Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fable 3

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
ign falan düşük not vermiş. Onu görünce çekinerek oynamaya başladım. Fakat 1.yi beğenen biri olarak bu oyunda aynı tadı verdi bana. Dövüş birinci oyuna benziyor. Fakat tüfekler gelmiş, sağlam bir vuruş yapınca kamera ağır çekim yapıp zumluyor falan. Böyle gelişmeler var.

Büyüler anladığım kadarıyla sayıca azalmış. Oyunun oynanışı gereği zamanla unlock edildiklerinden yanlış düşünüyor olabilirim. Benim geldiğim noktada oyun sırasında bir melee, bir ranged ve bir büyü kullanarak ilerleniyor. Ekipmanı değiştirmek çok zor değil ama esc tuşuna basınca armorye falan gidip hemen değiştirilebiliyor. Bir noktada iki farklı büyüyü kombine olarak kullanmayı öğreniyoruz falan. Fena değil gibi.

Item değiştirmek çok zor değil fakat gamepad nerdleri oynayabilsin diye yapılmış bir sistem bu. Gamepadde inventory gezdirtemediklerinden esc'ye basınca santuarye ışınlanıyoruz. Oradan kıyafet, dövme, silah vs. ayarlanıyor. En azından olabildiğince kullanışlı ve eğlenceli yapmaya çalışmışlar. Oyun içinde rp yapmaya çalışan kişiler çok sıkıntı çekmeyecektir diye düşünüyorum.

Karakterler, hikaye Fable 1'de de çok güçlü öğeler değildi zaten. Burada da muhteşem bir iş yapmıyorlar. Ama bildiğimiz Fable işte. Garip mizah anlayışı yerinde duruyor. Hala verilmesi gereken kararlar var. Yapılan işlere göre elimizdeki silahlar evrimleşiyor. Bazı görevler heyecanlıyken hala bol bol absürd ve monoton işler yapılan görevler var.

Fena değil özetle.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah super be

butun hersey full, acik alana cikinca 12 fps

butun hersey full golgelendirme kapali 74 fps

butun hersey full, golgelendirme minumum 15 fps

yapicagin oyunu molyneux...

said:
"Our hope is that people who pick up on PC think 'okay, this plays how I would expect it to play, it doesn't play like just a half-done port"

uzgunum ama daha karakter secme ekranindan oyun YARIM YAMALAK PORTLANMIS BIR OYUNUM BEN diye suratimiza ciglik atiyor

vsync bozuk, arkadasin makiansina yukledim ondada full screen calistirmadi, gene eger custom ayariniz varsa oyun aptliyor (aa filan forceliyorsaniz driverdan)

rezil otesi bir port, oynamiycam %90
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Çoğu yerde birinci oyun gibi tek rotayı takip etmek gerekiyor. Ekstradan aşağı atlanabilecek tepeler var, kahraman artık yüzebiliyor, haritalar birinciye göre çok daha büyük ve ekstra yollarla karşılaştığım oldu. Ama oblivion gibi değil kesinlikle.

peki ilk oyundaki gibi parça parça mı ilerliyoruz ?
Sosyal ağlarda paylaş

Benim yaptığım kısma kadar yaş atlamadık ._. Büyük ihtimalle tahtı alana kadar öyle bir değişim olmuyor. Yükleme ekranlarıda rahatsız edecek kadar sık çıkmıyor aslında. Haritalarda büyük =/

Ama yapılan seçimler sayıca az geldi bana. İlerde düzelir umarım. Konu gereği pure evil oynayamıyorum zaten, uyuz oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...