Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm class detayları açıklanıyor

blazkowicz

Öne çıkan mesajlar

Healing Hands (level 83): Healing Hands is a new healing spell. The paladin radiates heals from him or herself, almost like a Healing Stream Totem. It has a short range, but a long enough duration that the paladin can cast other heals while Healing Hands remains active. 15-second cooldown. 6-second duration.

ahahah abi
super buyu bence
15 saniyde bi healerlar bisi yapsin
heyecan katsin buyusu
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

arcane mage'de bile trinket+cd pop zamanlaması falan var gene :d
hunter neyi zamanlıyo lock'n load mu allasen. hunterda hiç bişey yok.

abi susayım diyorum yok, hunterin H sinin ilk pixelini bile bilmediğin gün gibi...

abicim 1. hunterda trinket yok mu ? lock'n load u koy kenara..

bizim aldığımız özelliklerde steady shotu serpent stringsiz atmayız ki %10 bonusumuz yanmasın diye, lock'n load proc etmek için frost arrow, eğer imkan varsa fire trap ile lock'n load proc ettiririz onun dışında petimiz dmg alır onu kontrol ederiz bazı bosslarda taktik gereği cağırırız tekrar gönderirirz ölür resleriz vs.. onların dışında mana kullanıyoruz onu sürekli kontrol altında tutarız aspectimizi ona göre ayarlarız.. bunların yanında aggroyu balance etmemiz gerekir öyle deli bi dmg patlatırsan hiçbi tank onu tutamaz.. bunun dışında çoğu raidde cc yaparız trapleriz ki o iş öyle uzaktan gördüğün gibi değildir, ilk koyduğun zaman ile adamı traplediğin zaman 2. trap için cd nin zamanı vs... hepsini hazırlaman gerekir.. iyi hunterlar aggroda bakar tank eger tutamayacak gibiyse md ile tanka aggro transfer eder.. ha bunların dışında frost arrow, traps, black arrow gibi shared cd leri kontrol altında tutmamız lazim.. trinket larımızı proc etmemiz de gerekli, raid durumunda gelen heroice göre shot rotation değiştirmek, lock'n load da viper aspectte isen değiştirmek gerekli... ha tabiki bunları yaparken kullandığınız silahın hızına haste ratinize göre dps yapmanız gerekli ki shot rotationunuz aralarda deli spikelar vermesin..

laf olsun diye hunterda bişey yok

evet size göre bişey yok çünkü hunterı MAL gibi oynuyorsunuz, oynamayı bilmiyorsunuz.. hunterdan ayarı yiyince eeee bunlar rerörö...

hunter en kolay kasılan class olabilir ama prosu olmak öyle böyle bi iş değil...
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

arcane mage'de bile trinket+cd pop zamanlaması falan var gene :d
hunter neyi zamanlıyo lock'n load mu allasen. hunterda hiç bişey yok.

şuradaki argümanı bana söyle özür dileyecem senden...

sende atom mühendisine takmışsın, forum üzerinden beni kötü hunter ilan ettin ya bişey diyemiyorum sana..
Sosyal ağlarda paylaş

yahu, okumadığımı söyle bana

bak diyorsun ki adam argüman vermiş, diyorum söyle argüman neresinde bakıyorsun argüman yok

diyorsun ki "daha okumadan yorum yapıyorsun" arkadaşım neyi okumanadan yorumlamışım ?? göster bana

işte bak bu kadar bilinçsiz, bu kadar okuduğunu anlamaktan aciz şekilde yorumluyorsunuz... sadece söz, sadece cevap olsun diye cevap veriyorsunuz... söyle bana göster ? nerede ne demişim, neyi okumamışım ??

tam bir facepalm sin yani...

bırak kendi charını bilmeyi wow'u bildiğini bile düşünmüyorum kaldı ki, hunter ile ilgili tek bildiğinin "OHA bu adam bana nasıl koydu yaaa" olduğu gün gibi açık..

varsa somut bişeyler konuşalım, yoksa böyle kendi ezikliğimizde süspanseler aramayalım... işe yaramıyor... güzelde olmuyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Coder said:

abi susayım diyorum yok, hunterin H sinin ilk pixelini bile bilmediğin gün gibi...

