Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIBAdEEswguDq0UTRR1FSAZjhm0I_YppSpNLOkyCTJ-Mok1hjWSNug6UjqzOuE8LT8nSn1M_03jTshWBFb6V-JYr1pIX6phUmOnZ6Bqk2z2bqpz4XRBd-V4DXq4guSD24Zgh3aI8ZARm42dqp_LoaSiAKJAplepbqxZrpOvbK_rtBq18rc-uc3AD8SixYrGrsrTznHTft0N3Ubfv-dj6mLtg-4O7_DwH_JF9Pj3iPqx_Ev8TvzF_gr-j8HY

bu buildin olayı nedir ?
Sosyal ağlarda paylaş

nerdesin olm sen adam kayboldu asd

senin bana "fire'a geç qanqa" gazın, bana tam 12 orb of regrete maloldu bu arada. 6 tanesini fire'a geçmekte kullandım, diğer 6 tanesini de fire'dan nefret edip tekrar cold'a dönmek için kullandım. sağol canım.

bu da buildimin son hali. bikaç düzenleme gerekiyor 3-5 refundla halledilir de bundan sonra ne tarafa gitsem bilemedim. crit mi abansam, shield mı abansam, minion mu abansam bilemedim:

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgMAAuMHYxBpEVAXVBpsHNwfAiKBKU8snDCXNsU5ijvhQZZEq0bXSbJVrlZKVytdxmBta9ttGXNTfVN_xoIQgh6Cm4hCi4yOPI-mkyeVBJ2unqGfe6KjpwinK6-btoa71sBUwfPYJN3z37Dhc-L35CLmge0g8h0=
Sosyal ağlarda paylaş

xeno :

1) dex ve str yok?

caster itemlari ve gemleri disinda bir sey kullanmiycan mi?

2) ES tankliyorsan unnaturally calm`i direk al, 2 node otende.

3) bu buildde elemental resistance 0, merciless`da 135 resisti nasil dizecen?

4)o tek basina aldigin mana reg. nodu u nedir asdads

tavsiyem : ilk unnaturally calm`i al, ikinci hemen templarin orda alttaki body and soul u al. eger shield kullaniyorsan hemen yandaki shield bolgesine gire +30% all resist i al. ihtiyacina gore str/dex al.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

STOYA BİZE TİCARETİ ÖĞRET BİZE ZENGİN OLMAYI ÖĞRET

ben bulamıyorum aradığım hiç bir şeyi ya. forumda falan item peşinde koşmak ölüm

adamin biri web sitesi yapmis forum icinde istedigin tarz item yapiyor sanirim html`den search ediyor soket sayisi, turune gore falan. son derece verimli olduguna inanmiyorum daha cok yeni fakat denemeye deger, item aramani kolaylastirir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bide link alabilsek. One hander mace arıyorum para gömmeye hazırım ama hep bi hatası bi kusuru oluyor yok crit yok accuracy bilmemne. Düz str 1hander mace 3 linkli kırmızı soket no crit no accu bol physical. Çok mu şey istiyorum =/

Stoya senin de EŞŞEK yüküyle itemın var, mace in de çılgın zaten bide hala niye imba oldum diyorsun ahah.

Bu arada molten shell kullanan bütün mara kardeşlerime iron will tavsiye ederim, 2 katına çıkarıyor damage ı. Çokzel maymun grindlanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

asdasd haftasonu bende tam bir kayserili yahudiye dönüştüm.

hile hurda ve tamamen satış tekniklerini kullanarak çok mal kaldırdım, indirdim.

60 birime unique alıp 170 birime mi ne sattım asdasd. ama şukulenin kaymağı dün geceydi. shield satıyordu adama 3 linkli mavi, lvl 59. 75% spell dmg, 12% cast speed, 30% reg., quality 20%, 235 ES veriyordu. 1 chaosa aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

saçma dediğin şey ticaret abi. oyunda ticaret var. serbest piyasa. bir itemin sabit bir değeri olmaması demek satıcının ne kadar fiyat koşması ve alıcının ne kadar istediği ile ilgilidir. şu tarz bir item sistemi olan oyundan iki adet aynı itemdan çok zor zaten (uniqueleri saymıyorum).

ah olduğu zaman borsa oluşur, büyük balık her zaman küçük balığı yer. hacim = güç. şu an ki sistemde ticari yetenekler > güç.

bir malı elde etmek kadar satabilmek / alabilmekte yetenek isteyen bir şeydir.
Sosyal ağlarda paylaş

farklı şeylerden bahsediyoruz. para sadece ticareti kolaylaştırıyor. yine isteyen yeteneğini konuştursun bunda bir sıkıntı yok. bu sistemin işine geldikleri varsa o da insanların tam olarak cureency işleyişini anlamadığı için milletin elinden ucuza item kapanlardır derim. yoksa dediğim gibi para olsa ne olacak? yine fiyat teklif eder pazarlık eder yaparsın ticaretini. tamam ah olmasın. ah satıcı ve alıcıyı bir araya getirmediği için o bahsettiğin yetenek kısmını köreltiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

farklı şeylerden bahsediyoruz. para sadece ticareti kolaylaştırıyor. yine isteyen yeteneğini konuştursun bunda bir sıkıntı yok. bu sistemin işine geldikleri varsa o da insanların tam olarak cureency işleyişini anlamadığı için milletin elinden ucuza item kapanlardır derim. yoksa dediğim gibi para olsa ne olacak? yine fiyat teklif eder pazarlık eder yaparsın ticaretini. tamam ah olmasın. ah satıcı ve alıcıyı bir araya getirmediği için o bahsettiğin yetenek kısmını köreltiyor.

Oyunda para var abi o orblar bi çeşit currency exalted orb 5 Gem cutter prism eder 1 gem cutter 3 chaos eder gibi bir kur mecvut oyunda fakat ihtiyaca göre değişen bir kur oluğu için herşeyin sabit bir değeri olmuyor. Bugun 5 exalted vererek aldığın bir itemı 1 ay giydikten sonra 7 exalteda satabilme durumun var tam tersi 3 exalteda da satabilme ihtimalin var.

Bu bir şekilde karışık gibi gözüksede aslında çok güzel bir sistem böylece hem sadece gold farmlamak durumunda kalmıyorsun bide bu kullandığın orbların sadece PARA olmaktan bir adım önde olması oyunda çeşitliliği sağlıyor.

İlerde yerden gelen beyaz superior bir item yüksek levellaarda olduğu zaman soketleride uygun çıkarsa random şansına bağlı inanılmaz bir item olma ihtimali var işte. Bu çok iyi bişi yani gold olsa o itemin değeri sabit olucak atıyorum 5 Exalted Orb bedeli olucak. Ama sen o itema 5 exalted orb harcayıp değerini 10 exalteda çıkarman mümkün.

Buda item yaratma konusunda başka bir imkan illa item düşsün diye grind yapmak yerine düşen herşeyi kullanma imkanı var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...