Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amnesia The Dark Descent

moriQ

Öne çıkan mesajlar

laboratuvarda karışım hazırladığımız yerde takıldım ya.
karışım için 4 tane değişik madde ve bir tanede kavanoz gerekiyor sanırım.bende bir tane madde eksikti,ulan dedim şunları yerleştireyim diğerini ararım sonra.yerleştirir yerleştirmez merdiven yıkıldı ,geriye dönüş yolu kapandı.nasıl yapcaz?
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahaha :D ya şey var, orda merdivenin yıkıldığı ana alana gelince kaldırabildiğin böyle tahtadan şeyler var. Kaldır duvara daya, otomatik dayıyo zaten. Sonra oraya çık, merdiven işareti çıkıcak karşında direk tıkla çıkıyo yukarı. Duvara daya derken yukardaki asma katın duvarına, merdiven yerine yani :)

Ayrıca refinery'dne geçerkenki sulubölümler çok pis geriyo. Zaten demin onlardan sonrasında da iyice gerildim kapadım, yarın gece devam ederim artık

Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Ahahaha :D ya şey var, orda merdivenin yıkıldığı ana alana gelince kaldırabildiğin böyle tahtadan şeyler var. Kaldır duvara daya, otomatik dayıyo zaten. Sonra oraya çık, merdiven işareti çıkıcak karşında direk tıkla çıkıyo yukarı. Duvara daya derken yukardaki asma katın duvarına, merdiven yerine yani :)

Ayrıca refinery'dne geçerkenki sulubölümler çok pis geriyo. Zaten demin onlardan sonrasında da iyice gerildim kapadım, yarın gece devam ederim artık

uuu sulu bölüm acayip iyi.hayaletten şamarı yedikten sonra arkama bakmadan kaçıyorum:D
Sosyal ağlarda paylaş

ben "lanet olsun genç yaşta ölecem" diyip sildim oyunu abi! asansörle aşağı inme noktasına gelmiştim.

onun yerine aynı adamların eski oyunu penumbra serisini oynuyorum. türü falan aynı, grafiği daha cılız (daha az korkutuyor) bir de günümüze yakın geçtiği için mekanlar hiç değilse yeraltı tüneli, grönland buzulu falan. korksam da etkisi az...
Sosyal ağlarda paylaş

Undying'i artık çıktıktan çok sonra oynadığımdan mıdır nedir, hiç korkmamıştım o oyundan oynarken. Bu çok sağlam geriyor. Yani Undying şöyle süper korku, böyle gerilimli of altıma ettim oynayamadım falan diyenlere anlam veremedim. Bu oyundaysa korku filmlerine ve oyunlarına neredeyse immune hale gelmiş olmama rağmen cidden korkuyu ve gerilimi hissettim. Müthiş gerilimdi.

Jericho da tırttı zaten, Clive amca emekli olsun meydanı bunlara bıraksın
Sosyal ağlarda paylaş

kalp atışlarım yükseldi baya bi

sulu bölümde kapıyı açmak için manivelayı çevirirken arkamdan gelep şapırtıların bana ulaşmasına ramak kala kapının altından geçip deli gibi koşmaya başladım ve orada bi pause edip kalkıp nefes aldım ya

Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

ben "lanet olsun genç yaşta ölecem" diyip sildim oyunu abi! asansörle aşağı inme noktasına gelmiştim.

onun yerine aynı adamların eski oyunu penumbra serisini oynuyorum. türü falan aynı, grafiği daha cılız (daha az korkutuyor) bir de günümüze yakın geçtiği için mekanlar hiç değilse yeraltı tüneli, grönland buzulu falan. korksam da etkisi az...

ben de başladım şimdi penumbra'ya, bi indie oyun pakediyle almıştım aklımdaydı hep oynamak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...