Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age 2

HellHound

Öne çıkan mesajlar

NolaxThensbane said:

Önce DragonAge 1'i bitirdim 2 yeni kurdum az önce.Birazdan silecem 15dk yetti birde rpg adı altında sunmuşlar.MassEffect2 daha çok rpg öğesi barındırıyor.Allah belanı versin Bioware'in sürüm sürüm sürünsün kanser olsunlar asbest dökülsün başlarından aşağıya tuz ruhu dumanı solusunlar yemeklerine toz elmas karıştırılsın bu ne biçim oyun lan!

Yine Final Fantasy gibi cutscene aralarında dandik combat sistemiyle adam kesme oyunlarına göre daha bi rpg. Şu J-RPG'lerin sonundaki RPG kısmı kaldırılsın lütfen, hakaret resmen güzelim gerçek RPG'lere
Sosyal ağlarda paylaş

ya bitti şimdi oyun

ama oyunun sonu çok havada kalmış gibi geldi bana, yani böyle "bakın 3. oyun da gelicek" diye bitirmişler resmen

ama oyun içinde aldığımız kararların oyunun sonunu bi hayli etkilemesi hoşuma gitti, gerçi farklı kararlardan sonra bile benzer bi son da olabilirdi belki bilmiyorum

şimdi 2. kez başlıyorum, farklı bi rota çizicem bu sefer bakalım nolucak sdf
Sosyal ağlarda paylaş

@saeros

abi hevesini kırmak gibi olmasın ama aldığın hiç bi karar bişeyi etkilemiyor,oyun adeta kendini oynuyor gibi,

hatta bi örnek vereyim bu merrill e o arulin holmu ne onu vermesen bile salak karı niye çalışmıyo bu ayna diye ağlıyor,ve seni o maritharinin sonuna getiriyor ne şekilde olursa olsun,"arulin holm u takmadın makineye ondan olmasın gerizekalı" bile diyemiyosun, sanki vermişsin gibi davranıyor oyun

hatta saçmalığa gel, act 1 de Starkhaven circle ından kaçan mageler vardı hatırlarsan,orda sana 2 seçenek sunuyor, mageleri ya özgür bırakırsın yada templarlara teslim edersin, peki bu iki karar neyi etkileyecek, hiç bişeyi hangi kararı verirsen ver o Starkhaven mageleri iyilikde yapsan onlara kötülükde yapsan hawkın kardeşini kaçırıyolar ve öldürmeye çalışıyolar

demem o ki, sadece hawk için çizilen kaderi oynuyosun,yaptığın hiç bişeyin önemi veya etkisi yok ortama,sadece olayların sırasını değiştirebiliyosun bi kaç yerde o kadar

Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

O kadar dalga geçip aşağıladığımız Sims Medieval bu açıdan 30 kat daha fazla rpg oyunu olmuş. Öve öve bitiremedi millet.

şurdan gaza gelip sims medieval'ın fakir versiyonunu indirdim ama crash verip duruyor, bi daha ki izmir'e gelişimde doğru dürüst bi versiyonu düşer nete inş
Sosyal ağlarda paylaş

ancak başlayacağım da, tek sorum şu olacak:

ilk oyundan savegame kullanırken sadece origins save'i mi istiyor, yoksa awakening için de istiyor mu? onu bitirememiştim ist'e gidince, eğer istiyorsa önce onu bitireyim.

derken wiki'den baktım, awakening ve dlc'lerden de alıyormuş, önce onları bitireyim madem.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu bitirdim.

bioware in abv.

insan bi üşenmez de iki ayrı harita tasarımı, üç beş yeni dizayn yapar. ulan aynı mağara dizaynını raidlemekten gına geldi oyun boyu.

sözde başka bi quest için bambaşka bir yerdeyiz ama mağara aynı mağara çıkıntısına kadar.

ayıp denen bişey var. dragon age 1 in yanına bile yaklaşamaz. pis oyun kaka oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

awakening'i ancak demin bitirdim de buna save'i aktarmak için açtım, (kaç gündür görmek istiyorum yatamadım heh) dragon age dediniz bu berserk çıktı? dohtor bu ne?
http://i55.tinypic.com/14b2vyo.jpg
http://img1.lln.crunchyroll.com/i/spire3/51fff6ebf8f1ad1cfef48d80b9a9de8b1231347041_full.jpg
heh neyse espri güzelmiş de şöyle bir soru:

- default gelen yüzü editleyemiyoruz? dahası saç modeli filan unique galiba? bulamadım aynı saçı bir türlü. neden böyle kabızlık yapmışlar anlam veremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...