Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Biri Allah rızası için adam akıllı bir build koysun marauder için. 2. zorluk act 2 de extra cold damage vuran archer elite mob neredeyse bir kere vurup yatırıyor. Kullandığım build
Marauder build

Önce aşağıdaki duelist nodlarını aldım diamond skin e kadar.
Şuan templer nodlarından body and soul aldım.

Two handed mace gidiyorum.Single target ta heavy strike multi target ta sweep ve warlord cry kullanıyorum.

Life gain on hit + Melee physical damage + fire damage kullanıyorum support gem olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

loot olarak düşsün. npc lere ıvır zıvır satarak elde edilsin. o taşları orbları zımbırtıları elde etmekle aynı.

enflasyonu nasıl engelliyceksin bu durumda? itemlara durability mı koyacaksın, vendorlar repair edecek? flaskları kaldırıp d3 mantığında potion mı sattıracaksın? nereden vergi alacaksın? eğer drain yaratmazsan devaluation olur.

ayrıca dediğin olursa craft sistemi + itemization çöker. çünkü oyunda currency craft itemları. sen craft itemlarının yerine gold koyarsan craft itemlarını vendora koyman gerekir gold ile satın alırsın, e o zaman çinlilerin sitesinde gold satmasına nasıl engel olacaksın?

ilk başlarda trade mantığının oturması biraz zaman alıyor anlıyorum ama şu oyuna bir AH veya gold eklenmesi imkansız. bütün sistem çöker. alıştıktan sonra gold aramıyorsunuz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Blink atan recluse ler var Chaos vuruyorlar Poison yiyorsun oyunun en tehlikeli moblarindan bence o cold atan undeadler falan yalan yani. Birde su Lunar temple da gezinen ablalar var Physical vuruyorlar sanırım taramali gibi saydiranlar. Onlardan 3 5 tanesinin arasında bulunca kendini muhteşem bir burst dmg yapıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

xeno :

1) dex ve str yok?

caster itemlari ve gemleri disinda bir sey kullanmiycan mi?

2) ES tankliyorsan unnaturally calm`i direk al, 2 node otende.

3) bu buildde elemental resistance 0, merciless`da 135 resisti nasil dizecen?

4)o tek basina aldigin mana reg. nodu u nedir asdads

tavsiyem : ilk unnaturally calm`i al, ikinci hemen templarin orda alttaki body and soul u al. eger shield kullaniyorsan hemen yandaki shield bolgesine gire +30% all resist i al. ihtiyacina gore str/dex al.

1-) ağacın biyerinin kenarında 30 dex, 30 str passiveleri var şu anda ulaşabildiğim. onları alsam mı acaba asdf asıl amacım cold spelleriyle burst yapmak, normal attack kullanmıyorum. şimdilik summon ile mobların bana saldırmasını engelleyebiliyorum. hatta skeleton spam yapıyorum hiçbişe yapamıyolar sdfg

2-)ES tanklamak ne la
edit: ha energy shield. evet health yerine energy shield gidicem, şu anda 500 kadar hp var 700 kadar es var daha da arttırıcam sanırım. hatta endgamede falan baya bi chaos damage veriyomuş moblar deniyor, bi passive var hp'yi 1 yapıp immune to chaos yapıyor ama bu sefer de poison damage yediğim anda ölürüm, o nasıl olucak bilemedim.

3-) şu an için elemental resistance ihtiyacım yok da, ilerleyen zamanlarda alabilirim, yakınlardaki nodlardan birinde vardı resistance passiveleri

4-) o tek başına aldığım mana nodu önceden yaptığım bi hırboluk, onu kaldırıcam questlerden gelen refundlarla sdfgs hemen kaldırmıyorum çünkü yine oralarda biyerlerde acaba girsem mi girmesem mi diye düşündüğüm bi ağaç var.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

bingildak said:

xeno :

1) dex ve str yok?

caster itemlari ve gemleri disinda bir sey kullanmiycan mi?

2) ES tankliyorsan unnaturally calm`i direk al, 2 node otende.

3) bu buildde elemental resistance 0, merciless`da 135 resisti nasil dizecen?

4)o tek basina aldigin mana reg. nodu u nedir asdads

tavsiyem : ilk unnaturally calm`i al, ikinci hemen templarin orda alttaki body and soul u al. eger shield kullaniyorsan hemen yandaki shield bolgesine gire +30% all resist i al. ihtiyacina gore str/dex al.

1-) ağacın biyerinin kenarında 30 dex, 30 str passiveleri var şu anda ulaşabildiğim. onları alsam mı acaba asdf asıl amacım cold spelleriyle burst yapmak, normal attack kullanmıyorum. şimdilik summon ile mobların bana saldırmasını engelleyebiliyorum. hatta skeleton spam yapıyorum hiçbişe yapamıyolar sdfg

2-)ES tanklamak ne la
edit: ha energy shield. evet health yerine energy shield gidicem, şu anda 500 kadar hp var 700 kadar es var daha da arttırıcam sanırım. hatta endgamede falan baya bi chaos damage veriyomuş moblar deniyor, bi passive var hp'yi 1 yapıp immune to chaos yapıyor ama bu sefer de poison damage yediğim anda ölürüm, o nasıl olucak bilemedim.

3-) şu an için elemental resistance ihtiyacım yok da, ilerleyen zamanlarda alabilirim, yakınlardaki nodlardan birinde vardı resistance passiveleri

4-) o tek başına aldığım mana nodu önceden yaptığım bi hırboluk, onu kaldırıcam questlerden gelen refundlarla sdfgs hemen kaldırmıyorum çünkü yine oralarda biyerlerde acaba girsem mi girmesem mi diye düşündüğüm bi ağaç var.

O hpni bire indiren Ci skillini açtığın zaman Chaos dmg a immune oluyorsun hacı Poison dan falan olmezsin yani
Sosyal ağlarda paylaş

@ xeno:

1-)spell totem, auralar, curseler vs. ikincil stat istiyor. ayrıca armor kullanırken int dışında bir statın olmazsa sadece Energy Shield veren itemları kullanabilirsin, bu da seni bir noktada kısıtlar. armor / es , evasion / es veren güzel bir item bulursun statların yetmediği için giyemezsin ama orda seçim sana kalmış.

2-) ES tank da ES kapasiten kadar recovery rate'de önemli. unnaturally calm ve ordaki 2-3 node daha recovery rate i düşürüyor (yani dmg almazsan reg. olmaya başlıyor ya, o süreyi kısaltıyor, 6 sn sanırım default, onu 3'e falan düşürüyor)

CI alırsan chaos yemezsin direk. poison = chaos dmg.

3-) elemental resist çok önemli abi, oyun bıraktırır adama. dual wand yapmıyorsan tempların ordaki body & soul artı shield talentlarını al (30% all resist shieldden geliyor, 20% body and soul, 20% templar başlangıç tarafında var) 70% all resist oyunu direk kolaylatır sana. -30% resistle rastgele bir frostbolt değerse 3 sn fln stun olursun çıkmadan 2. gelir zaten perma frost kalırsın asdad
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...