Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Yanlız tier dengeleri çok berbat.Altımda bison var şu an beni tigerların, en üs seviye SPGs lerin içine atıyor.

Leoparlar , Bt-2 ler filan bildiğin godmode adamlar 8 kisinin arasından sıyrılıp dalga geçer gibi en arkada çalılığa pusmuş beni buluyo. (ki bison la range imde ondan baska kimse yok.onuda vuracak müneccim seyi yemedim.O hızda giden bi tankın gidecegi yol üzerine emaneti bırakmak icin harbiden müneccim..).
Neyse beni doğal olarak aldıktan sonra "lol" filan cekip yoluna devam ediyo.Kimsede urasmıyo tabi.Neyse sadede gelicek olursak
bu tankların hızları düsürülmeli veya baska bi denge getirilmeli.

Şu tanklar dışında bence gayet stratejik scenariolar dönüyor.
Heavyler bence dengeli.End game de bence o kadar heavy tercih edicek adam olmaz.Tierleri bi dengeye oturtsunlar adam akıllı,
Fll sürümü alınır oynanır.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben bütün goldları free exp için harcatım tabi tanklarada baya harcadım sattım.Zaten profile bakanlar ne kadar tankla oynadığımı görücekler :D şimdi 4 tank kaldı onlarla devam.Valla xp oranı verilen dmg ile orantılı sanırım.Tabi kill de etki ediyodur.Tier'e göre xp değişiyo sanırım.Ne kadar kendi tier'inizin üstündeki tanka dmg verirseniz okadar xp.BAzı oyunlarda sonlara 1 tane kv fln kalıyo capt etmeyip patlatın diyolar tabi güzel exp veriyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla aynı sorunun cevabını merak ediyorum bende.Su-26 var elimde şu an.Su-5 e gecicem ama sorular var.Artyler'de önemli olan map gördüğüm kadarıyla.Her map te hem görüş alanı olarak hemde sote olarak güzel yerler var.Bunları tespit etmek lazım bence.Benden üst tier artyleri takip ediyorum genelde.Nerelere soteleniyolar filan.
2 mapi çözdüm bu şekilde kimsenin benden haberi olmadan win garanti gibi artık.(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Sturmpanzer II var bende SPG olarak.Binaların çok olduğu mapler çok kötü oluyor çünkü hedefleri binalar yüzünden vuramıyorsunuz mermiler çatılara geliyor.Açık arazi haritalar daha iyi oluyor.Sadece scoutlar durdurulmazsa yarış arabası gibi gelip sizi patlatıyorlar.Saklanmakta pek işe yaramıyor yani.Onun dışında KV,IS,Tiger serisi tankları vurursam max %7-8 hasar verebiliyorum ama palet attırabiliyor ikinci bir atış şansımda olabiliyor böylece.Daha önce Bison vardı o felaketti.Hem range düşük hem hasar.Birde KV,IS ler arasında süs gibi kalıyorsun.Zaten anlamadığım daima en kötü tank benim tank oluyor oyunda :).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...