Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batman Arkham City

progamer

Öne çıkan mesajlar

Steamde gotyler gfwl rezilliğinden çıkmış. Arkham City'de iki kez oyun ortasında gfwl savelerimi sildiğinden oyunu bitirememiştim. Şimdi asylumdan başladım. Asylum eski bir oyun değil bu arada. Arkham City'nin parçası olarak oynayabiliyorsunuz ve temposu çok hızlı. City'i oynamadan önce onu oynamak aldığınız zevki kat kat arttırır. İkisi de yeni oyunlar ve birbirlerinin devamı sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

normal ac yüklü pc'de onda gfwl istiyor. yanına goty versiyonu vermişler bedavaya, sanırım steam drm olan o ama tekrar yüklenmesi gerekiyor 17 gb. iki ayrı oyun gibi yani. 17 gb çekmeden bi kısmını oradan yedirebilir miyiz?

eyvallah. yoksa kendim cebelleşene kadar farketmeyecektim heralde. sildim baştan yüklüyorum. yarına oynarız artık gfwl'siz
Sosyal ağlarda paylaş

Catwoman'da armor ve gear namına pek bişi olmadığı için ilerde silahlı adamlara karşı Batman gibi bam bam almak çok kolay olmuyor bazen kalabalıkta, crowd control unsurumuz az.

daha çok stealth/silent takedown faydalı onda, nerdeyse tüm Catwoman gameplayim x-ray visionda ve 4 ayak üstünde geçiyor benim asd

campaignim çoktan bitmiş olduğu için kalan puzzleları/side questleri çözüyorum ben, 100 civarı puzzle kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...