Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

ben bu oyunu anlamıyorum valla
oyun çıkana kadar en overpowered tank hangisi gün gibi ortaya çıkacak
onlarca tank var ama oyunu az bişey oynayan, bikaç dolar veren herkes treenin en sonundaki tanka biniyor
yani oyun bi süre sore, 1-2 tane tankın kullanıldığı, arada sırada en op tank hangisi bilmeyenlerin girip herkes tarafından vurulup oyunu bıraktığı bişeye gelicek, buna da "pro piramidi" etkisi diyorum ben

savaşta böle mi adam veriyo tankı kullanıyon ya ben diğer treede ilerlicem diye bişey mi var
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen öyle ilerisi için birşey vaad etmiyor, işte o süreç güzel dur şu tankı süreyim şunuda göreyim gibi, keşfetme süreci eğlenceli. Şu oyun satışa çıksın para verip almak için bir sebep göremiyorum şu hali ile.

Göreceğimi gördüm zaten, bütün oyun ıs-7 e kadar ulaşma çabası şeklinde geçecek diğer tarafdan bazıları mausa gider ve birkaç ay sonrada tamamen heavyler ile dolar her oyun. Böylece alt seviye tanklar işe yaramaz olacak.

Farklı bir şeyler eklemeliler oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

Sıkıldım valla bende artık.Sürekli patlıyorum arkadaş.SPG deneyeyim dedim adam normal tankla zaten uzaktan tek atış alıyor yerim belli olsun yeter.Zaten base'e scoutlar dalıyor hemen daha birinci top atışını yapmış olup ikinci atış reload olurken :(
Herkes heavy tank olmamalı maksimum bir heavy olmalı.SPG'ler düzenlenmeli ama onlarda çok olmamalı.Bazen mapte SPG fazla olabiliyor bu sefer herkes saklanıyor bir yerlere.Mikrofon var mı yok mu bilmiyorum ama olmaması çok kötü.Takım oyunu oynancaksa mikrofon şart.
Birde asist olayını eklesinler.O kadar uğraşıyorum hedefe zarar veriyorum biri gelip patlatıyor onun hanesine yazılıyor.Bence bu oyun beta aşamasını bırak daha yapım aşamasında betalıkla ilgisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

merak etme verdiğin hasara göre ödül alıyosun kill sayısına göre değil.üst seviye tanklara hasar verirsen daha fazla ödül yani aslında en üst seviye tankların küçük tanklara ateş etmesi exp dışında bi fayda getirmez o da küçük bi değer.

@law : yaw 2 defa %100 training 100gold demişsin ben bakıyorum 200 gold yazıyor.aslında mantıksız bişi var %99 daki adamını %100 yapmak için bile 200gold istiyor.yada adamı retraining yapmak için 200 gold istiyor ama sıfır adamı alıp 200 goldla da %100 yapabiliyosun zaten.eğer skilleri de &100 olarak geçiyorsa değer de yoksa ne anlamı var.

ya oyundaki oyuncuların 4te 3 ü çok kötü oynuyor.adamın altında is7 var ya saklanıyor ya arkamızdan geliyor.salak salak oyun sonuna kadar saklanan is7 ler yüzünden millet kafayı yedi.oyun motorundaki sorun yüzünden uzaktan vurmak zor ama adamlar yakın çatışmaya girmiyor ya yok zorla laf ede ede adamı çatışmaya sokuyosun.ben is aldım böle heavylerin üzerlerine atlıyorum genelde bina arkasında filan saklanıyorlar napacaklarını şaşırıyor adamlar resmen
Sosyal ağlarda paylaş

