Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Kanuni said:

klasik muzik dinlemeliyiz bence.

inanirsak olur sanki.

Yine benzetme hatası, sen insanların önüne SERDAR ORTAÇ dayayıp beğenmeyen herkese "başka müzik yok, ya bu ya klasik müzik" diyorsun. E bunun cold playi var lacuna coili var pentagramı var. Varoğlu var.

AMA HAYIR SERDAR ORTAÇ ÇOK SATOYOR O YÜZDEN EN İYİ MÜZÜK O

serdar ortac sevenlere satiyorlar iste.

ne diycen ki buna. adam o kitleye yapiyor satiyor bize ne. susup uninstall o zaman. olmuyor yani dinlemiyorlar burayi :(

yiyip bitirdiniz beni :D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

mfw mozart zart play zurt playden her türlü rock/metal/pop/x/y'den iyi.

http://www.itusozluk.com/image/captain-obvious_79197.jpg

Kanuni said:
serdar ortac sevenlere satiyorlar iste.

ne diycen ki buna. adam o kitleye yapiyor satiyor bize ne. susup uninstall o zaman. olmuyor yani dinlemiyorlar burayi :(

İnsanlar bilmeden etmeden gidip almasın diye sesini yükseltecek, kalitesizlik gelecek nesillere yayılmasın diye serdar ortaç sevenleri derdest edeceksin. Yea banane zaman değişti yeaa diye armutun ağzına düşmesini beklersen hiç bir gelişme olmaz tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

insanlarin kendi dusunceleri ve begenileri var ya. souncta yeni nesil bu oyunlarla yetisiyor tabiiki bu sekilde ilerleyecek.

adamlarin oyuncu kitlesi 13-24 ne yapacaklar 15 sene once oyun oynamis adamin tabiyatina goremi oyun yapacaklar, keske yapsalar ama yapmaya calisanlarda batti batiyor iste.

var arada iki uc firma bu sekilde goturen onlardan nemalanacaksiniz.

anlayamadigim nokta bu oyunlari seven kitleler var, bu adamlari oyundan anlamaz, zevksiz, bos is, vs seklinde kaliba sokmaya calismak. adam bunlar ile oyun sektoru ile tanismis, facebook oyunlari ile oyunculuga adim atmis, f2p ile yetismis, 5 yasindan itibaren bu oyunlari oynuyor, yeni kitle bu ne bekliyoruz ki anlamiyorum.

saniyomusun bg2 olsa bilmemnenin orekesi olsa oynayacak tapacak. yok oyle bir sey malesef. sana verilen oydu ona takili kalmissin simdi bunu veriyorlar buna takili kalan bir kitle olacak.

bende gecmisteki oyunlari oynadim simdikileri oynayamiyorum oynamiyorum yapacak bir seyimiz yok.. yeni nesil bu sekilde bicimlendi , bicimlendirildi ve bu sekilde para kazaniyor millet.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlarin oyunlarini buyuk kitlelere tasiyan biziz, baldurs gate ile, kotor ile vs vs ile bu adamlar kendini ispat etmese idi mass effect diye bir oyun var olmiycakti, dragon age ortaya cikmiycakti

Kendi sadik fanbaselerini bu yolda basamak olarak kullandilar, sonra uzerlerine kakalarini yapip alay ederek bir sonraki basamaga gectiler

Unutmamalari gereken Urunlerin gecici, markalarin kalici oldugu, isletmeler bi yukari cikar bir asagi, kimi urun tutmaz veya adidas gibi marka bile senelerce holdingden holdinge surunur, marka degeri bunlardan bagimsizdir

Daha hizli cikmak ugruna bir onceki basamaga kakani yaparda cikarsan gunun birinde ciktigin yerden geri adim atman gerekirse o boka basip merdivenin dibine yuvarlanirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

adamlarin oyuncu kitlesi 13-24 ne yapacaklar 15 sene once oyun oynamis adamin tabiyatina goremi oyun yapacaklar, keske yapsalar ama yapmaya calisanlarda batti batiyor iste.

