Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

HellHound said:

ayrica 1'deki cok obscure seylere referanslar var ve hic beklemedigim questlere bagli side questler falan cikti (Conrad Verner questi basli basina Mass Effect 1 tribute'u ehe). Merak ediyorum import olmasa 2'deki gibi "hede mefta ama yerine hodo ayni side questi verdi" gibi mi yaklastilar yoksa ciddi ciddi import spesifik mi bazi questler?

rachni ile ilgili bayağı derin spoiler

demin baktım da ilk oyunda kurtarmasak construct yapıyorlarmış ama onu kurtarırsak ihanet ediyormuş, organiği kurtarırsak ihanet etmiyormuş. yani ahmet yerine mehmet verse de quest'i, sonuç değişik oluyor anlaşılan.

Sosyal ağlarda paylaş

genellikle renegade gidenleri agir cezalandiriyor, sonra war assetlerde torpil geciyor iste duruma gore

3 oyunda renagade giderseniz sorun yok ama

rachni, krogan spo

wrexi oldururseniz yerine gelen eleman HURRRRRR DURRRRRR, kroganlarin baris icinde yasama sansi sifir direk, buna ragmen gidip genophage curelamayin renegade gidip agizlarina micin diyor oyun

rachnida queeni kurtarmak icin fedakarlik yaparsaniz workerlar gelip yardim ediyor iste sorun cikmiyor, ama yok ilk rachni queeni oldurduyseniz bu defa yerine gelen reaper queen sonunda ihanet ediyor, kroganlardan yana taraf olucaksiniz illa

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ya oyun baştan sona düz yolda yürü, önüne geleni kes, cinematic izle, konuş modunda mı gidecek? Bu da iyi benim için, öykü ilginç gidiyor ama one göre hazırlayayım kendimi. Hakkında eleştiri bile okumadım Pati'de gördüklerim dışında paralı eleştirmenler nedeniyle üzülmeyeyim diye sonra.

Sıfır beklentiyle girdim, güzel gibi. Luminuos Arc gibi Japon oyunları kafasından gidiyor, oyundan çok interaktif öykü - ki onları da çok severim.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Ya oyun baştan sona düz yolda yürü, önüne geleni kes, cinematic izle, konuş modunda mı gidecek? Bu da iyi benim için, öykü ilginç gidiyor ama one göre hazırlayayım kendimi. Hakkında eleştiri bile okumadım Pati'de gördüklerim dışında paralı eleştirmenler nedeniyle üzülmeyeyim diye sonra.

Sıfır beklentiyle girdim, güzel gibi. Luminuos Arc gibi Japon oyunları kafasından gidiyor, oyundan çok interaktif öykü - ki onları da çok severim.

1de normal bir sci-fi hikayesi var ama en azından bir hikaye var
uzun zaman oldu ama hatırladığım kadarıyla samefag dungeonlar dışında çok da kötü değildi koridor shooting olayı. artı olarak zamanında ne kadar saç baş yoldursada makoyla gezme falan çok güzel bütünlük veriyordu oyuna. gezegene git, yüzeye in, dungeonı bul, adamları öldür, paragon/renegade seçimini yap, xpni al çık şeklinde

2, 1i güzel yapan birçok şeyi öldürüyor ve yerine başka şeyler koymaya çalışıyor. ateş etmeli interaktif film kafasında oynarsan fena değil gene
Sosyal ağlarda paylaş

Savelerim silindiği için tekrar 1-2-3 yapmayı düşünüyorum =P

ME3 ü etkileyen şeyleri aşağıda yazmışlar güya ama ne kadar doğru bilemiyorum.

Major Decisions

The following save file decisions affect your Mass Effect 3 experience.
Major Decisions from Mass Effect 1

Kill or Spare the Rachni Queen
Rescued Kaidan Alenko or Ashley Williams on Virmire
Spare or Sacrifice the Citadel Council
Urdnot Wrex may die on Virmire in Mass Effect and not appear in Mass Effect 3
Romances - Mass Effect 3 Squad Members Ashley Williams, Kaidan Alenko and Liara T'Soni are Romanceable characters in Mass Effect. It is unclear whether they are still Romanceable in Mass Effect 3, but romances will affect dialogue.

Major Decisions from Mass Effect 2

Rewrite OR Destroy the Geth heretics
Save or Destroy Maelon's Data on the Genophage
Destroy or Leave the Collector Base to Cerberus
Suicide Mission - If a character didn't survive the final suicide mission in Mass Effect 2, he or she will not appear in Mass Effect 3. Garrus Vakarian and Tali'Zorah vas Normandy will be available as squad members if they survive. If Jack, Jacob Taylor, Kasumi Goto, Legion, Mordin Solus, Miranda Lawson, Samara, Thane Krios, and Zaeed Massani survived, they will appear in small cameos.
Romances - The Romanceable Characters Garrus Vakarian and Tali'Zorah vas Neema from Mass Effect 2 are Squad Members in Mass Effect 3. Other Romanceable Characters in Mass Effect 2 (Miranda Lawson, Jack, Jacob Taylor, Thane Krios, Kelly Chambers, Samara, Morinth) will appear in cameos in Mass Effect 3 with altered dialogue if you romanced them in Mass Effect 2.
Sosyal ağlarda paylaş

bu catalyst ne ayak ya

eger ai ise neden bize secenek sunuyor

yoksa test mi ediyorlar organikleri bakalim crucible'i citadel'a getirebilecekler mi diye

bi bok anlamadim oyunun sonundan

relaylari reaperlar yaptiysa reaperlari kim yapti

onceki cyclelardan birinin geth'i mi oluyolar simdi

eger ailarsa neden cycle'in devam etmesini istiyorlar

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...