Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Bu Mac kardeş gaymiymiş esprisini kimse yapmadan yapayım bari.

Ama cidden gaymiy miş? Hani Hamburger abla saolsun, twilight gibi olmalı diyorduda, twilight gibi olsa bu kadar saçma olmazdı oyun.

Ne diyeyim, hani ME3 ten, Me tadındaki bir seri için skyrime olan beklentim vardı,

Morrowind > Skyrim > Oblivion

ME1 > ME3 > ME2 gibi, ama yok bir oyun bu kadar kötü olur, rpg falanda beklemiyordumda. yok neyse ben kendimi banlattırmadan susayım.

Trivia: Yukarıdaki oyunlardan sadece morrowind rpg.
Sosyal ağlarda paylaş

tali spo image

http://i.imgur.com/NfwDi.jpg

böyle rezillik görülmedi, o parmaklar falan ne kadar kötü of, koskoca firmaların 5 kuruş ödememek icin royalty-free stock image kullanmaları tali için nası bi çirkinliktir

bioware forumlarına baktım biraz ben resmi begendim diyen tipler gördükçe daha da canım sıkıldı, suratına tükürsen yarabbi şükür diyecekler resmen

Sosyal ağlarda paylaş

Hemen atlayan Senarious için;

Hamburger Helper old white guy muhabbetini yaptığı interviewda oyunlar dha çok Meye/Rowlings tadında olmalı diyordu, onu kastederek demiştim.

kendi dediğini yapıp oyunu twilight seviyesine getirsene oyun bu kadar kötü olmazdı, o kadar kötü oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

Hemen atlayan Senarious için;

Hamburger Helper old white guy muhabbetini yaptığı interviewda oyunlar dha çok Meye/Rowlings tadında olmalı diyordu, onu kastederek demiştim.

kendi dediğini yapıp oyunu twilight seviyesine getirsene oyun bu kadar kötü olmazdı, o kadar kötü oyun.

abi twilight direk son noktadır. Daha altı yoktur lütfen. Bu sırada sana laf atmak için yapmamıştım.

Paranoyaklık yapıp "atlayan" falan yazmasaydın keşke...
Sosyal ağlarda paylaş

az silah taşırsan 2 saniye cd ile skill spam takılabiliyosun, nesi zorluyor. talidende energy drain alıyosun her adama bi çare oluyor (infiltratorda en azından)

sonu ne yapmışlar çözemedim bari farklı cutscene yada aftermath narrator fln koysalarmış. synthesis ile control endingin tek farkı edi ile joker sarılmıyor 0_o
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh adamlar zorluk seviyesi olarak normal in altında casual koymuşlar orası tamamda narravite diye bir zorluk seviyesimi olur yahu. Resmen yazmışlar sırf hikaye yi izleyebilmek için bu mod diye. Millet oynamak istemiyorsa sadece film izleyip bırakacaksa Narrative zorluğu seçip birde opsiyonlardan yine Narrative i seçerek hiç bir karar vermeden (oyun kendi seçiyormuş kararları o zaman) oyunu bitirebiliyor =D
Sosyal ağlarda paylaş

of beceriksizler ya, fanlara bıracaksın bir işi düzgün yapmayı:
http://i25.lulzimg.com/6df98c.jpg
753.QHG.M17.F8A.IDQ.14S.1D8.111.G96.414.2G6.176

bir şunu becerememişsiniz koca şirket, yuh size. hadi tali'yi filan geçiyorum başrole özenin biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...