Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifa 11

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

ya benim demek istediğim pes gibi en çömez oyuncudan başlama imkanıydı,kendin yaratsan bile herşeye verebildiğin için, bi de random özellikler çıkıyor,uğraşman lazım vs vs,ayrıca bu pesten çok daha iyi yahu.

ps: be a goal keeper ps3 e özel,pc üvey evlat her zaman ki gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

ya benim demek istediğim pes gibi en çömez oyuncudan başlama imkanıydı,kendin yaratsan bile herşeye verebildiğin için, bi de random özellikler çıkıyor,uğraşman lazım vs vs,ayrıca bu pesten çok daha iyi yahu.

Sadece Ps3'e mi özel yuh ya ne saçma şeymiş öyle kaleci olarak bir kariyer yapayım diyodum ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

Pallando said:

Madcat said:

Sadece Ps3'e mi özel yuh ya ne saçma şeymiş öyle kaleci olarak bir kariyer yapayım diyodum ya :(
Bir de Xbox 360 versiyonunda var, yani yeni nesil konsollara özel. Bu yıl PC'ye yeni nesil motorunu ilk kez uyarladılar ve bu nedenle FIFA 10'un yeni nesil motorunu aktarmışlar, haliyle Be a Goalkeeper modunu gelecek sezon göreceğimizi tahmin ediyorum PC'de. Onun dışında yeni nesil motorunun PC'ye gelmiş olması muazzam bir hamle oldu EA için.
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

ya bu adamlar fifa10 pc ye çıkardığımız son oyun fifa 11 i çıkarmicaz dememiş miydi
Şunu demiş olabilirler: "FIFA 10, PC'ye çıkaracağımız son eski nesil oyun." Birkaç yıl önce, yeni nesil FIFA'yı PC'ye uyarlamanın çok zor olduğunu ve sistemleri zorlayabileceğini söylemişlerdi, bu yüzden uyarlama süreci birkaç yıl aldı ama iyi sonuç alındığını düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

fifayı en son 10 sene önce oynamıştım ben. sürekli yeni fifa çıkıyor ne farkı var bilmiyorum ama oyunu merak etmiyor değilim.
PC'de FIFA 10'a kadar cidden hiçbir fark yoktu ve her yıl oyun felaketti, bu yılsa konsoldaki FIFA'yı PC'ye aktardılar ve fark oluştu. Merakını gidermek için demoyu deneyebilirsin ;)
Sosyal ağlarda paylaş

siddharta said:

"Tatar Ramazan" said:

Gamepad yok ve gamepadsiz ayarlanmıyor tuşlar anlamadım valla:S

bu bir bug, çözülecegini Ian Jarvis kendisi söyledi.

Fifa klasörüne girip launcher.exe'i üstünden aç. Oradan game settings'e girip klavye tuşlarını ayarlayabilirsin.

http://tutorial.downloadatoz.com/how-to-setup-fifa-11-keyboard-controls.html
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...