacı filan dedi, e kurt yok ki etrafta ne detected'ı derken arkamdan bi ses geldi, arkamı döndüm, lan o ne bi dragon inmiş atıma alev üfürüyo. ben hayatımda böyle göt olmamıştım bu oyun bana bunu yaşattı teşekkürler skyrim sdfs.

ha sonra o sahili komple geçtim atımla, solitude'a kadar geldik çok maceralar yaşadık. ayrıca evet atım ölmedi çok sevindim.

Abi en kötüsünü şöyle yaşadım, dragon uyuyor, tünemiş power word taşının üstüne. Sneak geliyorum. Verdim oku, ÇOTANK diye bir ses geldi, önünde tabutun kapagı havaya fırladı. Dedim ahah salak Draugr gelmiştir, döverim bu-OH SHIT DRAGON PRIEST KROSIS FFFFFFFFFF-

FIREBALLFIREBALLFIREBALLFIREBALLFIREBALLFIREBALLFIREBALL

FIRE BELOW, ICE ABOVE.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

abi sanırım bi bug yüzünden ilerleyemiyorum yardım;

bu Blades tayfasından bi eleman var dragonlar hakkında baya bilgili falan, onu hani saklandığı yerden çıkarmaya gittiğimiz görev var ya, abi elemanla konuşuyorum (gerçi orada da bi bug var, diyalog sesi gelmiyor ve cümle ne kadar uzun olursa olsun 1 saniyede bitiyor konuşma) konuştuktan sonra kapıyı açıcak, unlock ediyor falan ama açılmıyor kapı. ben de açamıyorum adam içerde kaldı. ne bok yicem şimdi ben?

C:Program FilesThe Elder Scrolls V SkyrimData a gidiyorsun, yada sende tam path neyse dataya gidip skyrim - extra voices.bsa yı direk gene odatanın içine oblivion mod manager (evet) ile extract ediyorsun düzeliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

wood mill'e bak orda takılıyor

onu buldum da hiç almamışım yanıma gibi davranıyor. baştan mı başlayacam şimdi ya ilk dragonu da kestiydim :(

edit: buldum bu arada sorunu,

If you happen to get Farkas as your "shield buddy," (The Companions Guild side mission) then the person your trying to ask won't follow you because of Farkas.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...