Evet gerçekten çok kötüler.Özellikle heavy tank kullananlar çok kötü.Herkes ölene kadar bekliyorlar.Sonra beşe bir dörde bir kalıyorlar.Adamlar base giriyor öyle duruyorlar.SPG'leri korumuyorlar.Baktım hep ilk ben ölüyorum.En sonunda geçtim T-46 ile çalıların içine bunlar kapışıyor, hatta gıcıklığına ateş açmadım patlamasına bile göz yumdum çoğunun.Artık 5 tane tank girmiş base'e nasıl olsa benide patlatcaklar.Eğer az tank kalmışsa hızımdan faydalanıp düşman SPG'lerine saldırıyorum.
Takım oyunu bu haliyle ancak bilinçli oyuncularla gerçekleşebilir.Bari deathmatch yapsınlar fast respawn artı random spawn herkes kapışsın.Şu haliyle hiç bir mantığı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöle bişeyde var herkez heavy olur diosunuzda oyunda bir surude son sevıye artilery kullanan adam var ve misal yakın arkadasım serkanaydan izlediğim kadarı ıle 70km yakın gıden tankı ıle bu heavyler buna donemeden bıle rahatlıkla adamları artylerılere yem edıo mermılerın arasında matrıx gıbı gecıo. Ha cok zorluo bazen ben olsam mısal gorunur hale gelınce adamlar sole arkadakı bınanın oraya saklanır sonra ordan karsıya gazlarım felan ama bu arada o heavyler patır patır dagılıo, patlaynların yarı exp ve parası da sana yazılıyor. Ayrıca dusmanın artılery lerınıde yakaladıgında bir güzel şamarı basıyor.
benim 350 xp 3580 para aldıgım oyunda serkanay 835 xp ve 8000 kusur para aldı uzunca surede oynadı rakıbın arasında.

Kısaca Artilery Light tankıda oynanır kılıyor o heavyler bıtaraflarını kaldıramadıklarından dedect edıldıgı anda ıslerı bitiyor.

Tank Destroyerleride pek ciddiye almamıssınız ama dikkat ederseniz zırh delme ve hasar konusunda o heavylerı gerıde bırakıyorlar tuuret 30 40 derece dondugu ıcın hareketlı savasamıyorlar ama sadece defans yapan makınalar degıl atakdada gayet guzel ıse yarıyorlar, hedef halkasının onlarda nekadar kuculdugunu farketmıssınızdır.

o yüzden ben katılmıyorum herkez heavy olucak mantıgına
karsı takım 15 kısı heavy olsun 3 tane A-20 5 tane artilerysı olan takımında gayet oyunculuga bakacak sekılde sansı var. a-20 ler kendılerını patlatmadan yeterı kadar sure dayanırlarsa catır catır ayıklar o topçular heavyleri
Sosyal ağlarda paylaş

Bir Nokta daha keşfettim.

Oyunda Alman tarafı ıcın solicem rusları pek bılmedıgımden.

PkzII yada pzk35 alıp full upgrade bastıgımda o tankların maçlarında %90 kendı sevıyesını gecen hıc tank gelmıyor cogu zamanda karsı takımın ve kendı takımımın yarısı traktor ve rusların baslangıc tankı, hem free xp gold cevırımınden baska tanklarına xp hemde guzel para kazanırken oldukcada eglenıyorsun.
özellikle Pzk(kz neyse ıste)35 ile traktor lerın felan arasında kendını god mode gecmıs gıbı buluyorsun.
Light tankın III ucusune gectıgın an karsı takımda 1 2 heavy t48 ler felan cıkmaya baslıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Tigeri aldım, şimdilik fena değil. Bunu adam edip sonra tiger II ye yöneleceğim. Riserc kısmındaki 88 liği çok güzel penetration değerleri hayli yüksek.

Hızı max 30km/h ama 870 bg motoru alınca ve palet olayını yapınca mobilty kısmıda hal olur gibime geliyor.

2 kere steel wall oldum etrafımda 3 tane medium varken hepsini teker teker almak güze olıyor, mermileri felan sekiyor. Ama iki tane t44 gelse karşıma herhalde maymuna çevirirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...