Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

valequenta said:

Holy said:

valequenta said:

Holy said:

valequenta said:

Stoch muhtesem bi oyuncu, gelecegin yildiz adayi , dunya kupasinda oynayacak olmasina ragmen Chelsea dunya kupasini bekleyip fiyatini 1.5 - 2 katina cikarmak yerine maclar baslamadan once satiyor ve elinden cikariyor.

Fenerli dostlar yine kimsenin bilmedigi birseyler biliyor heralde( bknz. 09-10 34. hafta)

stoch'un attığı ve attırdığı tüm goller sana, kaçırdıkları da bana gelsin o zaman.

(istek parça gibi şeettim. hakaret yok yanlış anlaşılmasın)

elano'nun attigi ve attirdigi tum goller de sana gelsin o halde.
(hakaret yok yanlis anlama biraz agir oldu elano biliyorum)
Elano kim ya?
1 senede gördük Elano'yu. Kapıcı süleyman'ı koysan oraya aynı oyunu oynar.

Sen bu mantikla gidersen seni yonetime alirlar aslinda aynen devam.

Elano forvet degil, ya da forvet arkasi olup Alex'in pozisyonundada degil. Cok fazla sure alamamis da olsa oynadigi mevkide gayet faydaliydi.

Neye gore kotu diyorsun asist+gol toplamina gore falan mi? O zaman Emre'nin yerinede suleyman yada stoch u koyalim onlarda ayni oyunu oynasin.

ahahaha
ben de elanonun atamadığı yazmış olacağına o kadar eminim ki afalladım okuyunca vay be elanonun attığı ve attırdıkları emreyle karşılaştırma da enteresan olmuş ya bence siz tutun elanoyu her maç 11 oynasın süper bence evet nefis futbolcu çok yakışıyor gsye eyvah elano
Sosyal ağlarda paylaş

adam dünya kupasının en önemli takımlarından brezilyada belki de ilk 11 çıkacak, burada gelmiş elano kim ya diyen çok bilgili insanlar var. bizim türk insanının bu fikir-bilgi-mantık orantısına hastayım zaten. galatasaray'daki formu kötü diyebilirsin -ki bana göre kötü sayılmaz- ama elano kim diyemezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

eagle_dnz said:

valequenta said:

Holy said:

valequenta said:

Holy said:

valequenta said:

Stoch muhtesem bi oyuncu, gelecegin yildiz adayi , dunya kupasinda oynayacak olmasina ragmen Chelsea dunya kupasini bekleyip fiyatini 1.5 - 2 katina cikarmak yerine maclar baslamadan once satiyor ve elinden cikariyor.

Fenerli dostlar yine kimsenin bilmedigi birseyler biliyor heralde( bknz. 09-10 34. hafta)

stoch'un attığı ve attırdığı tüm goller sana, kaçırdıkları da bana gelsin o zaman.

(istek parça gibi şeettim. hakaret yok yanlış anlaşılmasın)

elano'nun attigi ve attirdigi tum goller de sana gelsin o halde.
(hakaret yok yanlis anlama biraz agir oldu elano biliyorum)
Elano kim ya?
1 senede gördük Elano'yu. Kapıcı süleyman'ı koysan oraya aynı oyunu oynar.

Sen bu mantikla gidersen seni yonetime alirlar aslinda aynen devam.

Elano forvet degil, ya da forvet arkasi olup Alex'in pozisyonundada degil. Cok fazla sure alamamis da olsa oynadigi mevkide gayet faydaliydi.

Neye gore kotu diyorsun asist+gol toplamina gore falan mi? O zaman Emre'nin yerinede suleyman yada stoch u koyalim onlarda ayni oyunu oynasin.

ahahaha
ben de elanonun atamadığı yazmış olacağına o kadar eminim ki afalladım okuyunca vay be elanonun attığı ve attırdıkları emreyle karşılaştırma da enteresan olmuş ya bence siz tutun elanoyu her maç 11 oynasın süper bence evet nefis futbolcu çok yakışıyor gsye eyvah elano

Ne guzel guluyorsun sen oyle:

Kulüp Kodu Kulüp Adı Adı Soyadı Doğum Yeri Ülke Doğum Tarihi Maç Sayısı Toplam Dakika Sarı Kart Kırmızı Kart Attığı Gol

000150 FENERBAHÇE EMRE BELÖZOĞLU İSTANBUL TC 07.09.1980 25 2016 7 1 1

000162 GALATASARAY A.Ş. ELANO BLUMER IRACEMAPOLIS/BREZİLYA BRA 14.06.1981 25 1572 2 0 3

Emre kesinlikle Elano'dan daha iyi performans gostermistir bu sene lafim yok. Ama bana gelipte "hahahaha" , "enteresan olmus eyvah elano" derken destekli salla.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

adam dünya kupasının en önemli takımlarından brezilyada belki de ilk 11 çıkacak, burada gelmiş elano kim ya diyen çok bilgili insanlar var. bizim türk insanının bu fikir-bilgi-mantık orantısına hastayım zaten. galatasaray'daki formu kötü diyebilirsin -ki bana göre kötü sayılmaz- ama elano kim diyemezsin.

peki elanoyu cagırıyor diye yerden yere vurulan bir dunga'dan haberin var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

ben brezilyanın başında olsam, elanoyu bu seneki performansından sonra çağırmazdım brezilya milli takımı'na. ama brezilya milli takımı olduğu için, kaç tane imba alternatif olduğunu saymayalım yani burada.

ha öte yandan dunga'nın bir bildiğinin olması olasılığı da var tabii, gerçi bizlerin bildiği kadar bilemez ama olsun ufak da olsa bir ihtimal var.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kadro ile ilgili eleştiriler devam ediyor, Dunga ise ön almaya çalışıyordu: “Hepinizin buraya gelmeden önce hazırladığı kadroları gördüm. Hepinizin kadroları da farklıydı. Bu da benim kadrom. Bugünkü şartlarda bu kadronun en verimli kadro olacağını düşünüyorum. Ama 2 ay önce durum farklıydı. 2 hafta sonra da durum farklı olabilir. Ama bugün için en doğru kadro bu.”

Bir gazeteci, 18 yaşına yeni giren Neymar’ı almamasını eleştirdikten sonra “Onu alıp tarihe bir oyuncu hediye edebilirdiniz.” dedi. Dunga, o gazeteciye dönerek, “Sen gazetende 18 yaşındaki bir gence büyük bir sorumluluk verir misin?” diye sordu. Başka bir gazeteci, “Pele ve Maradona senin döneminde olsalardı yanmışlardı!” diye çıkıştı. Dunga ise pes etmiyordu: “Pele ve Maradona’dan bahsediyorsunuz. Onlar gibi oyuncu dünyaya daha gelmedi.” Sonra Neymar ve Ganso’yu almamasını daha da açarak bu oyuncuların millî takım tecrübelerinin bulunmadığına ve son 3 ayda gösterdikleri performansın millî takıma seçilmek için yeterli olmadığına dikkat çekti.

Bundan bahsediyor da Dunga zaten gerekli cilayı çekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim oranın görevlisi Dunga.
Adam kafasında belli bir sistem yapmış ona göre oyuncu çağırıyor.
Bugün burda herkese Brezilya A Milli Takım kadrosu yazın 20 kişilik desek çok farklı kadrolar ortaya çıkar. Brezilya'da kim çağırılmasa eleştirilir, sorgulanır zaten TD. Hoş basının işi zaten eleştirmek. Hele Brezilya basını bizden bile leş durumda o konuda. Keşke biraz bilgin olsa da öyle sallasan Dunga'ya. Ah ah..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...