Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

M'aig the liar bu oyunda da karşıma çıktı :/

İksir yapım malzemelerini şehir dışına queste çıktığım zaman topluyorum ben. Yolda çalı çırpı, hayvan kalıntısı vs. ne varsa cebime atıyorum. Şehre dönünce bütün malzemeleri kullanarak iksir yapıyorum bir ton. Satması bayağı karlı oluyor bence. İksir yapımı için dünyayı dolanmak gerekiyor. Smithing gibi satıcıdan farmlamak çok karlı bir iş değil. Wheat falan aldığınız tarlada tekrar ekiliyor sanırsam birde.
Sosyal ağlarda paylaş

craft olmadan oynanıo mu oyun?

bide büyücülük felan nası? böle kelimeler okuyup okkalı büyüler yapmaca mı yoksa elden tırt fireball spam mı?

bide ne kadar değişik büyüler var? hepsini bilipte level atladıkça mı alıoz yoksa bi yerlerden bulmaca/öğrenmece var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Craft ciddi avantaj, smithingle yaptığın silah vs. hem vendor itemlardan hem de loottan daha iyi ama potion ve enchantın aynı seviyede olması için baya bi kasman gerekiyor.

Büyücülük çat çat büyü atmak işte, manan var bitene kadar saydır. Eğer dual wield talentını alırsan o okulun büyülerini iki elinle birden daha güçlü olarak atıyorsun yenilik olarak böyle bişey var.

Skillin yükseldikçe vendorlarda yeni büyü kitapları çıkıyor onları okuyup öğreniyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

alch için havada ucan kelebek ateşboceği falanda işe yarıyo tutup yiyebiliyorsunuz sdf

bide time slow büyüsü vardı galiba, o hangi ağaçta?

paso sneak oynayınca light armorum hiç artmıo lan kimse vuramıyo bana :/

craft olayı işte 10 puan alınca lvl up değilde 20 yapabilirlermiş, böylece alınabillen max lvlin yarısı yerine 1/4 ü craftla alınabilirmiş daha mantıklı bence. pek kasmadım zaten bende craft 3-4 şey dışında, bs. maxlamak için ne kadar iron ingot lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

norak gittim iki anime bölümü izledim, o arada 52 oldu light armor. kullanmadığım halde sırf level almak için heh.
Redeagle said:

M'aig the liar bu oyunda da karşıma çıktı :/

İksir yapım malzemelerini şehir dışına queste çıktığım zaman topluyorum ben. Yolda çalı çırpı, hayvan kalıntısı vs. ne varsa cebime atıyorum. Şehre dönünce bütün malzemeleri kullanarak iksir yapıyorum bir ton. Satması bayağı karlı oluyor bence. İksir yapımı için dünyayı dolanmak gerekiyor. Smithing gibi satıcıdan farmlamak çok karlı bir iş değil. Wheat falan aldığınız tarlada tekrar ekiliyor sanırsam birde.

m'aiq çok iyi ya, oblivion'daki gibi roadrunner değil durdurup konuşabiliyorum heh.

evet öyle yaptım baştan ama sonra inv dolunca yemeye başlıyorum, şehre döndüğümde bişi kalmıyor lol.

neyse 567 armor cap demişler, formül de doğru gibi. ben blades setimi yapıp artık akaviri usulü girişebilirim dünyaya! nasılsa cap'e yetişiyor perklerle.
Sosyal ağlarda paylaş

çok yüksekse bounty direkt saldırıyorlar sanırım, yield filan denersin belki kabul ederler.

çalıntı olmayan eşyalarını geri alırsın, sadece yattığın süreye göre skill progress geriliyor. skill düşmüyor ama önceki oyunlar gibi yani dert değil.
Sosyal ağlarda paylaş

abi elder scrolls hep böyle, enchant'ı ayarında yapmazsan iddqd & idkfa geziyorsun. morrowind'de perma stam & hp regen elbise ve aksesuarları zırhın altına giyip geziyordum dağ bayır öyle. vampiric ring artifact vardı direkt emerek bitiriyordun herkesi heh.

azı karar, çoğu zarar demiş elderlerimiz. :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi sanırım bi bug yüzünden ilerleyemiyorum yardım;

bu Blades tayfasından bi eleman var dragonlar hakkında baya bilgili falan, onu hani saklandığı yerden çıkarmaya gittiğimiz görev var ya, abi elemanla konuşuyorum (gerçi orada da bi bug var, diyalog sesi gelmiyor ve cümle ne kadar uzun olursa olsun 1 saniyede bitiyor konuşma) konuştuktan sonra kapıyı açıcak, unlock ediyor falan ama açılmıyor kapı. ben de açamıyorum adam içerde kaldı. ne bok yicem şimdi ben?

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...