Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Abi böyle tartışalım bilgilendirelim birbirimizi taktikleri paylaşalım.Sanırım millet goldla xp abandı aldlar tankları zaten gece gündüz oynayna biri için sorun değil sanırım.Şimid artillery'ler heavylere pek işlemiyodu o ne durumda bilen varmı arty gidicem.Tank destroyerler ne alemde bilen varmı.Bence oyuna bi düzenleme gelmesi lzm yani bu kadar heavy olmaz nersi beta bunun.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi oyuna asılan gece gündüz oyanayan tayfa patch geldiği gibi asıldı. Aldılar Top Tier Tankları bence o yüzden böyle. Yakın zamanda dengelenecektir diye düşünüyorum. (İnşallah haklı çıkarım) artillery her zaman taktik unsurudur. Takımda artillery de olmalı küçük hızlı tanklarla scout ta olmalı. Herkes Heavy tank giderse olmaz. Oyun rus menşeyli olmasından diye tahmin ettiğim RUS ların bariz bir üstünlüğü var. Patch'den önce IS-7 nin ön zırhını delebilecek bir top yoktu oyunda. Pach den sonra JagdTiger (TD) geldi belki o hakkından gelir. Tank Destroyer oynanışı biraz farklı bana göre değilmiş daha önce denedim. Öyle çalı içinde saklan gelene uzaktan çak filan sarmadı. Ama bu stili sevipte oynayan çok. Ben Low reset öncesi Alman denemiştim. Şimdi RUS lara bakacağım. Full sürüm öncesi 2 tarafıda deneyim son kararımı full sürümde vereceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

5.5mb lık patch çekiyor şimdi.

Şimdi herkesin heavy gitmesini engellemek için, haritaların büyümesi lazım, artilery çokkk güclenmeli ki artilery gitsin insanlara cazip gelsin, bu durumda scoutda lazım light tanklar vs. ama şahsen scout oynamak saçma elin adamı kill alacak diye ben neden kamikaze olayım. Ha grup ahlde savaşlara gireceksem arkadaşlarla orda olabilir gerçi scout, yoksa neden socut olayım bam diye indiriyorlar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

geri döndüm denicem bakaluım girecekmi. şimdi scout olmanın anlamı pek yok ben canımı dişime takıp arty lere göstermek için mermilerin arasında sekiyorum adam yatıyor malak gibi.dierleri de öle destek falan hakgetire.heavy oldum 3 maçta sadece bi tanka 3 isabetli atış yaptım 3 de sekti. kv3 bu arada. bu kv3 le gidim desen kağnı gibi durim desen adamlarda 8-9 tier tanklar vuran indiriyor.bi şekilde bölmek lazım savaşları tierlere göre böle anca free kill oluoz hayırlısı bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Scout yapmak bazen Diğerlerinden karlıdır arkadaşlar. Her detection Kill'in yarısı kadar exp verir. Karşı base'i basıp 10 detection yaptığınızı düşünün ;) Ondan sonra patlasanızda farketmez.

Yanlız Scout için bazı püf noktaları var "Radio" gibi oyun strat aldığı gibi tam gaz gitmek yanlış olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Buzx said:

batuhan said:

Td'leri deniyim dedim oh be kendimi td'de buldum valla çok süper tam benlik :D

Rusmu almanmı gidiyosun? Bende td olmak istiyorum ama kararsız kaldım.

Valla Almanya'yı sevdiğim için alman gidiyorum.Yeni td de geldi ztn tier 9 heavylerle mücadele için birebir olduğunu düşünüyorum.Öte yandan millet genellikle ruslara abanmış durumda ama be alman araçlarını daha çok beğeniyorum.Oyunda konuştuk geçen alman tdleri yakın mesafedende etkiliymiş ruslar sanırım o konuda zayıf.Tdler hareketsiz ve yavaş birimlere karşı çok etkili çatır çatır vuruyosunuz.Gunner'i 100 yaptım affetmiyo.Ama yakında zorlanıyosunuz tabi toplar patlamadığı için miss geçiyo yakından genellikle.
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde 200-250 arası. Amerika serverdan alabileceğimiz en iyi ping böyle sanırım. Avrupa server geri açıldığında daha da hızlanırız eskisi gibi.

Bende topçuyum oyunda baktım herkes tank arada stratejik öğe lazım dedim kendi kendime. Low resetten sonra topçu olarak devam ediyorum.

Viva S-51
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...