Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgili Aral Ithalat....

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

sevgili aral ithalat
cehennemde yan plz

starcraft 2
normal versiyon 140tl
collectors 200tl

elestirilerede su sekidle cevap veriyor beyfendiler, magrur olma aral ithalatim, senden buyuk kotik var

said:
bizim birşey sakladığımız yok gökhan bey. biraz daha saygılı olursanız sevinirim.
türkiyedeki vergi kanunu ve bandrol kanunu araştırırsanız bu ürünlerin fiyatlarının neden böyle olduğunu daha iyi anlarsınız. ürünün kitapçığı ve kutusu Türkçe olarak yurtdışında özel hazırlandı.

işinize gelen herşeyi eleştiriyorsunuz ama iyi bürşeyler yapıldığı zaman taktir etmeyi bilmiyorsunuz. yakın zamanda türkçe oyunlar çıkacak o zamanda bizi taktir edecekmisiniz çok merak ediyorum. cevap almadan sallamak sizin için çok kolay.

http://i66.photobucket.com/albums/h245/and0h/trollface.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bizim birşey sakladığımız yok gökhan bey. biraz daha saygılı olursanız sevinirim.
türkiyedeki vergi kanunu ve bandrol kanunu araştırırsanız bu ürünlerin fiyatlarının neden böyle olduğunu daha iyi anlarsınız. ürünün kitapçığı ve kutusu Türkçe olarak yurtdışında özel hazırlandı.

işinize gelen herşeyi eleştiriyorsunuz ama iyi bürşeyler yapıldığı zaman taktir etmeyi bilmiyorsunuz. yakın zamanda türkçe oyunlar çıkacak o zamanda bizi taktir edecekmisiniz çok merak ediyorum. cevap almadan sallamak sizin için çok kolay.

Onlarada hayvan gibi ücret basacaksanız hiç boşa çıkmaya zahmet etmesinler.
Sosyal ağlarda paylaş

multi vs gibi bir imkan sunmuyosa steamden falan almakla cracklisini indirmek arasında hiçbi fark yok. Oyuna para verecek kadar değer veriyosam elimde kutusu kitapçığı cdsi olacak. Aynı şey online olarak müzik vs satın almak için de geçerli. korsan mp3 indirmekle mp3 satın almak arasında hiçbi fark yok. Albümü seviyosam para verecek kadar o zaman cd kitapçık elimde olacak ki sahip olduğumu anlayayım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

türkçesi böyle olacaksa çıkarmasınlar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...