Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Axe, tesekkürler açıklama için.

3 gündür HC Marauder için pure tank passive tree yapmaya çalışıyorum, bir türlü tatmin edemedim kendimi. (genelde solo takılıcam o yüzden party skilleri ne gerek yok.Yatmaz, kalkmaz bi karakter yapmaya çalışıyorum)

Önerebileceğiniz hazır build varmı.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Hmm evet aynısını gördüm de moblar direk taunt immunedur ya da resistleyebiliyorlardır diye hiç üzerinde durmadım. Decoya saldıran mob senin taunttan etkilenmiyorsa bi terslik var orda.

hiçbi özelliği olmayan ve decoy'dan etkilenenlere oluyor, anlam veremedim bende.

genel mmorpg mantığındaki taunt gibi çalışmıyor kesinlikle. acaba dedim taunt aggro gen. veya direk aggro amount'u mu arttırıyor, o da değil. adam hiçbir şey yapmasa da dönüp ona vurabiliyor enduring'den 1 sn sonra. decoy'da böyle bir sorun nerdeyse hiç yok.
Sosyal ağlarda paylaş

elimizdeki rare itemları fiyatlandırmak için temel alabileceğimiz bi guide vs. bişey var mıdır? gemler arası değer farklarını gösteren tablo buldum da ne bilim mesela elimde bi adet level 24 rare wand var 2 linkli mavi 1 solo mavi socketli. ben buna karşılık ne istemeliyim? birine mesela 3 orb of alchemy dedim oha unique mi satıyon ayı, belki 1 alchemy eder falan dedi. neye göre bilicem nasıl değerlendiricem?
Sosyal ağlarda paylaş

serbest piyasa abi, offer deyip seni tatmin eden noktada satmak mantıklı. her itema öyle bir değerlendirme getirebilecek bir formül yapılamaz çünkü her build için socket rengi, statlar herşeyin önem katsayısı düşüyor. yani d3'deki gibi şunun için en önemli stat şudur diyemiyorsun.

kafanda yavaşça oluşuyor o mantık. level 20 rare'ı zaten zor satarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

o %3 mana costları alcağına direk unwavering stancein ordaki 10-5-5 olan nodeları al, üstüne unwavering stance alırsın de alırsın stun yenmen.
solda 2 tane body and soul var, endurance charge felan da var aralarında, olmadı aşağıdan kısıp oralara git.

ilk başladığın yerde direk sola %15 redcued ccrit damage tarafına gidip 30 life 20 stryi alırsın alttaki 10strlik chaini kırarsın. (critler acı bi süpriz yapmamış olur hem)
tercih meselesi tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...