Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Tırto ekran kartım yüzünden 12 fps ile oynuyorum bazen donmalar oluyor ama keyifli oyun gerçekden. Artilery mantığı şöyle işliyor herhalde, mesela ben scout olarak ileri atılsam ve ilerdeki adamı görürsem, arkadaki artilery benim yüzümdem onu gördüğü için mi vuruyor ? Yani görmese bile üstünde beliren kırmızı simgeye mi tıklayıp patlatıyor nasıl oluyor o sistem. Yoksa minimapden mi işaretleyip vuruyorlar kırmızı noktalara ?
Sosyal ağlarda paylaş

Gittim pzfIII A aldım medium tanklara gidebilmem onun tech ağacından medium tankları researc edebilmek için mecburen. Tank light kategori ama beni heavy tankların olduğu oyunlara vermeye başladı. Tigerda tiger hani yalayıp geçiyor mermilerim hite rağmen sekiyor.

Bende scout gibi takılıyorum rush yapıp zigziglarla artilerye e iş yaptırmaya çalışıyorum, teketekde hiç şnasım yok. Hayır birde bir oyunda ortalama patlamasam ve kazansak 3000 kredi geliyor, en yakın medium tank 180.000 kredi.

150 gold vermişdi oyun, onu krediye çevirdim 70.000 etti onunlada pzfIII A yı aldım zaten. Bakalım ne oalcak belki 24 saatte bir 150 gold veriyordur oyun. O kredi birikmez yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...