Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm class detayları açıklanıyor

blazkowicz

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:

10 kişinin fikir birliği yaptığı bir konuya karşın, "Siz bilmiyorsunuz, ben hunter oynuyorum" mantığıyla tek başına hareket ediyorsan ve aldığın tepkiyi garip karşılıyorsan, hafiften sorun var demektir, öyle değil mi?

hunter'dan anlamam o yüzden konuya müdahil olmak istememde yalnız hafiften değil gayet büyük bir sorun bu mesajda var bence. ne zamandır beri bir şeyin doğruluğu ona inananların, katılanların sayısı ile ölçülüyor? şaka dimi bu?
Sosyal ağlarda paylaş

Umm, tartıştığımız politika veya göreceli farklı bir kavram değil, bir bilgisayar oyunu. Başarılı, başarısız, doğru veya yanlış gayet de ölçülebilir kavramlar oluyor.

O alıntıladığın paragrafın öncesindeki satırları da eklersen, fikir birliği yapan "10" kişinin aslında oyunu bildiklerini ve hunter hakkında bilgi sahibi olduklarını da anlayabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Paticik WoW forumlarına takılan insanların büyük bölümü ucundanda olsa oyunun teoricraftı ile ilgili insanlar. Bu platformda 10 kişinin bir konu hakkında ortak bir fikri varsa o fikir doğruya çok yakındır diyebiliriz.

Senin dediğin bir matematşk forumunda tartışılan bir formulün doğruluğuna inanan 10 kişiye. Kaç kişi olduğunuzun önemi yok demek gibi birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

en zor class dk lan..

Sparkcaster said:
We’re not sure how we’re going to handle presences yet. We recognize the oddness of Blood death knights playing in Frost Presence and Frost death knights not playing in Frost Presences. We might rename the presences or take some other action.

al işte.. işin yoksa şimdi yeni isimlere alış..
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

en zor class dk lan..

Sparkcaster said:
We�re not sure how we�re going to handle presences yet. We recognize the oddness of Blood death knights playing in Frost Presence and Frost death knights not playing in Frost Presences. We might rename the presences or take some other action.

al işte.. işin yoksa şimdi yeni isimlere alış..

boyle DK lar var ya

priestle holy giriyorum, adam tank blood prensece acik

aga frost ac LUTFEN YALVARIYORUM diyorum, ben blood um diyor sonra /facedesk
Sosyal ağlarda paylaş

Coder said:

hepsi zor abi deli zor, şahsen ben yapamıyorum hunter var bende bi tane black arrow spamliyorum onda baya bi proyum

herşeyi bıraktın bide demagoji ye mi başladın yeğen ?
bi nefes al bi duraklan bi git allasen artık.
baal said:

arkadaşın karakteriyle giriyorum bazen. kill shot,exp shot,setpent sting,black arrow,multishot,steadyshot spamlıyorum "what ever pops spam it !!11" metoduyla, trap dance falan da kasamam hiç , 9k dps oluyor.

o black arrow spamlama lock'n load için di, senin "lock'n load proc etmek için frost arrow" una ithafen. adam hala BEN ÖLMEDİM AYAKTAYIM modunda ya.lan bi yeter artık delikanlı ol "ben salağım özür dilerim" de ya, ayıp diil mi hala birilerini rencide etme çabası ? koalisyon kurdunuz saçmalaması ? (şu topicdeki kimseyi tanımıyorum) yazıları kafaya göre editleyip takılmaca falan ? george bush'u geçtin yeminle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...