Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Everquest Next

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

swg
everquest
ultima online
shadowbane
eve online

lütfen bu oyunların adam gibi remake'leri gelsin, yeni bir mmo istemediğime karar verdim ben.

eq next de çok hoş gözüküyor, alpha testlerinden ufak ufak footage düşmeye başlamış.

abi evein neden remakei gelsin herifler her dakka geliştiriyor oyunu git başla niyetin varsa
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

-Deno- said:

swg
everquest
ultima online
shadowbane
eve online

lütfen bu oyunların adam gibi remake'leri gelsin, yeni bir mmo istemediğime karar verdim ben.

eq next de çok hoş gözüküyor, alpha testlerinden ufak ufak footage düşmeye başlamış.

abi evein neden remakei gelsin herifler her dakka geliştiriyor oyunu git başla niyetin varsa

hayır benim söylemek istediğim illa yeni mmo gelecekse bu oyunlar geri gelsin, ne bileyim 5 sene sonra eve patlar giderse gene eve online yapılsın vs. başka mmo'lar tutmuyo işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Xaenin said:

4.5 saattir kazıyorum.

hşşş nasıl lan alınır mı?

eğlendirir mi?

Abi motor çok başarılı gerçekten, otistik gibi kazdım sadece ama yani daha bina dikmedim şekilli şekilli. Bir platform koydum, üstüne forge falan attım atölye yaptım kendime git gel olmasın diye.

Ama şunun sistemini Next'e oturtabilirlerse, köy kasaba kurup PvP'ye açabilirsek kendi zonelarımızı falan gerçekten olabileceklerin sınırı yok.

Adamlar iki arada bir derede nasıl böyle bir motor yapmışlar ben anlamadım gerçekten alphaya göre bile çok acaip çalışıyor.

Ama şu anda almak senin otizmine bağlı abi, kazıp kazıp daha iyi pick yapıp daha iyisini kazıp çok acaip binalar yapmaktan başka bir şeyi yok şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Eqn de nasil olacak acaba bina yapmadir etmedir. Ne seviyede destrucable olacak falan. Footage da mob yere abiliyle vurdugu zaman bile yer deliniyordu. Bu seviyede yikim olmaz herhalde koy yapiyorsun 5 tane ww yapan tip 10 dk da dumduz ediyor falan hehe.

Motor cidden cok iyi gibi ya. Son zamanlarda gördüğümüz en iyi motor gibi gorunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Binaların destructible olacağını sanmıyorum eğer upkeep costunu ödüyorsan. Ödemediğin gibi muhtemelen talana açık olacaktır uo'daki gibi. Yüksek ihtimal claim ettiğin alandaki malına mülküne dokunamıyorlardır yoksa milletin ya aylarca uğraştığı ya da kamyonla para verip aldığı dizaynları holololo diye yıkar millet.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir videoda izlemiştim veya okumuştum hatırlamıyorum. Claim ettiğin alanın belli bir günlük kirası var. Onu ödediğin sürece kimse dokunamıyor. Ödemezsen, belli bir süre sonra claim bölgende ne varsa kendiliğinden yıkılıyor.

bu EQN landmark'ta böyle. EQN'de nasıl bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Xenocide said:

Xaenin said:

4.5 saattir kazıyorum.

hşşş nasıl lan alınır mı?

eğlendirir mi?

Abi motor çok başarılı gerçekten, otistik gibi kazdım sadece ama yani daha bina dikmedim şekilli şekilli. Bir platform koydum, üstüne forge falan attım atölye yaptım kendime git gel olmasın diye.

Ama şunun sistemini Next'e oturtabilirlerse, köy kasaba kurup PvP'ye açabilirsek kendi zonelarımızı falan gerçekten olabileceklerin sınırı yok.

Adamlar iki arada bir derede nasıl böyle bir motor yapmışlar ben anlamadım gerçekten alphaya göre bile çok acaip çalışıyor.

Ama şu anda almak senin otizmine bağlı abi, kazıp kazıp daha iyi pick yapıp daha iyisini kazıp çok acaip binalar yapmaktan başka bir şeyi yok şu anda.

o konuda baya otistiğim abi, 3 haftadır falan işten eve gelip Rust oynuyorum salak gibi odun taş falan kırıp ev dikiyorum. sonra server değiştirip bi daha yapıyorum aynı şeyleri falan.

motor galiba planetside 2'nin hafifleştirilmiş hali. realistik grafiklerden cartoon kafasına kayınca daha smooth olmuştur muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...