Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm class detayları açıklanıyor

blazkowicz

Öne çıkan mesajlar

hunter tartısmasına bende dalıyım.. hunterla dps yapmak zor diyene lol derim.. sv de mm de oynadım sv de 5 tusun ustunde yuvarlanıyosun ekranın ortasına LOCK AND LOAD procladı yazıcak bi addon koyuyosun bi tane de ona macro yapıosun dps exp/arc/exp die bitti iste dps yapıyo.. mm daa da kolay herseye silencing shot ve pet abilitysini bindliyosun.. ss atıp WIN tusuna basıyosun sora suratını biraz surtup biraz smashlıyosun TEKRAR WIN die bi buton war ona basıyosun 40sn burstluyosun zaten.. sora 2dk bekleyip yine WIN tusuna basıyosun bu yani..

yok mu surda bi moonkin ya soyle beraber qq layalım tek basıma qq layınca bayıyorum asd
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

1->2->3->3->4->q->4->4->4->q->alt+1 - repeat-
bl gelince shift+2 ->shift+3 ->alt+4
magical tehlikeli bişey varsa arada f

benimde (dk) bu tank'n spank boss fight, macro yazsan şuna marrowgar falan keser bırak izle.
dk da yine rotasyonu kacırmaman gerekiyo bi tanesine yanlıslıkla ekstradan basıp yanlıs rune u yaksan bi cycle ı nerdeyse tamamen bozuyo ondan gene az bisey de olsa dertli.. ki dk dan bahsedilcekse frost dpsinden bahsedilsin yani zor zor diyosanız zor spec yani cirkin cirkin proc kovalıosun..
Sosyal ağlarda paylaş

yartakçı ne lan bu arada ? aradım bişey bulamadım. ayrıca niye benim yardakçım niye olsun hepsi nevi şahsına münhasır prolar.ayrıca herkes sana ne kadar boş boş saçmaladığını söylemiş niye beni seçtin pikaçu ?
screwy said:

BaaL said:

1->2->3->3->4->q->4->4->4->q->alt+1 - repeat-
bl gelince shift+2 ->shift+3 ->alt+4
magical tehlikeli bişey varsa arada f

benimde (dk) bu tank'n spank boss fight, macro yazsan şuna marrowgar falan keser bırak izle.
dk da yine rotasyonu kacırmaman gerekiyo bi tanesine yanlıslıkla ekstradan basıp yanlıs rune u yaksan bi cycle ı nerdeyse tamamen bozuyo ondan gene az bisey de olsa dertli.. ki dk dan bahsedilcekse frost dpsinden bahsedilsin yani zor zor diyosanız zor spec yani cirkin cirkin proc kovalıosun..

frost da kolay gene,canım sıkılınca frosta geçiyorum, tellmewhen +satrina buff frame yüklü, rime+killing machine proclar ayarlı, rime proclayınca howling blast, km proclayınca frost strike, yoksa it ve ps yi pestilence ile ayakta tut, onlar varsa obliterate spamla bitti. tabi kolay diyoruz da, bunları coder yapsa muhtemelen ALLAM ÇOK ZOR İŞ YAPIYORUM BEN LAN derdi o ayrı :d
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Spyro said:

en zor class dk lan..

Sparkcaster said:
We�re not sure how we�re going to handle presences yet. We recognize the oddness of Blood death knights playing in Frost Presence and Frost death knights not playing in Frost Presences. We might rename the presences or take some other action.

al işte.. işin yoksa şimdi yeni isimlere alış..

boyle DK lar var ya

priestle holy giriyorum, adam tank blood prensece acik

aga frost ac LUTFEN YALVARIYORUM diyorum, ben blood um diyor sonra /facedesk

şuan dps için unholy presence'in hiç bi anlamı yok, GCD leri kısaltmasının faydası yok zararı var, zaten runeler ile kısıtlanmış bi class'sın, 6 rune'un var 10 ar saniye cooldownları var, gcd azaltmak nedir yani koyarken zaten kafaları güzelmiş. ama rune sistemi düzelince oynanabilir kataklism de. direk blood - frost presence in adını değiştirsinler olsun bitsin
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Viktor said:

shaman zor class olsa bone oynamaz asffasd

ahah
adam tek elinde nargileyle raid yapıyodu ya

abicim elemental oynarken klavyesiz bile oynarim aslinda
bazi boslarda
kosmacasiz olanlarda felan
mouse yukari wheel
asagi wheel
orta tusa bindlasam