Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

abi çok güzel 85 te oldum 5 k ya yakın para bile kastım ama anlamadıgım bişey var. bazı beyni almayan insanlar diyolarki "60 zamanı oldu oyun zorlaştı ohoo böyle çok güzel" tamam abicim hoş güzel söylüyosunuz konuşuyosunuz eywallah ben 60 zamanında oynamıyodum etmıyodum milleti izliyodum onada eywallah ama şurda bi tutarsızlık var. yanlıs hatırlamıyosam tamda bilmiyorum olsun olsun en fazla tankların 30 k hp si var diye biliyorum daha fazla oldugunu sanmıyorum belki daha azdır yada ortası bılmıyorum tam neyın ne oldugunu yanlıs oldugum bı yerde düzeltsin bunu okuyan ve konuya hakim bi arkadaş.

şimdi abicim 30 k hp li bir adamı herhangi bir dungeon içinde en fazla 10k heallersen overpower bi heal durumu olur ve buda çok saglam bi gear ile yapman gereken bişey. ŞİMDİ gelelim esas konuya. üzerinde daha doru düzgün EPIC itemi olmayan bir adam , tank. bu adam 30 k 30 k damage yiyor haliyle yaratıklar güçlü sistem farklı cart curt. E BE ŞU OYUNU BU HALE GETİREN BLİZZARD. ulan sen bu adamların bu kadar damage yiceğini falanını filanını ayarlıyosun ediyosun eywallah. PEKİ bunları healleyecek olanların 70 k manası olmasına rağmen atılan 10 healden sonra manasının biticeğini ve tankın gözlerinin önünde eriyerek ölüceğini hiçmi hesaba katmadın bu 1. 125 k tanka 100k da benim gibi bi shamana hp verebilicek itemler, statlar cartlar curtlar veriyosun. E BE ARKADAŞIM benim manamın bitmesinide geçtim artık ben neden hala 125 k hp li 6k healup ile maximum 20 k healliyorum oda CRİTLEYEREK. şimdi burda benim bi yanlışım var diyin ki bana "arkadaşım eziksin itemlerin ezik bilmemne şu yüzden yapamıyosun ben 50k healliyorum ohoo" diyin öpüp alnıma koyucam elinizi. ama benim yanımda yada etrafımdaki tüm healerlar aynı durumdan muzdarip ise bu nedir ya? hayır bok yeremi para verdik bu düzeltilmicekmi millet editörler cartlar curtlar bunları konuşmuşlarmışta bilmemneymişte bu oyun zorluğuymuşta bilmemneymiş.

BU ZORLUK DEĞİLKİ TAMAMEN AYARSIZLIK.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an healerların işi zor ama imkansız değil. Eğer gruptaki herkes görevini yapıp, gereksiz dmgları yemeyip, bossların gerektirdiği taktikleri uygularsa bir sorun olmuyor. Gear seviyesi arttıkça daha da kolaylaşıcaktır. Ama gene de yakın bi zamanda ya heroiclere ya da mana costlara bi ayarlama gelicektir kesin. Şu anki zorluk seviyesi herkese uygun değil çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

çoğu fightta tankdan başkası dmg yerse tutmak imkansız olmuş. renew - heal - heal chastise dan başka bişey yaparsam sular seller gibi gidiyor mana meh

eskidenmiş o priestle sanatını göstermek. sen git o kadar reaktif güzel healing düzenle prieste sonra saçma sapan mana costlardan elimizi kolumuzu bağla meh ki ne meh
Sosyal ağlarda paylaş

Eskisi gibi değil işte, aoe dmgda kalıp dmg a devam eden dps yatacak, illaki kurtaracak heal atılır da, 1 2 olur, tanktan heal çalıyosa yatsın bırakın. Ben öyle yapıyorum valla, öğrensinler oynamayı. Locklarda dinlenme sürecinde kendine HP'den mana basınca heal atmıyorum. Sanki üstüne heallemek zorundaymışım gibi, otur sen de yemek ye yahu, 2 kere su içmem mi lazım illa be. En kıl olduğum sınıf locklar şu priestte..
Sosyal ağlarda paylaş

cataclysm'de çok canımı sıkan bir şey var.
bazen bomboş yerde arka arkaya tam üç düşman spawnlanıyor. birini öldürüyorsun daha lootlamadan yenisi spawnlanıyor.

hele aynı bölgede 2-3 düşmanın olduğu yerde daha da sıkıntı yaratıyor. 9 düşmanla kapışıyor buluyorsun kendini.

bu sırada karşı factionlar istediği gibi dalıp kesebiliyor seni.

ha, bir de şu var.
çok çok ciddi anlamda çok kalabalık yerde 5 dakikada bir spawn çıktığı olabiliyor. ya da 3 tane mob/item oluyor onu alabilmek için üstünde camp yapıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

çoğu fightta tankdan başkası dmg yerse tutmak imkansız olmuş. renew - heal - heal chastise dan başka bişey yaparsam sular seller gibi gidiyor mana meh

eskidenmiş o priestle sanatını göstermek. sen git o kadar reaktif güzel healing düzenle prieste sonra saçma sapan mana costlardan elimizi kolumuzu bağla meh ki ne meh

Disc ol, holy mana düşmanı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bugün su 9gb download için akşama kadar açık bıraktım pc yi, ama 20kb/s ile çekiyor inatla. İlla bi yerden external hdd ye wow klasörümü atmak zorunda kalıcam..

Varmı herhangi bi çaresi max speed le çekmek için?

Edit: Launcher.wtf dosyasına baktım, değiştirmem gereken bişey varmıdır sizce? ondan yapıyor olabilirmi?

SET accountType "CT"
SET baseTorrentBytes "5825888256"
SET configURL "http://ak.worldofwarcraft.com.edgesuite.net/wow-pod-retail/EU/config_recommended_eu_1.xml"
SET downloadCompleted "0"
SET mfilHash "0658AFCDDF4D212A872B108F25947FA4"
SET patchApplicationCompleted "0"
SET recommended "5"
SET required "5"
SET requiredCompleted "1"
SET torrentHash "079680C68811FA168EF6CB0825944DA4"
SET uploadMax "0"
SET useSpeedTest "1"
SET userspeed "71300"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...