Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir zamanlar, mirc.

Bone

Öne çıkan mesajlar

Şu kasalardan vardı bizde bi ara, sanırım bununla yapmıştım o fatura olayını

Counter-Strike Beta 7.0 vardı o zamanlar, kurup consola "add bot 100 server" yazıyorduk bot eklemek için. Ama zip dosyasıyla bişey yapmak gerekiyordu o dosyayı da bulup inirmek ölümdü.

Ah ulan ah

edit: o cd hala duruyor, üstü kağıt kaplı cdlerdendi

Sosyal ağlarda paylaş

benimde yazdığım icq uinleri hala duruyor arasam bulurum. cigicigi.com mu ne vardı ordaki programları indirip icq msn hacklerdik sora hackeriz biz 6 haneli icq'um var diye dolanırdık. kablo internet almıştık ultratvden. çok oyun oynuyorum diye annem okul zamanı kapatırdı kabloluyu bende çaktırmadan 146dan bağlanırdım :)
Sosyal ağlarda paylaş

14.400 modem ile başlamıştı benim internet hayatım 1996 falandı sanırsam telefon faturalarına internetin yansıdığı seneydi hatta cok ii hatırlıorum '96 yazından önce internet icin sadece paket parası veriodun sonra telekom işin parasına uyanıp hat kullanım bedeli almaya başlamıştı peeeh

halen icq nun o real time chat olayını özlerim yazdığın harfi anında görürdü karşındaki

SİLME SİLME DEDİM NE YAZIODUN CABUK SÖLE!

:D
Sosyal ağlarda paylaş

14 33 56k derken birde 99 da kabloya geçtim :)
128k olduk ama sonra gittim firmwarelerle oynadım
bişiler keşfettim sonra site açtım yabancılarla beraber
kendi firmwarelerimizi paylaştık...
10mbit hat açardim ilin çıkışı zaten 7mbit ti haha şaka gibi dönemler
700k la download yapardım 99 da :) ee naparsın bu netle ?

UO oynarsın puhaha o günkü akılla süperdi ya

ozamandan başlasaydım Host işine iyi iş yapardım :(
Sosyal ağlarda paylaş

kablo neti cıktıgı ilk gün baglatmıstım yalansız.200 dolar asky mi husky mi modem.ve işin ilginç yanı o modemi 2007 e kadar kullandım.ve 64kbs uzun zaman kullandım 512 ye baya geç geçmiştim :)

dial upla half life oynamanın keyfi bambaşkaydı.kantırı sevmezdim ki çok sonraları keşfettim kantırı.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

kablo neti cıktıgı ilk gün baglatmıstım yalansız.200 dolar asky mi husky mi modem.ve işin ilginç yanı o modemi 2007 e kadar kullandım.ve 64kbs uzun zaman kullandım 512 ye baya geç geçmiştim :)

dial upla half life oynamanın keyfi bambaşkaydı.kantırı sevmezdim ki çok sonraları keşfettim kantırı.

kablonet cikti betaya girdi
bizim oudlan bi cocukta wardi
ilk bolge acildi
direk ben uye oldum
modemim hala aynidir surf board
canavar gibi calisir
Sosyal ağlarda paylaş

TRde Netin dogusuna/gelisimine tanik olduk!111!!1 ^^ Nisan 1993

sonrasinda mirc + lari ++ lari oplari, rengarenk akan yazilari, paylasilan txt, wav dosyalari, suratsiz yazari:

:D :D

ve benim netle ilgili ne lan bu diyip gordugum ilk sey belki

sonrasinda icq nun vapur dudugu.. o.Ouavv!! uyarisi (tu)

Sosyal ağlarda paylaş

mirc in popüler olduğu zamanlar orta okuldayım. prettygirl_17f diye nick kullanıp kendimizi eğlendirirdik arkadaşlarla. adamın tekiyle muhabbet çok ilerledi, 2-3 ay konuştuk resmen. telefon numaramı istedi verdim, amaç adam arasın küfür ediym.

aradan 2-3 gün geçti okuldayım gene arkadaşlarla oturuyoruz. telefon çaldı, gizli numara. allah allah diyorum kim fln, dedim uğraşamam gittim yan sıradaki kıza verdim telefonu. açtı, adamın teki çıkmış konuşuyolar fln böyle kız da fırlama tabi. neyse telefon kapandı, kimmiş dedim bukadar konuştun. meğersem mircdeki adammış, bu kadar tesadüf olur fasdçöamsdas

adamın hiç bir şüphesi kalmamıştı o günden sora. 2-3 gün sonra söylemiştim gerçi gerçeği öçasmndaçmösd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...