Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

said:
Bugün tarihli bazı gazetelerde İngiliz Premier Ligi takımlarından Chealsea´den transfer ettiğimiz Miroslav Stoch´a ödediğimiz bonservis bedeli hakkında doğru olmayan rakamlar yer almaktadır. Stoch için kulübümüz Chelsea´ye 5.5 milyon euro ödeyecektir ve bu ödeme iki taksit olarak‚ iki yıllık dönemde tamamlanacaktır.

Fenerbahçe Spor Kulübü

http://www.fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=19910
Sosyal ağlarda paylaş

erucalavera said:

said:
Bugün tarihli bazı gazetelerde İngiliz Premier Ligi takımlarından Chealsea´den transfer ettiğimiz Miroslav Stoch´a ödediğimiz bonservis bedeli hakkında doğru olmayan rakamlar yer almaktadır. Stoch için kulübümüz Chelsea´ye 5.5 milyon euro ödeyecektir ve bu ödeme iki taksit olarak‚ iki yıllık dönemde tamamlanacaktır.

Fenerbahçe Spor Kulübü

http://www.fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=19910

adnan fails hard. 5.5 a aldıysak muhteşem transfer yapmısız. gs'da daha ağlasın. adam gibi yapamıosan transferi yapabilenlere bırak bari. yok 2 katı para vermişizde vsvs.
Sosyal ağlarda paylaş

Transfer görüşmesine bizzat mı katıldınız? Belki Galatasaray vazgeçti ya da belki adam şampiyonlar liginde oynamak istedi vs vs. Fenerbahçe'nin ihtiyacı olan adamdı, yönetim iyi yaptı dedik verdik şuku.Fakat şu elinden alma hikayesi sıktı.

Hakan Bilal Kutlualp olsa anlarım transfer komitenizde fakat bizim taraftarın abarttığı kadar bulmasam da Haldun transferde kendini kanıtladı, ama öğrenemediniz bir türlü, öğretir umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Transfer görüşmesine bizzat mı katıldınız? Belki Galatasaray vazgeçti ya da belki adam şampiyonlar liginde oynamak istedi vs vs. Fenerbahçe'nin ihtiyacı olan adamdı, yönetim iyi yaptı dedik verdik şuku.Fakat şu elinden alma hikayesi sıktı.

Hakan Bilal Kutlualp olsa anlarım transfer komitenizde fakat bizim taraftarın abarttığı kadar bulmasam da Haldun transferde kendini kanıtladı, ama öğrenemediniz bir türlü, öğretir umarım.

abi adnan polat demedimi ilgilendiğimiz oyuncuyu 2 katı para vererek aldı fb. bu etik değil vsvs diye. e bu elinden almak değilde nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

ADAMIN GOL DEDİ!
Adnan'ın açıklaması yetiyor sana Bullet :)
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe için gayet güzel ve yerinde bir transfer. Bonservisiyle alınması daha da güzel.

Sezon boyunca adam gibi bir dmc eksikliği o kadar göze batmışken, kaleci yokken, savunmada sıkıntı varken, üstüne bir de galatasarayın geçen yılki transfer harcamalarının üzerine bu yıl çok kısıtlı bir bütçesi varken, hepsinden önemlisi arda %80 kalıcakken çok gereksiz bir transfer olurdu, bu başlıkta da galatasaray başlığında da defalarca yazıldı zaten.

Hiç de patlayacak bir oyuncu da değil, adamı chelsea scoutları beğenmiş de ingiltereye getirmiş, adam hollanda liginde şampiyon olan bir kadronun parçası olmuş, harika bir sezon geçirmiş, daha ne gerekiyordu yani?
Sosyal ağlarda paylaş

stoch iyi transfer fener adına. sanırım mecburen taktik değiştirmiş fenerbahçe transferde. kendi yöneticilerinin futbol bilgisine kalınca yeteneksiz futbolcularla dolduruyorlardı kadroyu ya da menejerlerin maymunu oluyorlardı, artık gsnin isteyipte parası yetmediği futbolcuları toplarlar. gönül isterdi ki yeni maldonadolara bilicalara josicolara mehmet topuzlara fahiş fiyatlar çekerek kadrosuna katsın fener ama sanırım akıllanmış resmen fener yönetimi. yazık oldu bizim için.