Abi oyunların şuan popüler olan oyun kültürüne uyacak şekilde yapılmasını anlarım da bu adamların yaptığı ondan da öte bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar, günümüz oyunları niye böyle niye şöyle bunun tartışması için 1000 tane başlık açıldı ama yetmiyor anlıyorum, bir tane daha başlık açın ayın nostalji vakti geldiyse. en nihayetinde bu başlık me3 için, me3'le bağlantılı tutalım lütfen yazdıklarımızı. evet neden oyun gitgide rpg'den shooter'a dönüştü, bioware neden rpg'leri artık pek sallamıyor bunun konuyla alakası var ama sayfalarca sürdürmeyelim yok mozart yok castin bayburt.

ayrıca lütfen rahatsız edici ölçüye varan gang harass'a döndürmeyelim kişilerin tercihlerini. abartıya kaçılırsa temizleyeceğim. bilginize.
Sosyal ağlarda paylaş

mahmud_mahmudov said:

Masquerade said:

4chan'de vardı puan olayının geçmişi ile günümüzü kıyaslayan grafiği. biri c/plesin.

oyunu oynamadim, me1 ve 2 yi cok buyuk zevkl oynayip, en iyi oyunlar listesine almistim ikincisini.

ME3 un de yorumlara bakinca (profesyonel yorumlar), iyi bisi oldugu cikiyor. ME2 den kotudur iyidir bilemem, ama 2.2 / 3.0 lik vs bi oyun degildir insanlarin oy verdigi gibi.

Su modern review scale de soyle bisi. Buyudugunuzu inkar ediyosunuz gibi geliyor bana. Cok sey istiyorsunuz. Tabii ki review scale boyle olacak.

Birincisi sana hitap eden oyun coktu o zaman, simdi buyudunuz cogunuz, coluk cocuk yapma zamaniniz gelicek yakinda. Tabii ki daha az oyun size hitap edicek toplam cikan oyun sayisina oranla.

Ikincisi daha az 8-9 puanlik oyun vs olmasinin sebebi sektorde yuzlerce kat daha az para olmasiyla alakali o zamanlar. Daha az oyun cikiyordu ve dusuk butce ile. Simdi 2-3 kisinin yaptigi oyun kalitesinde oyunu o zaman koca bir oyun studyosu yapiyodu. (oynanabilirlik degil, teknik kalite)

Daha cok para var sektor de, daha cok oyuncu var, daha cok oyun var. Hersey olmasi gerektigi gibi gidiyor. Denklemi sizin adiniza bozan, sizin buyumus olmaniz. CUnku ben de ayni dertten muzdaribim, ama oyun sirktlerini hic suclamadim, kendimde sucu buldum. XBox var evde, bir senedir oyun oynamadim icinde, ki daha sifir batman i hediye verdiler 2 ay once, takip denemedim bile duruyor kutusuyla.

(Diablo tabii farkli, onda heralde butun dunya duracak ciktiginda)

Konu sizin buyumeniz, zevkleriniz farklilasti vs. Yeni nesil bu muzikten ne anliyo, bu oyundan ne anliyo vs moduna giriyosunuz. Bu kacinilmaz, herkes giriyor cunku, yuzyillardir olan bi gelenegi yasatiyosunuz. Bazisi tolere ediyor, bazisi mutlu olamiyor bir turlu.

ME yi oynamadan bu kadar dokturdum tabii de, bu tur yerinmeleri surekli goruyorum, oynadigim oyunlarda da. O yuzden bana gore ayni olay yasaniyor yine.
Sosyal ağlarda paylaş

ne alakası var büyümekle falan anlamıyorum ben.

adam rpg türünün içine ediyor yaptığı oyuna rpg diyerek. ki kendisi bu türün nadide örneklerini sunmuş bir firma. sonra yeni nesil de rpg oyunları böyle olur sanıyor. bunu gören diğer yapımcılar da bu tarz rpg oyunları çıkarmaya başlıyor.

veya diğer casuallaşan oyun türleri için de böyle.

büyümek ve oyunlardan zevk almamak başka. sevdiğin şeylerin çöp edilmesini görüp rage'e girmek başka.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...