Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm class detayları açıklanıyor

blazkowicz

Öne çıkan mesajlar

# We plan on giving Feral cats and bears a Kick/Pummel equivalent -- an interrupt that is off the global cooldown and does no damage. We feel like they need this utility to be able to fill the melee role in a dungeon or raid group, and to give them more PvP utility.

PvE oynuyorum, ayıyım, en sevindiğim olay şu oldu. Ulduar'da şu üçlü bossta beni hep büyü spamleyen adama veriyolardı, kıçımdan ter akıyodu gruptan uzak tutiim derken. Roguesuz olmuyodu. İki interrupt var biri stunlıyo öbürü snare. İkisi de kullanışlı değil eğer adam gruba yakınlaşıp overload atıyosa. Ayıp lan.

Ama onun dışında, mesela AoE tanking için hala adam gibi bi şey yok. Swipe yetersiz kalıyo genelde. Sürekli target değiştirip hepsine lacerate atmak da ütopya.
Gerçi artık vengeance + swipe iyi olabilir, AP buffı sayesinde. Bi de yeni bi aoe bleed geliyomuş, o da yardımcı olabilir. Bi consecration, bi d&d yok :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
We are planning to remove spells that don't have a clear purpose. Amplify Magic, Dampen Magic, Fire Ward, and Frost Ward are being removed from the game, and we may remove more.

Spastik herifler harbi spastik. Pvp ve PvEde inanılmaz işe yarıyor wardlar. Ben tek wardla %70 mana regainlediğimi bilirim procla.

Ne demek ne işe yaradığı belli değil? Hayvanlar gibi nerf.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

# We plan on giving Feral cats and bears a Kick/Pummel equivalent -- an interrupt that is off the global cooldown and does no damage. We feel like they need this utility to be able to fill the melee role in a dungeon or raid group, and to give them more PvP utility.

PvE oynuyorum, ayıyım, en sevindiğim olay şu oldu. Ulduar'da şu üçlü bossta beni hep büyü spamleyen adama veriyolardı, kıçımdan ter akıyodu gruptan uzak tutiim derken. Roguesuz olmuyodu. İki interrupt var biri stunlıyo öbürü snare. İkisi de kullanışlı değil eğer adam gruba yakınlaşıp overload atıyosa. Ayıp lan.

Ama onun dışında, mesela AoE tanking için hala adam gibi bi şey yok. Swipe yetersiz kalıyo genelde. Sürekli target değiştirip hepsine lacerate atmak da ütopya.
Gerçi artık vengeance + swipe iyi olabilir, AP buffı sayesinde. Bi de yeni bi aoe bleed geliyomuş, o da yardımcı olabilir. Bi consecration, bi d&d yok :(

ben onu tankliyamiyordum bile paladinde tek interrupt 40 saniye CD oldugu icin

terbiyesizler pvp yuzunden 50 yaptilar onu bide, talentlasan 40 mi ne oluyor meh

pala degisiklikleri gelsin, interrupti olmiyan tek tank olmaya devam ediceksek oynamam valla, her partide pop gibi interrupt kasan bir adam olmuyor kabusa donuyor caster managelamak, heleki malgiyir gibi topladigin moblari ucuran idiyot moonkinlerle aids direk
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Kojiroh said:

ben onu tankliyamiyordum bile paladinde tek interrupt 40 saniye CD oldugu icin

terbiyesizler pvp yuzunden 50 yaptilar onu bide, talentlasan 40 mi ne oluyor meh

pala degisiklikleri gelsin, interrupti olmiyan tek tank olmaya devam ediceksek oynamam valla, her partide pop gibi interrupt kasan bir adam olmuyor kabusa donuyor caster managelamak, heleki malgiyir gibi topladigin moblari ucuran idiyot moonkinlerle aids direk

Ben onu ve buyuk olani tankliyodum dklamla tek basima ne oldu nerflediler dkmi oyunu biraktim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
We appreciate all of our pink champions waiting just a bit longer to get their preview. While we had initially announced that we were planning to post the Paladin preview on Friday, April 16 we’re unfortunately not going to be able to release the preview on that date.

Instead it will be posted Wednesday, April 14!

Pink champion nedir be asdfgaaha

Ama yine de F5F5F5F5F5F5F5F5F5F5F5F5F5F5F5
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...