Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amnesia The Dark Descent

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Zamanının çok gerisinde grafiklere rağmen amacını bu kadar iyi yerine getiren oyun çok azdır zaten. Helal olsun demek lazım cidden, adamlar korkuyu vermişler :)

Hele böyle sütunlarla dolu, ortada yaratıkların dolaştığı ve orb parçalarını topladığımız bi de poison gland aldığımız yerde herşeyi halledip çıkma yolunda ilerlerken dibime yaratığın gelmesiyle koşturuşum, koşup koşup köprüyü geçip tam kurtuldum derken kapıya 2 metre kala arkamdan bir böğürtüyle ölürülüşüm.. Ah.. Çok güzel sahneydi o :)

Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Undying'i artık çıktıktan çok sonra oynadığımdan mıdır nedir, hiç korkmamıştım o oyundan oynarken. Bu çok sağlam geriyor. Yani Undying şöyle süper korku, böyle gerilimli of altıma ettim oynayamadım falan diyenlere anlam veremedim. Bu oyundaysa korku filmlerine ve oyunlarına neredeyse immune hale gelmiş olmama rağmen cidden korkuyu ve gerilimi hissettim. Müthiş gerilimdi.

Jericho da tırttı zaten, Clive amca emekli olsun meydanı bunlara bıraksın

undying i bende oynayamadim ya, oynarken korkuyordum da grafiklerin dandikligi korku faktorune agir basti. sikildim sildim bende.
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda bitirdik arkadaşla biz de oyunu
3 değişik sonu varmış bütün sonlara da baktık

oyun bitince

her sondan sonra altta bir şifre veriyo, oyunun da klasörünün içinde super_secret.rar diye bir rar dosyası var ve şifreli
üç sondaki şifreyi birleştirip yazınca açılıyo ve içinde bikaç tane ses kaydı, yapımı ile ilgili videolar, concept art falan var meraklı olanlar baksın baya güzel

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
misal, elemandan kaçıyorsun, kaçtın kaçtın ama yakaladı seni kafana indirdi baltayı. tekrar denemek istediğinde o yol üzerindeki engeller kalkıyor. yani o yolda bir daha yaratıkla karşılaşmayacaksın, ama ileride bir yerde karşılaşıyorsun bu sefer.

zaten oyunun başında şöyle bir uyarı geçiyor; "oyunu bitirmeye kasmak için oynamayın, keyfini çıkararak oynayın." çünkü dediğim gibi, diğer oyunlarda bir yeri geçemezsin, tekrar tekrar denersin, yine geçemezsin, gıcık olur kaparsın. bu hırsı yaşamaman için, oyun otomatik olarak başaramadığın yeri kolaylaştırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...