Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

BioHazarD said:

is-3 yardırıyo valla bi atıyorum mediuma baaaaam :D

Dün ben, iki tane t44, birde KV aldık bu is-3 ü karşımıza sıkıyoruz. Adam önce beni aldı. Ben izliyorum bu arada diğerleri halen sıkıyor buna 50 atış yaptık rahat hayvana yinede dayandı.

Ama tankın iyise oyun keyifli oluyor en azından eşit şartlarda çarpışıyorsun, bir seferde maksimum 3 kill aldım şimdiye kadar 3601H ile. 2 t-44 birde pzIV.

Bir tane heavy buldum mu bizim takımda, duruma göre onun sağında solunda ilerleyip kalkan olarak kullanıyorum. Kafamı uzatıp atışı yapıp geri geliyorum adamın gölgesine :).
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl bir tatmindir o yahu, taaa uzaktaki düşmana, kayanın ardından çıkıp ateş edip isabet ettirdikden sonra çıkan o metalik ses :).

Haritaları büyütmeleri lazım acil, spg ler çok daha güçlü olmalı ve light tanklarda TD ler gibi zor fark edilmeli yani en azından hareketsizlerken ve heavy ağacında IS ler nerflenmeli biraz yada tigerlar biraz daha güçlenmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi tier 4 ve 5 leri heavy tanklarla karşılaştırmak çok abuk.Heavy tanklar ölmüyor zaten ama hem mobilitesi iyi hemde atış gücü çok üstün.StugIII var bende hiç bi işe yaramıyo.Ap mermileri heavy tankların armorunu çizmiyor bile exp ile %10 maks dmg veriylio ztn ondan sonra tarret sana dönüyo tek atışta bam.Exp gelmiyo bu yüzden exp kazanıp üst model almak için zaten 30k exp lzm nasıl toplarlıcam bilmiyorum bi yöntem geldi aklıma.Düşük level ve iyi exp getiren bi tankı alıp free exp kazanıp diğer tanklara harcayabiliyomuyuz denemek lzm.
Sosyal ağlarda paylaş

exp leri gold kullanarak free exp e çevirebilirsin. şimdi düşük seviyeli tanklar platoon oluştursa karşılarına da düşüğk seviye rakipler çıkar. 15 kişi toplamak lazım o zaman.doğru anladıysam sistemi. benim kv3 le geçen bi oyuna girdim en iyi tank bende rakip takım da çok iyi çıktı daha ben çatışmaya girmeden 4-5 kişi haricinde bizim takımı temizlediler sonra ben bi girdim ehehe ya abartmıyorum 3 tane spg bam bam etrafımda uzaktan ateş edenler falan 50 tane mermi yemişimdir bende zıbamm diye indiriyom attığımı 5 tene öldürdüm öldüm sonra ama çok zevkliydi 1400 exp geldi hemi
Sosyal ağlarda paylaş

Harcayabiliyorsun o free xp yi istediğin tanklara. Ama free xp çooook daha yavaş geliyor belki 10 kat yavaş.

O yüzden stug ile devam et en mantıklısı.

Bu sistem çöker bence, herkes nihayetinde heavylere gitmek isteyecek şu haliyle. Yada herkes bir clan bulacak oradada işte team work olur ama yinede yalan olur kaldı ki clana girsem bile neden light tank süreyimki şu hali ile ? Oyun benim için 1-2 dakika bile sürmüyor. Haritalar çok ufak çünkü bama güme bitiyor herşey, lgiht tank basıyor gidiyor karşı base'e gittiği gibide bam diye iniyor. SPG desen heavylere yine fazla vuramıyor.

Alman tankları tırto, IS serisi tigerı felan ağlatıyor. En üst model tanklara bakarsak IS-7 almak daha mantıklı, o zaman neden alman tanklarını koydunuz vs.

ZAten betada şu an gerçi ama sistem değişmez ise bu haliyle
çekiciliğini fazla korumaz.

Edit: NAsıl Xp yi free XP ye çeviriyoruz ben bulamadım ?

Ben olsam haritaları 3 kat büyük yaparım, SPG ler vurdumu acıtsın, yinr süre sınırı konsun mesela 15 dakika, haritalar büyüyünce ister istemez bir hat şeklinde ilerlemek zorunda kalacak oyucular veya hep birden yarar geçerler çemberi karşı basei almaya giderler. Light tanklar detect edilmesi zorlaşsın, daha çok saklanacak ortam yapılsın orman vs. Böylece light oynamak eğlenceli olabilir veya light tanklara SPG yi daha uzak mesafaden görme bonusu eklensin vs. Tanklar arası geçiş kolaylaşsın ama crew eğitimi zorlaşsın yani xp esasen modül ve crew eğitimine gitsin, train olmasın crew, goldla felan. bunu başarabilirlerse çok dha eğlenceli olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...