adnan polatta misilleme yapıp fener yönticilerinin bulduğu adama araya girip fiyat artırıp alırsa falan son yıların en büyük felaketi olur gs adına. yerli transferlede zaten iyi iş yaptı yönetim.mevcut kadro ve orta sahaya 2 yeni kaliteli isimle bu sene iyi iş yaparız.
Sosyal ağlarda paylaş

şu fenerin gs'nin ilgilendiği adamları alma muhabbet gerçekten çok komik aykut kocaman twenteyle oynanan maçlardan beri takip ettiğini açıkladı zaten.maldonado josico filan iyi transfer değildi doğru fakat sanki gs her yıl %100 yararlı müthiş transfer yapıyomuş gibi konuşmayın
Sosyal ağlarda paylaş

transfer piyasası saçma sapan şu an dünya kupası yüzünden, kupada parlayabilicek adamları fiyat artmadan kapatmak lazım, bi de işin ters yönü var, kupadan önce pahalıya alınıp kupada rezil olucaklar var, sakatlıklar bile olabilir, o yüzden sezonlar başlayana kadar bi halt belli olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

Stoch muhtesem bi oyuncu, gelecegin yildiz adayi , dunya kupasinda oynayacak olmasina ragmen Chelsea dunya kupasini bekleyip fiyatini 1.5 - 2 katina cikarmak yerine maclar baslamadan once satiyor ve elinden cikariyor.

Fenerli dostlar yine kimsenin bilmedigi birseyler biliyor heralde( bknz. 09-10 34. hafta)
stoch'un attığı ve attırdığı tüm goller sana, kaçırdıkları da bana gelsin o zaman.

(istek parça gibi şeettim. hakaret yok yanlış anlaşılmasın)
Sosyal ağlarda paylaş

stoch eğer gs'ye transfer olsaydı --> stoch = 2x alex + 0.5x messi formuluyle açıklanırdı. ama fb'ye geldiği zaman dunyanın en kotu futbolcusu oluyo. ayrıca kabullenemiosunuz belki ama biz adamı ole sizden cok daha fazla para vererk falanda almadık. 5.5 m€ ya aldık. sizin teklifinizde heryerde gorduğumuz kadardıyla 5 m€ mus. o yuzden uzulmeyin lutfen cunku bu elclasico oldu artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

valequenta said:

Stoch muhtesem bi oyuncu, gelecegin yildiz adayi , dunya kupasinda oynayacak olmasina ragmen Chelsea dunya kupasini bekleyip fiyatini 1.5 - 2 katina cikarmak yerine maclar baslamadan once satiyor ve elinden cikariyor.

Fenerli dostlar yine kimsenin bilmedigi birseyler biliyor heralde( bknz. 09-10 34. hafta)

stoch'un attığı ve attırdığı tüm goller sana, kaçırdıkları da bana gelsin o zaman.

elano'nun attigi ve attirdigi tum goller de sana gelsin o halde.
(hakaret yok yanlis anlama biraz agir oldu elano biliyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

Holy said:

valequenta said:

Elano kim ya?
1 senede gördük Elano'yu. Kapıcı süleyman'ı koysan oraya aynı oyunu oynar.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

valequenta said:

Holy said:

valequenta said:

Elano kim ya?
1 senede gördük Elano'yu. Kapıcı süleyman'ı koysan oraya aynı oyunu oynar.

Sen bu mantikla gidersen seni yonetime alirlar aslinda aynen devam.

Elano forvet degil, ya da forvet arkasi olup Alex'in pozisyonundada degil. Cok fazla sure alamamis da olsa oynadigi mevkide gayet faydaliydi.

Neye gore kotu diyorsun asist+gol toplamina gore falan mi? O zaman Emre'nin yerinede suleyman yada stoch u koyalim onlarda ayni oyunu oynasin.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

chelsea maddi açıdan çok zor durumda gerçektende dünya kupasını beklemeden satması çok aptalca mesela dünya kupasında parlasa şöyle bi 15m euroya satıp 2 tane yerli oyuncuyla kadrolarını güçlendirebilirdi,stochun dünya kupasında kötü performans gösterip elde kalma veya sakatlık immune olduğu için elde patlama gibi bi ihtimali yok belliki anlamıyorlar transferden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...