Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sony Playstation Phone

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

edit: vazgectim, basligin tadi kacmasin, acana ayip.

konusundaki dusuncelerimi bir onceki baslikta soyledim bence buyuk ihtimalle fotograf kurgu veya cok sey degisir release'e kadar boyle bisey cikarirlarsa yakin gecmiste Kin'den sonra ikinci felaket olur telefon piyasasindaki.

Urunun de cidden gereksiz oldugunu dusunuyorum, ama gonul ister ki Sony guzel birsey cikarsin kizissin iyice piyasa.
Sosyal ağlarda paylaş

cihaz aslında güzel düşünülmüş hergün günde 3-4 saat yol çekenler olabilir otobüsle minibüsle servisle vs. işe veya okula giderken bu insanlar oyun oynamayıda seviyorlarsa eğer hem psp hemde telefon olan bir aleti kullanmak işlerine gelir.

Ayrıca tasarımda ki o boşluk eğer analog yerine geçicekse güzel olur gerçi bu kadar kötü bir tipte olucağını zannetmiyorum sony görüntüye dikkat eden bir firma o yüzden çıktıgına çok daha şık olucaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni ye penthe cevabim olsun

ben alirim bu urunu, tahmin ediyorum hepinizden cok is adamiyim, nexus one kullaniyoru, bu urun super olur. Ucak yolculuklarinda falanda filanda gayet zaman gecirilir. Bir oyunlar neler olacak pil omru nasil olacak bunlar cok onemli tabi. Bence super otesi bir fikir
eger psp oyunlarini desteklerse, sony de salak bir arayuz koyucam diye android in icine etmezse dusunmeden alinir

Penthesilea said:

Gulmemin sebebi de asiri gereksiz bi urun abi eger hayatinda su urune ihtiyac duyan birisi varsa mesajimi da geri aldim, resimde de dedigim gibi mantiksiz bicok nokta var, ayrica tus takimi kaydirildiktan sonraki dizayn dunyanin tahminen en kotu dizayni ortadaki bos alanda tek kale mac yapilir.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Abi psp go denen hiç tutmamış bi alete android ekran görüntüsü photoshoplamışlar. Bu olamaz, mümkün değil bunun bu şekilde piyasa çıkması falan. İmkansız yani. Sony psp phone diye bişey yapsa bile o bu değildir.

arkadsn bahsetti alet.. basarisiz bir ps olmus gibi kim yaptysa.. sony reyiz o kadar da ölmedi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...