Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

bi de stoch analizi yapayım

stoch twente de oynadı ve twente başarılı oldu. twentenin hollanda ligindeki başarısı sivasın, bursanın başarısıyla eşdeğerdir. bunlar küçük takımlar. karşısındaki takımlar nerdeyse hiç bi zaman kapanmazlar. hollanda ligini azıcık izlediyseniz eğer bütün takımlar oyunun 90 dakika boyunca ortalama 65 70 metre de oynarkar. çok fazla uzun top atılır, defans arkasına çok top gönderilir, sıfıra inme, arka direğe orta açma, ceza yayından şut çekme gibi geniş alanda oynanan futbolun bütün özellikleri fazlasıyla görülür. premier ligde, italya liginde olduğundan 3 kat daha fazladır böyle pozisyonlar. disiplinli takım anlayışı yoktur. akıcı futbol oynanır hollandada. bursanın en azından 2. yarı maçlarını izlemişsinizdir. o maçlara benzer yani. ozan ipek, volkan gibi bi adamdır stoch. bilek hareketi çok üst düzey değil, iyi depar atan, sıfırdan iyi orta çıkaran, doğu bloğu mensubu disiplinli bi kanat oyuncusudur.

peki bu adam türkiyede oynarsa nolur, özellikle de fener gibi büyük bi takımda oynayınca kanatta uzun top alamaz. sürekli marke halinde olur, sıfır inene kadar karşısına 3 adam gelir, direnç göstermez. zaten genç adam. sağlam ezerler.

aynı şeyler güiza gelince de söyledim. hala güizaya bok atıyosunuz mesela. küçük takımdan gelmiş kontra atak topçusundan zlatan olmasını bekliyosunuz burda.

stocha 9 milyon verildiyse eğer sağlam patlamıştır. stoch fenerde mehmet topuz kadar bile faydalı olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

izlemediğimi belirtmiş, videolar üzerinden yorum yaptığımı söylemişim orada. stoch'u da yazılınca hatırladım twente'den izlediğimi. pek bilmiyorum. iyidir kötüdür görecez. 9 milyon euro eder mi ? onu da görecez.

neyse canlarım
stoch kötü transfer

en büyük cimbom
haldun en büyük

fener kazık yedi
zaten beş para etmezdi.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

seneler önce ortegaya 26 verilirken piyasada 60 lar 70 ler havalarda uçuyodu. bu dönem öyle bişey göremedim ben. piyasa yavaş yavaş düşüyor. fenerin batmayacağını biliyoruz da abi batmayacak diye de 17 verilmez bence. ha guiza iyi transfer ona hiç bir lafım yok. tam fenerin eksik yönünü dolduracak transfer.

sallamışım slkdfjsfkl

gerçi fener çok kapalı oynadı. ben biraz daha akıcı oynar diye bekliyodum. daumun hatası
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bu kadar isim yapmışken, konuşulurken peşinde sayılı kulübün olması ve Fenerbahçe'nin gidip Stoch'u Chelsea'den alması bana garip geldi.

Yani ben GS'ye de gelmez diyordum vs. ama bir şekilde geldi.

Chelsea niye bu adamı bıraktı, niye kiralamadı vs. bilinmez ama fede çok iyi anlatmış durumu

oynamadan bilemeyiz patlayacak mı vs. ama bende pek birşey beklemiyorum. Yine de çakma brezilyalılara para basılacağına bu tip genç avrupalılara para harcanması, patlayacak olsa bile fenerbahçe içinde, türk futbolu içinde güzel bir gelişme
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyat olarak eğer söylendiği gibi 9 milyon euro falansa pahalı. Ha ama adamın yaşı genç, iyi de oyuncu. Katkı yaparsa para da getirebilir sonrasında. Çıkış yapamadan patlarsa sakat ama Fener için.
Bu adam GS'ye eğer öyle max 5 milyon euroya gelmiş olsa sevinirdim, ama bu fiyatlara bakınca da Fener almış diye dövünmem. Ederi etmezi oynadıktan sonra çıkar ortaya. Dünya Kupasında da farklı bi gözle izlenir en azından bi belli eder kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

bize ne baskalarının hakkımızda dusundukleri. o sizin sorununuz.

ok senin sorunun degilde yonetimin sorunuki aciklama yapiliyor "
biz cok basariliyiz o yuzden sevilmiyoruz" diye.

ama asli oyle degil isin, bjk formasi giyen adama bi kac m euro fazla verip oynatmakta ya da menajeri GS yada avrupada baska bi takimda oynicak dedigi stoch'a 3-5 m fazla vermekte iste sonrada elinde patliyor alay konusu oluyor tum dunyaya.

olay nedir yani? 3 sene sampiyonluk diyip 3 dakika sampiyonluk sevinci yasatti diye simdi taraftari bu tarz hareketlerle yumusatmak.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler, stoch şu türkiyeye son yıllarda yapılmış en yararlı transferdir. fener 9 verip 4 sene imzalattıysa, yıllığı da uygunsa güiza dan 10 kat daha yararlı bir transer olmuştur. Zira adam 21 yaşında. Galatasaray'ın buna denk yapabileceği tek şey dos santos un bonservisini almak olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

santosta ne diye tereddüt ediyoruz anlamıyorum zaten. çatır çatır oynadı herif son 10 maçta zaten 17 maçlık alındı.
ilk başta bi alışma dönemi geçirdi iyi oynayamadı ki çok normal adam 1 yıldır hiç oynamamıştı.ama son haftalarda takımın en iyisiydi.hele fenere o golü atabilseydi belkide son dakikada ağlayan biz olacaktık :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...