Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doom 3 çıktI. [AyrıntıLı bilgi için]

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

YAHU
BİRisi bilgi versin
orjinal almış olan varmı ?
oyıundan çıkın bi bakın yahu be !

torrentten çekenler kaç gb çekyior ? dosyanın uzunluğunu verebilirlermi.

emule dan girişiyorum şimdi olaya ve taksime fırlıyorum
sora sabaha kadar ararmıyım bilemem[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arkansis, 03 Ağustos 2004 13:45 tarihinde demiş ki:

Türkiye de kaç kişşi orjinal alıyorki yahu...
açıkcası gidip 40 milyon vermem ben 5 milyon dururken[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende
amd 2.5 işlemci
1024 ram
geforce fly 128 mb ekran kartı
ve daha bilimum bok var ama oyunda ses var görüntü yok ne intro izleyebildim ne menü görebildim asabım bozuldu kıracam cdleri ben nerde yanlış yaptım bilen varsa sölesin bana bişiler delirecem[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 03 Ağustos 2004 13:59 tarihinde demiş ki:
said:

açıkcası gidip 40 milyon vermem ben 5 milyon dururken

E zaten bu mantık değişmediği için bu oyunlar zor bulunuyor orjinal olarak.40 milyon değil 40-50 dolardan aşağı değildir zaten onun fiyatı..[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mathias, 03 Ağustos 2004 14:59 tarihinde demiş ki:
said:
blackchaos, 03 Ağustos 2004 13:59 tarihinde demiş ki:
said:

açıkcası gidip 40 milyon vermem ben 5 milyon dururken

E zaten bu mantık değişmediği için bu oyunlar zor bulunuyor orjinal olarak.40 milyon değil 40-50 dolardan aşağı değildir zaten onun fiyatı..

Ne mantığı abi bırak allah aşkına ya
Yurt dışında orjinal oyunlar 50cent gibi komik rakamlara satılırken bizde 40-50$ ları buluyor.
Bu insanlar korsan almasında ne yapsın? Ben bir oyuna 40-50$ veremem 5-10 milyon olsun alıyım.Ama bu saçma olur.[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

allah aşkına hangi yeni oyun 50 cent'e gidiyor yani .. belki fallout falandır.. ama yeni oyunların fiyatları genelde 40-50 dolar arası değişiyor.ben zaten orjinal oyunların bizde fazla bulunmamasının nedenlerinden birini belirttim.Kopya al alma beni ilgilendirmez.
Sonuçta sadece multi oynanabilecek oyunlarda sıkıntımız devam edecek cd key olayları yüzünden başka ... şimdilikte yurt dışı sipariş yöntemi ile halledilebiliyor bu.[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha 50 cent'e ne satılıyormuş cidden merak ettim, fallout bundle bile rahat 5-19$'dır.. :) 50 cent boş cd parası be.. gözden düşmüş 1-2 yıllık oyunlar ancak 10-15$'a düşüyor, doom 3 şu anda 54,95$.. (şimdi baktım tekrar, fakat gördüğüm en pahalı pc oyunu collector's edition olmayan)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar trial gibi kopyasını alıp oyunu denersiniz ve "vay be bu adamlar çok iyi oyun yapmış gidip orjinalini alıyım böylece 4 senedir bu oyunu yapanların emeğini boşa çıkarmıyım" diyip orjinal oyunu satın alırsınız.Herkes mutlu olur böylece

"Gökten 3 elma düşer !

birii gamera diğeri yapımcıya sonuncuda korsana "
Sosyal ağlarda paylaş

4-5 yıllık çook eski oyunlar 1€ almanyada, bazı şirketler bikaç oyunu toplayıp 5-10€ ya da satabiliyor. kısaca eski, almak istediğiniz oyunları cebinizde birikmiş 1 €luk bozukluklarla almak mümkün. (bu dediim almanya için)
isteyen burda da yapar. Maliyet o kadar da uçmaz bana göre. Açgözlülük derim olursa...[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Heffer, 03 Ağustos 2004 18:09 tarihinde demiş ki:
4-5 yıllık çook eski oyunlar 1 euro almanyada, bazı şirketler bikaç oyunu toplayıp 5-10 euro ya da satabiliyor. kısaca eski, almak istediğiniz oyunları cebinizde birikmiş 1 euroluk bozukluklarla almak mümkün. (bu dediim almanya için)
isteyen burda da yapar. Maliyet o kadar da uçmaz bana göre. Açgözlülük derim olursa...
[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

1$'lık oyun satılıyorsa da abandonware'in kıyısındadır o, eldeki cd'leri çöpe atmak yerine depolamadan tasarruf etmek içindir.. kıstas olarak almayınız 5 yıllık oyunu..

mesele orijinal alıp almamak değil burada ama birileri ona çevirmiş konuyu nedense..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer parayı hakeden bir oyunsa ben ilk bir bakarım harbi güzel mi diye kopyasına sonra orjinalini alırım adamların emeğine saygı duymak lazım sen 4 sene kapan eşşek gibi kod yaz sonra allahın crackcileri 10ar milyon 10ar milyon oturduğu yerden para kazansın ohhh ne güzel![signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
maykıl ceksını çok severim ama aslında metalciyim
Sosyal ağlarda paylaş

50cent'e oyun nerde satılıyormuş?
söyleyin gidip ben de alayım..

Türkiye'ye oyun fazla gelmiyor..

Tamam abuk sabuk oyunlar 70 milyona satılıyor..
ama birçok güzel oyun 20 milyona satılıyor..
ki bu da gelişmedir bence..

çok az kişinin orjinal aldığını,
korsan alanların orjinalle dalga geçtiğini düşünürsek..[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben 1 yıldır almanyadayım, daha 1 euro'ya satılan oyun görmedim. bir kere 2 euro'ya satılan oyun gördüm, o da tek kutu kalmış, kutu yırtılmış rezil olmuş ground control I'di, ki o oyunda her grafik kartıyla hediye edilen bir şeydi.

onun dışında eski oyunlar 5 ya da 10 euro burda. ama bir kaç aylık oyunların da 10 euro'ya düşmesi mümkün olabiliyor tutmazsa. renegade çıktıktan bir kaç ay sonra 10 euro'ya düşmüştü mesela. sonuçta bazı eski ama süper oyunları alabiliyorsun ucuz fiyata.

10 euro'ya gördüğüm oyunlardan misaller:

monkey island 4
mafia
black & white
renegade

hatta daha geçen gün 15 euro'ya morrowind + expension pack gördüm. gayet iyi. burdan da multiplayer'ı olmayan oyunların çok çabuk ucuzladığı sonucuna varılabilir.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada fiyatına bakmak için google'a "doom 3 official site" yazdım komik bir şeye denk geldim.

id software sitesinde doom 3'ün yakında çıkacağını yazıyor. yani official olarak henüz çıkmamış. ya oyun bir yerlerden sızmış, ya da hala tam versiyon değil.

bu ise doom3 resmi sitesi. daha siteye girer girmez sağ alttaki tuşlarda kocaman PRE-ORDER yazıyor.

yani oyun ciddi ciddi çıkmamış daha... en azından resmi olarak, kesin sızmıştır yine bir yerden (tam versiyon ama sanırım herkes çıktı dediğine göre).[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...