Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ee.. yeni bi oyun aldimda.. bolumu gecemiyorum

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

bakin orjinal kutusunda aldim [misilleme yapar]

yanliz sorun su, simdi ben 1milyon turkun yasadigi munihten basladim dukkanlari acmaya ama karsidaki italyan pizzaci 2 den satiyor dilimi benim maliyetim 3e ve tutmuyor gecen varmi o bolumu diye soracaktim

saka maka adamlar ne cekmisler turklerden ve donercilerdenki boyle oyun cikarmislar, ayrica kapaktaki adamin tipine dikkat edin[signature][hline]

[Bu mesaj Infeqted tarafından 05 Ağustos 2004 16:17 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

süpermiş :lol: Kapaktaki adamın teni biraz daha beyaz olsa (gerçi böyle daha gerçekçi) tam buffalo soldierstaki Haluk Bilginer :) Hemen edinmek lazım oyunu. Nasıl güzel mi bari?[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

ben de geçen onu nerdeyse hiç türk yaşamayan 30 bin nüfuslu
idar-oberstein adlı nadide şehrin globus adlı süper marketinde gördüm ağzım tutuldu. hemen telefonla resmini çektim koycaktım buraya geç kalmışım. gerçi aylardır resim duruyo orda sallamadım pek eheh. ben almadım da..

güzel mi oyun?[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

Ya manyak mısınız, öyle oyun görmüşten kaçırılır mı hiç?![signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 06 Ağustos 2004 11:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...