Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torchlight 2

Milamber

Öne çıkan mesajlar

Senceler bencelerle is yurumuyor iste bone onu diyorum. Oyunun betasini gordum t1 i de sonuna kadar oynadim bitirdim d3 de gordum sevdim vs..

T2 ile d3 sahsim adima kiyas kabul edemez ornegin bambaskalar.

D3 den sonra t2 yi sanki sen yapmissin o derece kalite farki vardi arada.. duzelir belki bilemem ..

D3 videolari d1-2 ve t2 den cook daha basarili bence

Benceye dikkat :)
Sosyal ağlarda paylaş

torchlight 2 beta abaniyorum iste bu ara tekrar diger charlari deniyim diye. gercekten d3 e gore cok cok akici hersey acik oynuyorum benim kotu 2.5 senelik laptopta hic kasma yok. oyun daha hizli ilerliyor kosu hizindan tutunda peti alisverise goturme olsun cok cok daha seri bir oyun sunuyor. engineer ve embermage i cok begendim zaten normal betada denemistim, outlander guzel olmus bu hafta bosluklarda kasicam onu da. berserker benim oyun tarzima cok uzak ama tabii ki bakarim ona da. onceki sayfada dedigim gibi merak eden varsa skidrow cracklemis betayi d3ten pisman olmadiysaniz bile(sadece rmahtan para kazanmak icin oynayanlari da bu sınıfa sokuyorum) tl2 ye bir bakin o zaman d3ten pisman olursunuz.

edit ve büdüt: tl1 ile 2 arasinda hic alaka yok 1. oyun dungeon crawler olsun diye yapilmis 35 level dungeon iniyosunuz cikiyosunuz baska bir adam var o size baska dungeonlar aciyor. phase beastler var onlar dungeon portal scroll dusuruyor baska dungeon a gidiyosunuz. tl1 sinirsiz dungeon gidiyordu tl2 cok cok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...