Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

Abi ekonometriyi seviyorum ya, of hele bir de yatay kesit verileriyle çalışırken o kadar güzel ki.

5-6 aydır böyle iş gelecek iş gelecek diye beynim yeniyordu, bugün sabah 10'da girdim; okunması gereken 2 makale, 1 proje 2 de ödevle akşam 4'te dersten çıktım; kendimi öyle mutlu hissettim ki; bir senemi yiyen zaman serisinin 700'lü versiyonunu alırken bile böyle yüzümde bir tebessümle korelogram çizdim, beklenen değer hesapladım, hipotez kurdum.

İNSANIN BİLDİĞİ ŞEYLE UĞRAŞMASI KADAR GÜZEL BİRŞEY YOK. ŞİMDİ HECKMAN'in SEVGİ DOLU MAKALELERİNİ OKUMAYA BAŞLAYABİLİRİM. EVET!
Sosyal ağlarda paylaş

cemss said:

neden bazı insanlar şarkı çalınca anında mırıldanmaya başlar ki şarkıyı?
hadi mırıldandın sesin dandik onada okey,ulan sözleri şaşırıyorsun niye bu söyleme aşkın?otur aşşa dinle?
olmaaz dinlemezler..

mırıldanma gene tahammül edilebilir bişey, karga sesleriyle güzelim şarkının ağzını kıran arkadaşlarım var
Sosyal ağlarda paylaş

Lyvanna_Dolores said:

xunn said:

Bu sene. Sevmiyorum abi, daha dogrusu istemiyorum Fransız Edebiyatı okumak. İlgimi çekiyor evet ama universitesini okumak niye yani?

Çizicem olm ben.

güzelsanatlar vakit kaybı.

çiz. yine çiz. ama hobi...

Orası öyle de, babamla çalışıcam galiba reklamcılık, grafikerlik falan. Aile mesleginin devamı bıdıbıdı, o yüzden hem hobi hem para bro.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...