said:
bizim aldığımız özelliklerde steady shotu serpent stringsiz atmayız ki %10 bonusumuz yanmasın diye

bunda bi anormallik yok? imba hunter olmak gerekmiyor , şu yazdığın cümlenin türkçesi " İKİ BASMADAN ÖNCE BİR BASMAMIZ GEREK"

said:
lock'n load proc etmek için frost arrow

meali: "ARADA SIRADA BEŞE BASARIZ" , ayrıca frost değil black arrow kullanılıyor artık.

said:
eğer imkan varsa fire trap ile lock'n load proc ettiririz

trap dance kasmıyor artık kimse

said:
onun dışında petimiz dmg alır onu kontrol ederiz bazı bosslarda taktik gereği cağırırız tekrar gönderirirz ölür resleriz vs..

din kardeşiyiz şurda, şunu kaç bossta yaptın allasen.

said:
onların dışında mana kullanıyoruz onu sürekli kontrol altında tutarız aspectimizi ona göre ayarlarız..

YAA BIRAAAK ya, yazarken sıyırması kolay, yapmadığın şeyleri şunu bunu da yaparız diye anlatması pek güzel :)

said:
bunların yanında aggroyu balance etmemiz gerekir

şunu deme bari ayıp ? aggro kontrol etmeyen 2 classdan birisin, bi feign death'e bakar, daha da aggro kontrol ediyosan bravo.

said:
öyle deli bi dmg patlatırsan hiçbi tank onu tutamaz..

eskidendi o. 20k dps'i tanklıyor artık adam gibi tank

said:
bunun dışında çoğu raidde cc yaparız trapleriz ki o iş öyle uzaktan gördüğün gibi değildir, ilk koyduğun zaman ile adamı traplediğin zaman 2. trap için cd nin zamanı vs...

icc den ben cc falan görmedim hiç ? hangi raid orası öyle

said:
ha bunların dışında frost arrow, traps, black arrow gibi shared cd leri kontrol altında tutmamız lazim..

yok öyle bişey, black arrow spamlıyorsun sadece.

said:
trinket larımızı proc etmemiz de gerekli

şurda wow oynadıgından şüphe ettim.

said:
raid durumunda gelen heroice göre shot rotation değiştirmek

burda oynamadığına emin oldum.

said:
ha tabiki bunları yaparken kullandığınız silahın hızına haste ratinize göre dps yapmanız gerekli ki shot rotationunuz aralarda deli spikelar vermesin..

şurda artık, 5 dakkadır yazıyorum ona acıdım ya. ne diyosun bilader dediğin şeyleri ilk kez senden duyuyorum, SİLAHIN HIZINA HASTE RATINGE GORE DPS YAPMAK MI GEREKLI ? oldu.

said:
evet size göre bişey yok çünkü hunterı MAL gibi oynuyorsunuz,
yazık vallahi.

wow'un en kötü yanı heralde. az bilen de ego sahibi, ben daha iyi bilirim modunda, çok bilen az bileni böyle artislik yaparken görünce dayanamayıp laf söylediği için o moda giriyo. ve sonunda böyle laf anlamayacak, bilmeden bıkbık konusan adama laf anlatmaya calısıp kendini yordugunla kalıyosun. hayır bide 2 sayfa tartıstık senle ona üzüldüm şimdi. tql ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Hunter oynaması zevklı bır class tır bence.Ilk olarak bende hunter acmıstım..O zamanlar traplar bulundugunuz yere atıyordunuz.Duratorda duel de adamları trap a alacam dıye baya bı ugrasıyodum.Bayadır oynamıyorum gercı ama en son bıraktıgımda Hunterlar bı scatter atıp arkasından oldugun yere trap ı havadan yolluyodu...Ben hunter oynadıgım zamanlarda Cloth class ı oldurmek ıcın Aim + Multi atıp crıtlerse tek vurus yetıyodu..Ben buyuk zevkım tek atısta magelerı kesmektı pvp olarak..
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Hunter nasıl zevkli ya, sabit obje misiniz evladım?

Niye ki çok zevkli hunter? Skill class, tüm tuşları macro, geri zıplarken paraşüt açıyorlar sonra. O kadar focus altında dahi kendi focuslarını baskı altına alabiliyor ayrıca skilled hunterlar. Hem petlerini kontrol etmek zorundalar falan ohoo.

/sarcasm off
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...