Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Everquest Next

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

abicim biliyoruz .. neyini anlattin? kendileri bir sey anlatmamislar ?

eqn den bahsediyorum ben. sandbox demisler ya , yaratilmis en buyuk sandbox acaba diyorum neler var icinde.

ama bilgi yok zaten sadece sandbox demisler gecmisler. sitede anlatilanlar theme park mmo tarafi herhalde.

bi combatta vs etraf dagiliyor ki oda cok buyuk ihtimal 3 dakika sonra tekrar respawn olacaktir yoksa sacma sapan bir sey olur sonucu :D
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.everquestnext.com/about-eqn

bak surada suncacik sey yazmislar oyunla alakali. burada diyorum ki ben sandbox ozelliklerini bulamiyorum.

open pvp mi
instancedmi
full lootmu
housing kentlesme varmi
kentler arasi savas varmi
uretimin oyun uzerine etkisi ne
swg gibimi bu oyun.
ve diger sandbox sorulari.

yani yapilacak en buyuk sandbox degil aradigim cevap ya da yikilir agac odun kosk degil... landmarkdan nexte tasarim aktarmasida degil.

neyse yok zaten cevap herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha tabii yok okadar bilgi ama bir saniye.
Full Destructibility — Everything in EverQuest Next can be destroyed. Destroy the ground beneath your enemy's feet — or crush him under an avalanche you created. The possibilities are endless!
Permanent Change — The land of Norrath changes every day, based on the actions of all players... including you. Cities rise and fall, kings live and die, even the gods may change. You won't want to miss a moment of it!
A Life of Consequence — Your choices will rule your destiny. Do you save a villager's burning farm or choose to do nothing? Do you clear orc camps away from Qeynos or help them destroy the city? You will make your own story — and shape the story for those who follow you.
A Class Revolution — Our character classes are streamlined and designed to be mixed. Want to be a teleporting rogue or a backstabbing barbarian? The choice is yours!
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh, yani sandbox var sandbox var.

EvE gibi sandbox beklemek olmaz, acik ve basit sekilde hic bir firma o seviyeye kisa surede cikamaz..hani net soylemek gerekirse..imkansiz.

Fakat yari sandbox kivaminda Kanuni'nin sordugu esas EQNext, bir noktaya kadar olabilir..gel gorki data yok ortalikta. Landmark'da onu besleyecek crafting bazli kazayimde bisiler insa edeyim oyunu, ikiside ayni motoru paylasiyor, ve motor baya enteresan. Ciddiyim innovasyon sinifina koyarim sahsen..devrim demem, ama baya yeni birsey sunuyor.

O degilde cidden bu senenin E3'une yollasak birini ya :)
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

nerde ne zaman söyleyin tatil ayarlayayım ben :p

10-12 Haziran tarihlerinde Los Angelesda. Press ID card bulabilsek her yere girer çıkarız.

THY ile 8i gidiş 15i dönüş, 3522TL. Los Angelesı da gezme şansımız olur. :)

ekobilet.comdan da en uygun fiyat, Londra aktarmalı 735€, 9u gidiş 13ü dönüş. Tarihlerle oynayabiliriz. British Airways ile Londra'ya oradan American Airlines ile Los Angelesa. ;) 775€ ile sadece British dersek, A380 ile Londra Los Angeles uçuyoruz. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...